1 Tutoriál: Dokonalé obočí snadno a rychle

Bára  |  28. 3. 2017  |  Přidat komentář

Jistě znáte rčení o tom, že obočí dává obličeji výraz. I aktuální trendy nás nabádají, aby obočí bylo středem pozornosti, proto by mělo být skutečně dokonalé. Jak si ale k hustému a precizně tvarovanému obočí dopomoci? Je to snadné! K perfektnímu obočí vám postačí několik málo produktů a chvilka před zrcadlem.

Jak zjistit správný tvar?

Místo, kde by obočí mělo začínat, zjistíme přiložením štětce k hraně nosu a vnitřnímu koutku oka. Tam, kde se štětec protne s obočím, bude jeho začátek. Potom štětec nakloníme k vnějšímu koutku oka, abychom stejně zjistili i požadovaný konec obočí.

 tvar obočí

 

Jdeme kreslit

Zkoseným štětcem z kosmetické sady da Vinci Classic načrtneme stříšku, která vede od počátku obočí k jeho konci. Vnitřní část obočí můžeme tužkou ještě zvýraznit protažením linie nahoru ve směru od kořene nosu. Krátkými tahy zespodu nahoru vykreslíme tvar obočí a doplníme tak místa, kde chloupky chybí. Vždy volte takový odstín, který koresponduje s barvou vašeho obočí a vlasů. Jedině tak bude výsledek přirozený.

úprava obočí

tužka na obočí

 

Zázrak jménem stín

Celé obočí je teď třeba probarvit stínem. I zde volíme zkosený štětec a krátké tahy vedené směrem vzhůru. Pokud chcete mít všechny přípravky na obočí vždy na jednom místě a dokonale sladěné, je tu pro vás paleta pro líčení obočí Makeup Revolution Ultra Brow. Obsahuje vše, co k dokonalému líčení obočí potřebujete.

Nespokojte se jen s tužkou a vezměte si k ruce i stín na obočí. Budete překvapená, jak přirozeného a krásného výsledku dosáhnete. Svoje obočí si potom skutečně zamilujete!

 jak vybarvit obočí

 

Pevné jako skála

Nyní je načase takto nalíčené obočí zafixovat, aby zůstalo krásné po celý den. Kartáčkem nabereme malé množství vazelíny a na hřbetu ruky ji rozetřeme tak, aby pokryla celý kartáček. Obočí češeme zespodu nahoru. Pokud nějaké chloupky vyčnívají, ukryjeme je směrem dolů.

fixace obočí

 

Třešnička na dortu

Dokonalého výsledného dojmu docílíme malým trikem. Na horní část očního víčka, až těsně pod obočí, naneseme světlý stín. Ten rozzáří váš pohled a dodá vašemu oku jiskru.

 zvýraznění obočí

 

Neladí?

Někdy je třeba barvu obočí úplně změnit. Například při radikální změně barvy vlasů, nebo s přicházejícími šedinami. Potom oceníte možnost své obočí i řasy nabarvit. Již desítky let je expertem na barvení obočí a řas značka RefectoCil. Nabízí čtyři odstíny barev na obočí, takže se zcela přizpůsobí vašemu přirozenému odstínu. Navíc je tu i vyvíjecí gel pro barvu na obočí a řasy RefectoCil Sensitive, který životnost vaší nové barvy prodlouží.

 

 

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Maruska  |  4. 4. 2017 20:01:45
Chtěla bych si koupit
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak na valentýnský make-up

Jak na valentýnský make-up

Nechte se inspirovat valentýnským make-upem od naší blogerky Jany! Připravili jsme pro vás tutoriál pro snadné, ale efektivní romantické líčení, díky ...

Celý příspěvek

SCHOOL OF BEAUTY UVÁDÍ: Silvestrovský Look podle Terry

SCHOOL OF BEAUTY UVÁDÍ: Silvestrovský Look podle Terry

Vánoce jsou za námi a my doufáme, že jste je strávili v klidu a pohodě a našli jste pod stromečkem spoustu krásných a voňavých dárečků. A teď už ...

Celý příspěvek