Miss Czech Republic: Finalistka Nicolle radí, jak pečovat o tělo v zimě

notino.cz  |  17. 10. 2018  |  Přidat komentář

Miss Czech Republic

Probojovat se až do finále prestižní soutěže Miss Czech Republic rozhodně není jen tak. Být profesionální modelkou pro mne znamená nikdy nepolevit v péči o svou krásu. Člověk musí vypadat dobře, ať už je léto nebo zima.

V zimě to rozhodně není o tom, schovat se s příchodem chladnějšího počasí pod vrstvy svetrů, bund, čepic a začít se zanedbávat. Naopak! Naše tělo si v zimních měsících zaslouží speciální péči. V tomto článku vám prozradím krok po kroku svou zimní denní rutinu. Inspirujte se a klidně do komentáře pod článkem přidejte vaše vlastní tipy a vychytávky.

Miss Czech Republic Péče o tělo

  • Ráno si dám ráda dobrou snídani a vlažnou sprchu, která mne probere. Poté se namažu tělovým krémem nebo máslem.
  • Po celém dni, plném práce a aktivit, dojdu domů a moje první kroky vedou do koupelny, kde začnu napouštět vanu 😊 Než se mi napustí, dám si něco k večeři nebo si pustím televizi. Potom se pohodlně uložím do vany a zregeneruji své tělo.
  • Ráda své tělo hydratuji, protože není horší pocit než mít suchou kůži, která má tendenci ztrácet pružnost a tím pádem dřív stárnout. V létě na sluníčku se zase dříve spálí a sloupe. Abych zamezila těmto problémům, mám z Notina oblíbenou mou tzv. svatou trojici :) Ta obsahuje tělový peeling L:A BRUKET, který odstraňuje všechny odumřelé kožní buňky a zanechává kůži jemnou na dotek. Kůže zůstane "čistá" jako nová, nachystaná na další fázi a hydrataci. Dobré je tento peeling použít i před návštěvou solária, aby byla kůže nachystaná na opalování. Doporučuji použít peelingové rukavice, které jsou hrubší a pomůžou soli, která je součástí peelingu, zapracovat do pokožky. Další výhodou je i příjemný pocit masáže, která mi uvolní unavené svaly. Navíc si samy určíte, jak intenzivně kůži promasírujete.
  • Po smytí voňavého peelingu aplikuji detoxikační olej s výtažky z mořských řas od kosmetické značky COLLISTAR. Vyhovuje mi konzistence, navíc kůži vyhladí.
  • Posledním krokem po koupeli je tělové mléko od BIOTHERM. Strašně příjemná je jeho vůně, která je cítit citrusovými plody a je svěží. Tento krok kůži poskytne další hydrataci, navíc se dobře vstřebává a posílí ochrannou bariéru pokožky.  
  • No a pak už jen stačí se natáhnout a nechat tělo odpočinout a připravit se na další den 😊

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Hana Vágnerová (24 let) pochází z Brna a soutěž Miss Czech Republic pro ni rozhodně nebyla první soutěží krásy, které se účastnila. Nicméně ta ...

Celý příspěvek

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Kniha Zázračný úklid totiž hlásá, že když se zbavíte ...

Celý příspěvek