FOREO UFO: hi-tech revoluce v aplikaci pleťových masek

Jana P  |  28. 3. 2018  |  Přidat komentář

péče o pleť

 

UFO = Ur Future Obsession. A přináší jasný vzkaz. Až UFO vyzkoušíte, stane se z něj „Vaše budoucí posedlost“. Posedlost krásou UFO, krásou vaší pleti i rychlostí a účinností aplikace masek prostřednictvím technologie, kterou švédské FOREO představilo v lednu v Las Vegas. Teď jde tato chytrá maska na obličej na trh. A vy musíte vědět víc.

FOREO při vývoji UFO vycházelo z jednoduchých počtů: ženy tráví aplikací pleťových masek moře času. Rekordmanky Asiatky mají na obličeji dohromady až 5 dní každý rok! Navíc, papírové masky na pleť pro domácí použití jen málokdy zaručí profesionální péči. FOREO se to rozhodlo změnit a stvořilo UFO. Futuristickou, designovou, na první pohled krásně holčičí věc, jež nabídne ošetření za 90 vteřin! Díky technologiím, aplikaci v mobilu a famózním korejským maskám, které se v UFO používají. O co přesně jde?

První setkání chce čas

Přiznám se, rozbalovala jsem FOREO UFO s respektem. Malá kulatá věc, která se vejde do dlaně. Fakt krásná. Mezi beauty nadšenci se o ní dlouho mluví, předprodeje nabíraly na obrátkách i přes poměrně vysokou cenu a já ten zázrak najednou měla před sebou! Zapojila jsem USB nabíjení, mrkla na podporu, zadala unikátní aktivační kód, a nechala se vtáhnout do nové dimenze krásy. UFO se totiž ovládá přes intuitivní aplikaci v mobilu a z ošetření je hra!

foreo ufo

Volba je na vás

K UFO jsou zatím dvě masky. Make My Day maska je péče o pleť nadupaná kyselinou hyaluronovou a výtažky z červených řas. Call It a Night zase olivovým olejem a ženšenem. Ale další přibydou a rozsah péče naroste. Nicméně, úctyhodný je i s těmi dvěma. Přes aplikaci totiž můžete určit, kterou z technologií využijete. UFO střídá nahřívání a ochlazování pórů v pokožce a přidává Z-Sonic pulzaci, jež z masky do pleti přenese maximum účinných látek. Navíc je tu terapie červeným, zeleným a modrým LED světlem – i to ovlivní výsledek působení masky. Přes aplikaci pak můžete ovládat nahřívání, chlazení, intenzitu LED světla i pulzace. A pokaždé dát pleti něco jiného. I proto říkám: první setkání chce čas. Ale pak to sviští.

foreo ufo

UFO v praxi

Nabité UFO potřebuje vložit jen plátýnko s maskou. Zvednete plastový kroužek, plátýnko rozložíte, kroužkem zafixujete a UFO aktivujete jedním stisknutím. Já se nejvíc našla v aplikaci s nahříváním. Jakmile je UFO připravené, cítíte, jak z malé plošky sálá teplo, a pak se přidá pulzace. Vrní to, na obličeji krásně hřeje… po 30 vteřinách nahřívání končí, pokračuje terapie světlem, a nakonec jen pulzuje. Zase 30 vteřin. HOTOVO. Je to fakt nejrychlejší aplikace pleťové masky ever! Po použití UFO bez obav opláchnete a těšíte se na příště. Je to zábava i hi-tech účinek pro krásnou pleť v jednom. Je to nadpozemsky dobré a svět pleťových masek to jednou pro vždy změní… Vítejte v krásné budoucnosti se zdravou pletí!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Účinky a využití kokosového oleje v kuchyni i kosmetice

Účinky a využití kokosového oleje v kuchyni i kosmetice

V poslední době si kokosový olej a jeho použití právem získávají stále více pozornosti. Jedná se o velice kvalitní a univerzální tuk, který se ...

Celý příspěvek

LUNA FOFO: Je snadné najít to nejlepší řešení pro pravidelnou péči o pleť

LUNA FOFO: Je snadné najít to nejlepší řešení pro pravidelnou péči o pleť

Vaše pleť ví nejlépe, co zrovna potřebuje. Bohužel vám to ale neumí sama říci. Právě proto byl vyvinut nejnovější inteligentní čisticí kosmetický ...

Celý příspěvek