Tipy, jak mít i v mrazu vlasy pod kontrolou a překvapení od TONI&GUY

Martina  |  20. 1. 2017  |  Přidat komentář

vlasy

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy a účes je korunou našeho outfitu. V zimním období, kdy se chumláme do kabátů s velkými límci, kulichů a šál, více než kdy jindy bojujeme s elektrizujícími a poletujícími vlasy. Elektrizování a poletování vlasů však není způsobeno kontaktem s oblečením, ale především tím, že jsou vlasy narušené od mrazu, který je vysušuje. Opravdové mrazy mají teprve uhodit, a proto přinášíme pár tipů, jak dosáhnout perfektního účesu a co používat, aby vaše vlasy zůstaly zdravé a neporušené i v těch nejtřeskutějších mrazech.

1. Opatrně s tepelným stylingem

Prvním krokem k úspěchu je co nejmenší zatížení vašich vlasů. Proto se rozhodně vyhněte každodennímu mytí, fénování, kulmování a žehlení. Horký vzduch vlasy poškozuje a vysušuje. Pokud se bez elektrických pomocníků přeci jen neobejdete, dbejte alespoň na správnou ochranu. Před tepelným stylingem ošetřete vaše vlasy TONI&GUY Prep Heat Protection Mist – Sprejem pro tepelnou ochranu, který chrání před poškozením a dodává jemnost a poddajnost pro další úpravy. Před fénováním jej aplikujte do mokrých vlasů, vysušte je ručníkem a pročešte.  Před žehlením či kulmováním jej naneste znovu na suché vlasy.

TONI&GUY Prep ochranný sprej pro vlasy namáhané teplem

2. Správné rozčesávání

Často je na vině špatně zvolený hřeben. V boji proti elektrizování jsou nejlepší kartáče s přírodními štětinami. Důležité je také nerozčesávat mokré vlasy. Nechte je nejdříve trochu proschnout, abyste si jich polovinu nevytrhala a druhou polovinu nepolámala.

3. Hydratujte

Na vysušené vlasy nejlépe platí hydratace, kterou vám dokonale zajistí nová uhlazující řada produktů TONI&GUY na suché vlasy. Dokonalý účes začíná již u mytí, a proto péči odstartujte uhlazujícím šamponem pro suché vlasy od značky TONI&GUY, který hydratuje a jemně odstraňuje nečistoty a zbytky stylingových přípravků. Díky němu budou vaše vlasy správně vyživené, ovladatelnější a jejich styling se stane hračkou. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, používejte jej spolu s TONI&GUY kondicionérem ze stejné řady. 

TONI&GUY šampon na suché vlasy4. Na závěr fixace

Pokud si chcete být jistá, že vlasy zůstanou tak, jak jste je ráno učesala, vsaďte na dokonalou fixaci. Ideální je středně tužící lak na vlasy TONI&GUY Casual. Ten nabízí klasickou fixaci s přirozenou pružností a vlasy příjemné na dotek.

A pozor! Pouze do 3. 2. speciální akce...

TONI&GUY SLEVA 30 %

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Záchrana (nejen) pro roztřepené konečky? Arganový olej a keratin na vlasy!

Záchrana (nejen) pro roztřepené konečky? Arganový olej a keratin na vlasy!

Taky byste chtěli, aby vaše vlasy vypadaly každý den jako po návštěvě kadeřníka? Kéž by to tak bylo! Pokud ale máte vlasy zničené a vysušené barvením ...

Celý příspěvek

Jak zachránit zničené vlasy? „SOS“ péče proti třepení a lámání

Jak zachránit zničené vlasy? „SOS“ péče proti třepení a lámání

To, že slunce dokáže při nedostatečné ochraně pořádně potrápit pleť, už jistě dávno víte. Ale co vaše vlasy? I jim může dát sluníčko pořádně zabrat ...

Celý příspěvek