Jak na valentýnský make-up

Lucka  |  7. 2. 2018  |  Přidat komentář

Valentýn

Nechte se inspirovat valentýnským make-upem od naší blogerky Jany! Připravili jsme pro vás tutoriál pro snadné, ale efektivní romantické líčení, díky kterému si budete připadat jako opravdová královna. A ta nejlepší zpráva? Pro vykouzlení Valentýnského líčení k nakousnutí vám bude stačit jen osm základních produktů.

Valentýnské líčení krok za krokem

Láska už je ve vzduchu a s ní skvělá příležitost se zamilovat do nového looku, který se hodí nejenom na rande, ale i na večer s kamarádkami. Na celé oční víčko a naneste podkladovou bázi pod oči od Pierre René tak, abyste zvýraznili barvu očních stínů a prodloužili jejich výdrž. Rozmažte aplikátorem či prstem.

Valentýnský make-up

Na pohyblivé víčko použijte světle růžový stín s metalickým nádechem z paletky Makeup Revolution New-Trals vs Neutrals. Velkým kulatým štětcem naneste matnou, středně růžovou barvu do záhybu víčka. Do vnějšího koutku a záhybu naneste menším kulatým štětcem tmavě růžový stín.

Valentýnský make-up

Na střed pohyblivého víčka opatrně aplikujte prstem podkladovou bázi pro třpytky a následně naneste plochým štětcem třpytky BelláPierre Cosmetic Glitter v odstínu Light Pink.

Valentýnský make-up

Tekutými linkami na oči theBalm Schwing začněte vykreslovat středně hrubou linku. Jakmile máte základ hotový, konec linky prodlužte do požadované délky.

Valentýnský make-up

Pokud si tmavě růžovým očním stínem ještě trošku více zatmavíte vnější a vnitřní okraj, zvýrazní se a zvýší podtržení ladné spodní linie oka.

Valentýnský make-up

Pokud toužíte po svůdném pohledu, použijte umělé řasy, ale tento krok je jen na vás. Klidně stačí použít více vrstev řasenky. Řasy použité v tomto tutoriálu se jmenují Studio Effects a jsou od Ardell.

Valentýnský make-up

Na rty vyberte rtěnku v jakémkoli odstínu růžové. Jelikož není líčení očí příliš tmavé, můžete si dovolit i výraznou růžovou, třeba tekutou rtěnku Dermacol Matte Mania v odstínu 24. Pokud použijete ještě světlejší barvu, získáte dívčí vzhled.

Valentýnský make-up

Na závěr nezapomeňte na bronzující tvářenku bledorůžové barvy Artdeco Paradise Island a romantické líčení je hotové!

Valentýnský make-up

Teď už stačí jen vytáhnout vaší oblíbenou vůni a je hotovo! 😊

Valentýnský make-up

Valentýnská vůně

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

S vysokou teplotou rostou nároky na péči o pleť a vás navíc vedou k jinému líčení než po zbytek roku. Takže: jak vykouzlit dokonalý „summer look“, ...

Celý příspěvek