1 Jak si představuje Dior absolutní ženskost?

parfums.cz  |  22. 4. 2016  |  Přidat komentář

parfemovaná voda Dior J'adore

Značku Dior zná asi každý. Co vás ale napadne jako první, když se řekne Dior? Kabelka, šaty, kosmetika nebo parfém? První věc, která napadne mě, je absolutní luxus a elegance! Ať máte totiž na sobě cokoliv od Diora (může to být kabelka nebo třeba jeho vůně), jste prostě chic.

Christian Dior je můj oblíbený návrhář a parfumér, pro jeho tvorbu mám tak trochu slabost, proto bych vám ráda jeho svět malinko přiblížila. Přiblížím ho prostřednictvím mé nejoblíbenější vůně Dior - J'adore Eau De Parfum. Ale začněme od začátku.

30. Avenue Montaigne Paris je adresa, kde to v roce 1947 vše začalo a která i dnes stále zůstává srdcem domu Dior, přestože jeho pobočky najdete po celém světě. Stylový rukopis značky Dior silně ovlivnila Diorova vášeň pro květiny. Častokrát se nechal slyšet, že „hned po ženách jsou nejkrásnější stvoření květiny.“ Francouzské zahrady a květiny samotné jsou dodnes velkou inspirací světa Dior. Značka má dokonce své vlastní zahrady, kde pěstuje vzácné orchideje a další květiny, ze kterých se tvoří extrakty do parfémů. Za většinou parfémů stojí parfumér neboli „nos“ značky Dior - Francois Demachy .

Tóny egyptského jasmínu a růže najdete v první, dnes naprosto legendární, vůni značky Dior Miss Dior, která byla uvedena na trh v roce 1947 a která je pojmenovaná podle Diorovy sestry Catherine Dior.

Květiny jsou cítit i v parfému Dior J'adore, který je pozoruhodný nejen svojí vůní, ale i flakonem. Protože si v domě Dior potrpí na nejvyšší kvalitu, jsou flakony parfémů ručně vyráběny.

 

insta dior jadore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stejně tak je tomu i u parfému Dior J'adore, který je pro mě esencí absolutní ženskosti. Když tuto vůni vyzkoušíte, tak nejprve cítíte orchidej, růži a mandarinku. V srdci parfému jsou tóny švestky, ostružiny a fialky. A základ, který vydrží vonět několik hodin, tvoří břečťan, pižmo a amarantové dřevo. Vůně jako celek působí jako luxusní květinový závoj, který vás zahalí na celý den.

Myslím, že každá žena si zaslouží takový malý luxus v podobě oválného, ručně vyráběného flakonu s prstencem. Tento parfém patří mezi mé oblíbené hlavně proto, že je nadčasový, květinový a vydrží vonět celý den.

Tereza Hromečková, produktová specialistka notino.cz

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Hana  |  2. 11. 2016 16:20:52
Já mám nyní v oblibě parfémy UNIQ, jedná se o parfémy inspirované světovými značkami. Na webu www.cesky-parfem.cz jsem se zaregistrovala bez závazků a nyní je mám za 350Kč/kus. Už jsem zakoupila od této značky několik parfémů a stále jsem moc spokojená. V oblibě mám č.22 - inspirováno VERSACE - Bright Crystal. Pro partnera nakupuji č. 81 - inspirováno DIOR - Fahrenheit. Určitě doporučuji.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

Váhy jsou obvykle mezi lidmi dost oblíbené, protože se jedná o přátelské a nekonfliktní jedince. Z toho také vyplývá, že znamení Vah je rádo mezi ...

Celý příspěvek

Podzimní „must haves“: nákupy plné krásy

Podzimní „must haves“: nákupy plné krásy

Když se dny začnou krátit a všude je ta zvláštní nostalgie spojená s nástupem podzimu, podléhám touze zútulnit dům a vyrážet na nákupy nových ...

Celý příspěvek