2 Jak snadno a rychle na instagramový look?

notino.cz  |  5. 11. 2018  |  Přidat komentář

oficiální make-up

Líbí se vám dokonalé líčení, které vidíte dnes a denně na sociálních sítích, ale nevíte, jak na něj anebo máte pocit, že není nositelné na běžný den? Podělíme se s vámi o tipy a triky Margity Skřenkové, oficiální make-up artistky Maybelline NY pro Českou republiku a Slovensko, které vám líčení usnadní.

Pleť jako z Photoshopu?

Není čas ztrácet čas, vyberte si svůj oblíbený instagramový look a jdeme na to! Jako vždy začneme u pleti, tu sjednoťte make-upem SuperStay 24H, který nabízí střední krytí a váš základ tak bude přirozený. U internetových looků nesmí chybět rozjasňovač Master Chrome, který naneste nad lícní kosti, po délce nosu, nad horní ret, na bradu a klidně i přes oční víčko, jako třpytivý základ líčení.

Tip Margity: Pokud se chystáte líčení zvěčnit na fotografii, můžete použít make-upu o něco více. Krásně ale také působí, pokud necháte pleť spíše přirozenější a doplníte ji o výrazné líčení očí, které vytvoří k pleti kontrast a celý look tak nebude působit umělým dojmem.

Oči jako panenka

Jako další přichází na řadu oči. Vyberte si asi dva až tři odstíny z paletky, která obsahuje barvy podobné vaší předloze. K různým barvám očí krásně ladí vínové tóny v kombinaci s nude, jako jsou např. v paletce The Burgundy Bar. Nejprve aplikujte středně tmavý stín na celé víčko, začněte ve středu a ztrácejte ho směrem do stran. Do vnějšího koutku přidejte tmavý stín, který hezky vystínujte směrem ven do ztracena. K projasnění očního okolí naneste nejsvětlejší stín do vnitřního koutku oka a propojte ho se středně tmavým stínem. Pro větší intenzitu aplikujte stíny spíše přikládáním štětečku.

Linku Hyper Precise zvolte výraznější a delší, začněte zhruba od posledních dvou třetin oka a veďte ji směrem ven do vnějšího koutku, kde ji protáhněte nahoru. Sklon „ocásku“ by měl být optickým pokračováním linie spodního víčka, jedině tak bude působit přirozeně a splní svůj účel zvýraznění oka a prodloužení řas.

Tip Margity: Pokud jste opravdu začátečnice a nemáte pevnou ruku, jako trik funguje, když si nejprve linku jakoby vytečkujete podél řas a až poté spojíte v jednu linku.

Při aplikaci řasenky se nebojte dostat až ke kořínkům a „cik-cak“ pohybem řasy vytahovat směrem nahoru. Nejenže budou řasy krásně natočené, ale také se lépe oddělí a vy budete mít zahuštěné řasy opravdu jako mrkací panenka. Po horních řasách naneste řasenku i na spodní, ale stačí jen zlehka a k vnitřní lince. Abyste dosáhla opravdu dlouhých a hustých řas, je důležité dát si záležet na pomalé a precizní aplikaci řasenky – její vrstvení je klíčem k úspěchu.

maybelline produkty

Rty tón v tónu

Instagramové líčení je většinou doplněné o rty v matných odstínech. Použijte dlouhotrvající rtěnku SuperStay Matte Ink tak, že nejprve vytvoříte konturu rtů a následně jejich plochu vyplňte pro plný efekt.

Tip Margity: U líčení, které zahrnuje jak výrazné oči, tak výrazné rty, je hezké držet líčení tón v tónu. Celkový efekt tak působí luxusnějším, upravenějším dojmem.

Chcete vidět, jak si s instagramovým líčením poradila Maybelline IT girl Monika Bagárová a její parťačka, herečka Denisa Pfauserová? Podívejte se na nejnovější díl Make-up in the City na Youtube kanále Maybelline CZ/SK !

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Halloween make-up tutorial: Proměňte se v kočičí ženu nebo mrtvou nevěstu

Halloween make-up tutorial: Proměňte se v kočičí ženu nebo mrtvou nevěstu

Halloween se kvapem blíží. A s ním i vyřezávané dýně, strašidelná výzdoba a samozřejmě nápadité kostýmy. Aby náš převlek působil v kulisách ...

Celý příspěvek

Nejlepší lesky na rty? Máme pro vás top 8!

Nejlepší lesky na rty? Máme pro vás top 8!

Čirý, tónovaný, barevný, s glitry nebo s příchutí… Anebo snad bez? Lesky na rty byly chvíli „u ledu“, ale teď jsou zpátky se vší parádou. A že je ...

Celý příspěvek