2 Jak snadno a rychle na instagramový look?

notino.cz  |  5. 11. 2018  |  Přidat komentář

oficiální make-up

Líbí se vám dokonalé líčení, které vidíte dnes a denně na sociálních sítích, ale nevíte, jak na něj anebo máte pocit, že není nositelné na běžný den? Podělíme se s vámi o tipy a triky Margity Skřenkové, oficiální make-up artistky Maybelline NY pro Českou republiku a Slovensko, které vám líčení usnadní.

Pleť jako z Photoshopu?

Není čas ztrácet čas, vyberte si svůj oblíbený instagramový look a jdeme na to! Jako vždy začneme u pleti, tu sjednoťte make-upem SuperStay 24H, který nabízí střední krytí a váš základ tak bude přirozený. U internetových looků nesmí chybět rozjasňovač Master Chrome, který naneste nad lícní kosti, po délce nosu, nad horní ret, na bradu a klidně i přes oční víčko, jako třpytivý základ líčení.

Tip Margity: Pokud se chystáte líčení zvěčnit na fotografii, můžete použít make-upu o něco více. Krásně ale také působí, pokud necháte pleť spíše přirozenější a doplníte ji o výrazné líčení očí, které vytvoří k pleti kontrast a celý look tak nebude působit umělým dojmem.

Oči jako panenka

Jako další přichází na řadu oči. Vyberte si asi dva až tři odstíny z paletky, která obsahuje barvy podobné vaší předloze. K různým barvám očí krásně ladí vínové tóny v kombinaci s nude, jako jsou např. v paletce The Burgundy Bar. Nejprve aplikujte středně tmavý stín na celé víčko, začněte ve středu a ztrácejte ho směrem do stran. Do vnějšího koutku přidejte tmavý stín, který hezky vystínujte směrem ven do ztracena. K projasnění očního okolí naneste nejsvětlejší stín do vnitřního koutku oka a propojte ho se středně tmavým stínem. Pro větší intenzitu aplikujte stíny spíše přikládáním štětečku.

Linku Hyper Precise zvolte výraznější a delší, začněte zhruba od posledních dvou třetin oka a veďte ji směrem ven do vnějšího koutku, kde ji protáhněte nahoru. Sklon „ocásku“ by měl být optickým pokračováním linie spodního víčka, jedině tak bude působit přirozeně a splní svůj účel zvýraznění oka a prodloužení řas.

Tip Margity: Pokud jste opravdu začátečnice a nemáte pevnou ruku, jako trik funguje, když si nejprve linku jakoby vytečkujete podél řas a až poté spojíte v jednu linku.

Při aplikaci řasenky se nebojte dostat až ke kořínkům a „cik-cak“ pohybem řasy vytahovat směrem nahoru. Nejenže budou řasy krásně natočené, ale také se lépe oddělí a vy budete mít zahuštěné řasy opravdu jako mrkací panenka. Po horních řasách naneste řasenku i na spodní, ale stačí jen zlehka a k vnitřní lince. Abyste dosáhla opravdu dlouhých a hustých řas, je důležité dát si záležet na pomalé a precizní aplikaci řasenky – její vrstvení je klíčem k úspěchu.

maybelline produkty

Rty tón v tónu

Instagramové líčení je většinou doplněné o rty v matných odstínech. Použijte dlouhotrvající rtěnku SuperStay Matte Ink tak, že nejprve vytvoříte konturu rtů a následně jejich plochu vyplňte pro plný efekt.

Tip Margity: U líčení, které zahrnuje jak výrazné oči, tak výrazné rty, je hezké držet líčení tón v tónu. Celkový efekt tak působí luxusnějším, upravenějším dojmem.

Chcete vidět, jak si s instagramovým líčením poradila Maybelline IT girl Monika Bagárová a její parťačka, herečka Denisa Pfauserová? Podívejte se na nejnovější díl Make-up in the City na Youtube kanále Maybelline CZ/SK !

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Lekce barevné typologie: jak poznáte letní typ?

Lekce barevné typologie: jak poznáte letní typ?

K letnímu typu u nás patří většina populace, uvádí se, že až 75 % z nás je letní typ! Takže nastražte uši a pojďte zjistit, co mu podle barevné ...

Celý příspěvek

Líčení podle hvězd Met Gala New York

Líčení podle hvězd Met Gala New York

Pondělí 6. 5. byl den nejedné významné události. Narodil se nový člen britské královské rodiny, Archie, a konala se největší módní akce roku – Met ...

Celý příspěvek