Jaké parfémy a kosmetika jsou nejvhodnější pro znamení Blíženců? A proč?

Pavel  |  25. 5. 2015  |  Přidat komentář

parfemy kolaz blizenec

Třetím znamením zvěrokruhu jsou Blíženci. Znamení Blíženců patří do vzdušného živlu, díky kterému se jedná o komunikativní a přátelské bytosti, pro které víc než kohokoli jiného platí, že život je změna. Z toho také vyplývá, že nuda je pro Blížence velkým nepřítelem a neustále potřebují nějaké zajímavé podněty, které by je zabavily. Obvykle se zajímají o mnoho věcí a sbírají různé informace, současně to ale neznamená, že by u toho šli nějak hodně do hloubky. Silnou zbraní tohoto astrologického znamení je výřečnost, ale dobře vládnou i písmem a k jejich další výborné výbavě patří chytrost a zábavnost.

Zrozenci v Blížencích mají vedle dobrých vlastností také určité slabiny, tak jako tomu je i u ostatních znamení. Nestabilní vzdušný živel jim do života přináší někdy až přílišnou přizpůsobivost, což může jejich okolí vnímat jako „kam vítr, tam plášť“. Zmínit musíme i klevetivost a větší povrchnost, což nemusí být na první pohled znát, jelikož Blíženci dokážou díky svým schopnostem o mnoha věcech hovořit „zasvěceně“, i když o tématu příliš nevědí (což samozřejmě nezpochybňuje jejich chytrost a jiné znalosti).

Pokud se podíváme na téma zdraví a oblasti, na které by se měli Blíženci v rámci prevence více soustředit, tak na prvním místě musíme zmínit nervový systém a z toho důvodu je vhodné pracovat na vyrovnané psychice. Dalším místem, na které se nesmí zapomenout, je dýchací systém, tedy plíce a průdušky, které také patří ke znamení Blíženců, z čehož vyplývá zákaz kouření a správný způsob dýchání, který se lze naučit za pomoci tzv. jogínského dechu.

Jaké parfémy jsou vhodné pro znamení Blíženců

Blíženci budou preferovat svěží vůně, které jim dodají šmrnc a hlavně je nezačnou brzy nudit. S tím samozřejmě souvisí i to, že toto znamení by mělo mít ve výbavě nejlépe hned několik parfémů, aby je bylo možné podle nálady střídat. Tito zrozenci rozhodně nepatří k lidem, kteří nejsou ochotni vyzkoušet nějakou novou vůni, pokud je osloví, proto i parfémové novinky mají u Blíženců nemalou šanci.

Parfém je musí bavit a proto by měl být i samotný flakon něčím zajímavý a hravý, usedlé a nudné tvary Blížence příliš nezaujmou.

Parfémy pro ženy – Blíženkyně

Čerstvá a současně vášnivá vůně kombinující esence santalového dřeva, mořské soli a vetiveru - to je parfém Calvin Klein Reveal, který je u žen stále více oblíbený. Navíc má originální flakonek, jenž nenechá žádnou ženu chladnou.

Dalším skvělým parfémem je Lancôme La Vie Est Belle, který je určený pro celodenní nošení a tak jako je znamení Blíženců mistrem v komunikaci a zábavnosti, i esence tohoto parfému dokážou vykouzlit úsměv na tváři a přirozenou krásu. Kvalitu značky Lancôme podpořily i krásné herečky Julia Roberts, Kate Winslet nebo Penélope Cruz.

Zvědavost, typickou vlastnost žen narozených v Blížencích, dokáže umocnit parfém Salvatore Ferragamo Incanto Charms, jež přináší také nové životní impulsy, zážitky a dobrodružství. Za vším stojí magické vůně zimolezu, mučenky, jasmínu, santalu, pižma a arabské růže. Italská značka Salvatore Ferragamo působí v oblasti parfémů od devadesátých let minulého století.

Parfémy pro muže – Blížence

Sebejistotu a dynamičnost každého muže dokáže podpořit parfém Hugo Boss Boss In Motion, jenž je vhodný pro všechny příležitosti, navíc zcela splňuje potřebu neustálé akce, kterou Blíženci vyžadují. Německá značka Hugo Boss se řadí k nejúspěšnějším firmám dnešní doby a tak máte jistotu, že s ní nešlápnete vedle.

Pocit věčného mládí dokáže navodit toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus, která obsahuje svěží tóny ovoce, jasmínu a dubového mechu, díky kterým přináší čerstvost a sex appeal. Velmi originální je i flakon, jenž je vyrobený ve tvaru malého poháru, což potvrzuje kombinaci kvality a extravagance, kterou se značka Paco Rabanne vyznačuje.

Vodopád svěžesti, to je parfém Givenchy Pour Homme Blue Label, jenž přináší jiskřivou pánskou vůni plnou dobré nálady a stimulace. Jeho kvalita zaručuje, že ho stačí použít pouze jednou denně a budete se koupat v jeho krásné esenci.

Svěží dech

Protože Blíženci velmi rádi povídají, potřebují mít svěží dech, jelikož případný zápach z úst nezakryjí ani ty nejlepší komunikační schopnosti.

Z toho důvodu je vhodné používat ústní vodu, přičemž zřejmě nejznámější a nejoblíbenější značkou je Listerine, která na poli ústní hygieny působí již od roku 1920! K jejich výrobkům patří například ústní voda Listerine Total Care Sensitive, jenž nejenom udržuje svěží dech, ale působí i proti tvorbě zubního plaku a ničí bakterie v mezizubí.

Mezi ústními vodami patří ke špičce ústní voda Swissdent Extreme, jenž je, vedle svěžího dechu, velmi vhodná i proti zápachu z úst u kuřáků, navíc dokáže odstraňovat nepříjemné zabarvení zubů a podporuje tak krásný úsměv.

Pro citlivé zuby, které mají poškozenou zubní sklovinu je k dispozici ústní voda Biorepair Mouthwash, jenž dokáže i reminalizovat zubní sklovinu, podpořit obnovu její struktury a to vše díky unikátní revoluční bioaktivní látce microRepair. Zmínit musíme i to, že tuto ústní vodu můžou používat i lidé alergičtí na fluoridy.

Jak dobře vypadat

Časté kontakty s lidmi v blízkém i vzdáleném okolí, které znamení Blíženců vyhledává, jsou důvodem k tomu, že by měli tito zrozenci pečovat o svůj vzhled, jelikož pokud své příjemné vystupování podpoří hezkou vizáží, získají další plusové body a možnosti.

Základním krokem k hezkému vzhledu by měly být dobře upravené vlasy, k čemuž může pomoci modelovací guma pro silné zpevnění Schwarzkopf Professional Osis+ Texture, jenž umožní kvalitní tvarování vlasů, zvýší jejich lesk a podpoří strukturu. Německá vlasová kosmetika Schwarzkopf již více než 111 let patří k předním výrobcům přípravků na vlasy.

Velmi zajímavé možnosti nabízí také speciální termoaktivní sprej L'Oreál Professionnel Tecni Art Volume, který zanechává vlasy hebké, dodává jim oslnivý lesk a dokonalý tvar bez slepení.

Pokud spíše preferujete klasiku, jakou jsou laky na vlasy, pak i v tomto případě existuje široké spektrum produktů od renomovaných výrobců, za všechny můžeme jmenovat například lak na vlasy pro fixaci a tvar Matrix Vavoom nebo lak na vlasy pro silné zpevnění Wella Professionals Performance.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

Lvi jsou páté znamení zvěrokruhu a patří do živlu ohně. Mezi jejich hlavní touhy patří snaha o sebeprosazení a získání silného postavení, díky ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek