Jaké parfémy a kosmetika jsou nejvhodnější pro znamení Ryb? A proč?

Pavel  |  18. 2. 2015  |  Přidat komentář

parfemy kolaz ryba

Dvanáctým znamením zvěrokruhu jsou Ryby. Znamení Ryb patří do živlu vody, proto u lidí narozených v Rybách hrají prim city a empatie. Tyto vlastnosti dokážou Ryby skvěle používat v péči o druhé lidi, proto se hodí do různých sociálních a pečovatelských oborů. Do další výbavy tohoto znamení patří velká míra představivosti a úžasná schopnost snění. Ryby často mají zájem o umění a duchovní sféru.

Zrozenci v Rybách můžou, v důsledku bohatého vnitřního života, snadno ztratit pevnou půdu pod nohama, což z nich snadno udělá snílky bez schopnosti praktického života. Další problematickou vlastností může být neupřímnost, což nemusí být ani tak jejich záměrem, jako spíše důsledkem přílišného zamotání se do světa představ a často i iluzí.

U znamení Ryb je ve sféře prevence zdraví vhodné se zaměřit na oblast nohou od kotníků dolů, přičemž mezi nejčastější zdravotní problémy patří deformace nožní klenby (ploché nohy) a různé druhy kožních plísní v této části těla, primárně ovšem na prstech u nohou. Ryby by se měli dobře starat o lymfatický systém, k čemuž můžou posloužit lymfatické masáže. Zapomínat by neměli ani na podporu imunity. Pokud se na delší dobu dostanou do psychické nerovnováhy, můžou se objevit různé ekzémy a alergické reakce.

Jaké parfémy jsou vhodné pro znamení Ryb

Pro zrozence ve znamení Ryb jsou zajímavé všechny parfémy, které dokážou podpořit jejich citlivost, empatii a bohatý vnitřní život. Nezanedbatelnou roli při výběru může hrát i flakon, protože výběr parfému je u Ryb hodně založený na dobrém pocitu, který vedle samotné vůně ovlivňuje i vzhled balení.

Do noty můžou Rybám kápnout i parfémy podporující energii a odhodlání, jelikož to jsou atributy, které někdy lidé narození v tomto znamení postrádají. Navíc větší míra sebejistoty a lásky k sobě samým může znamenat, že budou rádi druhým lidem pomáhat, jak je u Ryb dobrým zvykem, ale současně se nenechají příliš využívat, což se, bohužel, také čas od času stává.

Parfémy pro ženy – Ryby

Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Shine je pro ženy narozené ve znamení Ryb přímo stvořený, neboť nabízí svět snů a fantazie. Současně podpoří radost ze života nejenom vůněmi ananasu, broskve, pivoňky a orientálního bílého cedru, ale také flakonem, který je provedený ve veselých barvách duhy. Salvatore Ferragamo je navíc kvalitní značka s italskými kořeny.

Vzhledem k tomu, že Ryby dokážou dobře komunikovat s vesmírem, může jim padnout do oka parfém Lanvin Eclat D'Arpege, který evokuje kombinaci nevinnosti a krásy vnitřního života, což je přesně to, co znamení Ryb potřebuje. Vše za pomoci esencí šeříku, zeleného čaje, červené pivoňky a květů broskve.

Důležité spojení s přírodou nabízí vůně Armani Mania for Woman, jejíž květinovo-dřevitá esence nenechá chladnou žádnou ženu. Tento kvalitní parfém od italské značky Armani dále přináší eleganci, smyslnost a svůdnost.

Parfémy pro muže – Ryby

Úžasnou kombinaci citlivosti, smělosti a originality může přinést do života mužů parfém Jil Sander Sander for Men, jenž obsahuje esence máty, listů břečťanu, pepře, koriandru, kardamonu, myrty, cypřiše, kašmírového dřeva a červeného cedru. Parfémy Jil Sander pocházejí z Německa, kde stejnojmenná firma působí od roku 1973.

Rybám občas chybí průbojná energie a právě tu jim může dodat parfém Hugo Boss Hugo Energise, který podporuje i odvážné jednání a schopnost vyjádřit vlastní názor. Výhodou je jeho univerzální použití – hodí se pro běžné nošení i sport.

Velmi příjemná je vůně Calvin Klein Escape for Men, která svému nositeli umožní svobodně uniknout z každodenní všednosti k osvěžujícím zážitkům, ať již v rámci světských záležitostí nebo vlastního nitra.  Americké parfémy Calvin Klein patří k nejkvalitnějším a nejoblíbenějším značkám vůbec.

Boj se zdravotními problémy znamení Ryb

Mezi velmi časté zdravotní problémy znamení Ryb patří výskyt plísní na nohou, přičemž obvykle bývají postihovány nehtová lůžka. Nehty se v důsledku plísňového onemocnění deformují, lámou a třepí. Nejdůležitější je samozřejmě prevence, ale pokud již plísní trpíte, měli byste to řešit. Můžete navštívit kožního lékaře, který udělá stěry a nechá laboratorně vyšetřit, o jakou plíseň jde, a podle toho dá doporučení léčby. Další alternativou při léčbě plísní nehtů, kterou doporučujeme, je nehtové sérum proti plísním OPI Fungusfix, jenž se nanáší dvakrát denně a během 2 – 3 týdnů by mělo dojít ke zlepšení.

Dalším zdravotním tématem bývá činnost lymfatického systému, který odpovídá za odvod škodlivých látek a plní významnou roli v boji proti chorobám včetně nádorových onemocnění. Skvělou možností, jak lymfatický systém povzbudit, jsou lymfatické masáže, které si můžete provádět i sami doma, jestliže se je naučíte podle technik reflexní terapie. Na podporu lze využít masážní mléko stimulující lymfatický systém Topvet Lymforegen, které navíc zmírňuje otoky a zlepšuje elasticitu cév. Lymfy by se měly cíleně aktivovat i v průběhu různých chorob, neboť tím je možné léčbu významně urychlit, ovšem současně se nesmí lymfatický systém masáží příliš přetížit.

Prevence je základ

Lidé narození ve znamení Ryb by měli každé jaro absolvovat detoxikační kůru, která zbaví jejich organismus škodlivých látek, jenž se v něm nastřádaly. K tomu slouží mnoho různých metod, přičemž jednou z možností je využít březovou šťávu Weleda Dietary Supplement Bio, jež podporuje vylučování škodlivých látek a dále pomáhá při nemocech ledvin, močového měchýře a degeneraci kloubů. Právě bříza se v přírodním léčitelství používá také jako tzv. drenáž, tedy prostředek, který očistí organismus předtím, než se nasadí konkrétní léčebné přírodní látky.

Vzhledem k důležitosti toho, aby měli Ryby silný imunitní systém, vyplatilo by se mít v domácí přírodní lékárničce také trnkový sirup Weleda Dietary Supplement Bio. Ten posiluje organismus, čehož lze s výhodou využít v prevenci proti chřipkám a nachlazení, během rekonvalescence nebo dokonce v období většího fyzického a psychického vypětí.

Nejenom imunitní systém podpoří komplex vitaminů B Nutristar Food Supplements, který se hodí v případě, že nemáte příliš pestrou stravu a potýkáte se s nedostatkem těchto látek. Námi zmíněný doplněk stravy je obohacený o vitamin C, sójový lecitin a sušený filtrát z červeného vína, díky čemuž podporuje správnou krvetvorbu, pomáhá činnosti mozku a nervů, zlepšuje látkovou výměnu ve svalech a působí na metabolismus cukrů a aminokyselin.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

Lvi jsou páté znamení zvěrokruhu a patří do živlu ohně. Mezi jejich hlavní touhy patří snaha o sebeprosazení a získání silného postavení, díky ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek