Jaké parfémy a kosmetika jsou nejvhodnější pro znamení Vodnáře? A proč?

Pavel  |  19. 1. 2015  |  Přidat komentář

parfemy kolaz vodnar

Jedenáctým znamením zvěrokruhu je Vodnář. Znamení Vodnáře patří do živlu vzduchu, z toho důvodu mu můžeme připsat takové vlastnosti, jako jsou potřeba osobní svobody a přátelství. Jeho potřeba nezávislosti je tak silná, že se projevuje do všech sfér života. Vodnáři jsou nápadití a dokážou dobře pracovat s originální intuicí, která k nim proudí. Mezi jejich silné stránky patří také zájem o vše inovativní a moderní. Často dokážou dobře zacházet s výpočetní technikou a dále se snaží odlišit od šedého davu.

Zrozenci ve Vodnáři by si měli dávat pozor na to, aby jim jejich touha po originalitě nepřerostla přes hlavu. Zrovna tak je potřeba, aby neustále mysleli na to, že změna zaběhnutého řádu pro změnu samotnou nemusí být smysluplná, neboť pokud chtějí něco narušit, měli by nabídnout konstruktivní alternativu.

Pro znamení Vodnáře je v prevenci zdraví důležité, aby se soustředili na žilní systém. Nejvíce ohrožena je oblast lýtek, kde se snadno můžou vytvářet křečové žíly. Vodnáři by proto neměli podceňovat pravidelné pohybové aktivity a zdravou výživu. Do jídelníčku by měli pravidelně zařazovat pohanku, která obsahuje rutin a naopak by se měli vyvarovat zejména kouření, kávě a nadměrnému příjmu nezdravých tuků.

Jaké parfémy jsou vhodné pro znamení Vodnáře

Znamení Vodnáře osloví parfémy, jejichž vůně jsou spíše lehké a dokážou podpořit přátelskou atmosféru mezi lidmi. Zrovna tak je ale důležité, aby vůně byla originální a nezapadala do průměrnosti. Vodnářům také nepochybně patří první místo mezi potencionálními zájemci o nové a zajímavé parfémy, které jsou uváděné na trh – jestliže Vodnář dostane příležitost získat nějakou novinku, kterou ještě nemá nikdo z jeho okolí, nebude litovat peněz za nákup této vůně. To ovšem neznamená, že by Vodnáři nakupovali cokoliv bez rozmyslu, vůně je musí oslovit.

U výběru parfému hraje významnou roli i provedení flakonu, přičemž zájem u znamení Vodnáře probudí moderní křivky, linie a celkové provedení.

Parfémy pro ženy – Vodnářky

Mezi neotřelé a originální značky na trhu s parfémy patří firma Davidoff, jejíž parfém Davidoff Cool Water Woman osloví každou ženu narozenou ve Vodnáři. Svěží květinová vůně kombinuje květy růže a jasmínu, citrusu, melounu, lotosového květu, konvalinky a lilie.

Vodnářskou potřebu neotřelé vůně a originálního flakonku nabízí parfém Chopard Wish, jenž z každé ženy udělá nejenom královnu večera, ale také přitažlivou ženu s neodolatelným závojem tajemnosti. Kvalitní značka Chopard vás navíc může zaujmout tím, že firma hodně dbá na ochranu životního prostředí a podporuje různé dobrovolnické akce.

Kultovní andělská vůně s názvem Thierry Mugler Angel přináší do života neobyčejnost a krapet krásy orientu. O její kvalitě a nadčasovosti vypovídá již to, že se úspěšně prodává od roku 1992. Inspiraci pro Vodnáře přinese i samotný flakon, jenž je odrazem krásné noční oblohy. Kombinace vůně a flakonu tak nabízí příležitost dotknout se nekonečného vesmíru. 

Parfémy pro muže – Vodnáře

Mužný a současně citlivý parfém Jean P. Gaultier Le Male ve vás vzbudí touhu po dobrodružství a nechá naplno vyniknout vaši jedinečnost. To vše dokáže esence vůní z levandule, bergamotu, kardamonu, kmínu, květu pomerančovníku, fazole tonky, vanilky a exotického dřeva. Oko potěší i samotný flakon, jenž připomíná tričko námořníka.

Vodnáři hledají skutečný smysl života a dokážou své názory sdílet s ostatními lidmi. Přesně tyto schopnosti podpoří parfém Diesel Only The Brave, a pokud by i přesto jeho nositel v něčem zaváhal, dodá mu odvahu a otevře další bránu intuice. Originálně pojatý flakon zajímavost parfému dokonale umocňuje.

Vůně pro moderního muže, to je parfém Gucci Made to Measure, který Vodnářům přinese do života harmonii a krásu. Esence vůní podporuje šarm i kreativitu, navíc se jedná o produkt z dílny světoznámé značky Gucci, jejíž tradice začíná v roce 1921.

Boj s křečovými žílami a možná prevence

Jak jsme již zmínili, cévní oběh a tvorba křečových žil jsou zdravotní témata, které znamení Vodnáře můžou hodně trápit. V souvislosti s žilným oběhem je důležité si uvědomit, že nejde jenom o velké cévy, ale také mikrožilní systém, který je rozmístěný v podstatě po celém těle, včetně kůže. Proto se vyplatí dbát o organismus i v tomto směru, což znamená používání různých regeneračních přírodních prostředků, například ve formě zábalu nebo mýdla.

Jako zábal můžete vyzkoušet černé bahno z Mrtvého moře, konkrétně produkt tělový zábal Jericho Body Care, který pomáhá pokožku prokrvit, regeneruje ji, hydratuje a léčí. Navíc vám pomůže, jestliže trpíte nějakým ekzémem, akné nebo vás bolí klouby.

Pokud nemáte čas nebo chuť na tělové zábaly, vyzkoušejte alespoň Jericho Body Care, mýdlo s černým bahnem, jenž má léčivé účinky na kůži, kterou také zjemňuje a očisťuje.

Dobrou intuici udrží psychická pohoda

Aby Vodnářům vydržely dobré nápady a intuice je potřeba, aby dokázali vypnout a zregenerovat nejenom fyzické tělo, ale i mysl a psychiku. K tomu dobře poslouží masáže, které se můžou soustředit buď na celé tělo, nebo jen jeho část. Masáže můžete provádět i doma, a to buď s partnerem, což může být i pěkná součást intimního sblížení, nebo si můžete vybrané části těla masírovat sami.

Jedním z nejpříjemnějších a velmi často používaných masážních přípravků je mandlový olej Saloos Vegetable Oil, který vyživuje a regeneruje pokožku, navíc dokáže zmírnit případné svědění a problémy se suchou kůží. Tento přípravek obsahuje vitaminy A, E, F a další důležité látky, např. draslík nebo hořčík. Skvělé na něm je i to, že ho můžete bez obav používat u dětí – malých Vodnářů.

Dalším fantastickým přípravkem, který by u vás doma neměl chybět, je meruňkový olej Saloos Vegetable Oil, který se hodí jak pro dospělé tak děti. Tento olej můžete použít nejenom při péči o suchou a popraskanou pleť, nebo v rámci její regenerace, ale velkou práci může udělat i v případě, že jste se připálili na Sluníčku, což je práce vitaminů A a E, které obsahuje. Jestliže chcete pečovat o svoje vlasy, měli byste vědět, že meruňkový olej zlepšuje stav vlasových vláken.

Zapomenout nesmíme ani na konopný olej Saloos Vegetable Oil, jenž je bohatý na esenciální mastné kyseliny a v poslední době vzrůstá oprávněně jeho obliba. Můžete ho využít jak k podpoře léčby různých povrchových ran a zánětů, ale také u lupénky a ekzémů. Navíc vyživuje a regeneruje pokožku, což dělá dobře i povrchovým malým žilkám. Jeho používání dokáže posílit dobrý stav nehtů a vlasů.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Býka

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Býka

Býci jsou druhé znamení zvěrokruhu a patří do živlu země. Proto jsou velmi praktičtí a obvykle dokážou dobře zacházet s majetkem a financemi. Zrovna ...

Celý příspěvek