Jakou si vybrat řasenku?

parfums.cz  |  5. 2. 2014  |  Přidat komentář

Vybrat správnou řasenku není tak jednoduchým úkolem, jak by se mohlo zdát. V dnešní době existuje nespočet druhů řasenek a vybrat proto takovou, která bude podle vašich představ, může být tvrdým oříškem. Pojďme se tedy podívat, jaké řasenky vám náš e-shop nabízí a zjistěte, která bude pro vás ta pravá.

Větší objem i délka

Mezi nejžádanější typ řasenek patří pochopitelně ty, které vaši řasy učiní hustší a výrazně je prodlouží. Vyzkoušet můžete řasenku Max Factor 2000 Calorie, která je určena právě pro tyto účely. Objem řas zvětší až o 300% a řasy zároveň viditelně prodlouží. Netřeba dodávat, že právě díky těmto vlastnostem se těší řasenka Max Factor 2000 Calorie velké oblibě po celém světě.

Další z řad kvalitních řasenek je L'Oréal Paris Double Extension, která je speciálně vyvinutá pro výrazné prodloužení řas až o 80%. Velikou výhodou této řasenky je především její snadné odstraňování, kdy stačí pouze vlažná voda. Ženy, které nosí kontaktní čočky, určitě ocení, že řasenka L´Oréal Paris Mascara Double Extension je velice citlivá pro oči.

Pokud jsou vaše oči citlivé, doporučujeme řasenku Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care, která se svým speciálním složením (obsahující oleje z bavlny a mandlí) oči nedráždí a řasy naopak zvláčňuje. Tato řasenka zároveň viditelně zvětší objem vašich řas.

Voděodolné řasenky

V období léta se vyplatí pořídit si voděodolnou řasenku, která vám zaručí, že po kontaktu s vodou nebudou vaše oči nehezky rozmazané. Vybírat můžete takové řasenky, které jsou voděodolné a zároveň dodají vaším řasám objem. Příkladem je například řasenka Max Factor Masterpiece. Jedná se o vysoce voděodolnou řasenku se speciálním kartáčkem, který řasy neslepí a dodá jim požadovaný objem.
Mezi další oblíbené voděodolné řasenky patří L’Oréal Paris False Lash XFiber Xtreme Resist. Tato řasenka opět zvětší jak objem, tak i délku vašich řas a navíc díky svému speciálnímu kartáčku zabrání tomu, aby se na řasách utvářely nežádoucí žmolky.

Lancome Lancome L´Extreme Waterproof je další z řady vysoce voděodolných řasenek, která zaručí, že vaše řasy budou dokonalé za každé situace. Řasy výrazně prodlouží až o 60% a zabrání jejich slepování. Řasenka je vhodná i pro ženy s kontaktními čočkami.

Tyto a mnohé další řasenky vám nabízí náš e-shop notino.cz. Vyzkoušejte některou z nich a učiňte váš pohled neodolatelně svůdným.
 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Kleštičky na řasy: Umíte je používat správně?

Kleštičky na řasy: Umíte je používat správně?

Používáte kleštičky na řasy? A víte, jak s nimi správně pracovat? Kleštičky na řasy vám pomohou dosáhnout dokonale pronikavého pohledu a váš oční ...

Celý příspěvek

Recenze: Top 5 nejlepších řasenek

Recenze: Top 5 nejlepších řasenek

Beauty bloggerku Terry a její Youtube kanál Terry Makeup Tutorials už jistě znáte. V prvním a druhém díle seriálu recenzí vám Terry představila ...

Celý příspěvek