3 Krásné nehty na léto? Zkuste dlouhotrvající lak nebo gel lak!

Jana P  |  16. 8. 2018  |  Přidat komentář

nehty

Znáte to, pár dní do odjezdu na dovolenou, a všechny manikérky mají plno. Víte co? Nevadí. Krásné nehty na léto zvládnete i vy, sama doma, a v krátkém čase. Stačí si k tomu vybrat správné pomocníky.

Pro letní nehty je stejně jako kdykoliv jindy základem dobrá manikúra. A pokud vážně spěcháte, vystačíte si se suchou variantou. Odstraňte starý lak a nehty zapilujte. Aby se ne třepily, používejte pilník v jednom směru (třeba zleva doprava a zpátky ho zvedejte), a úplně zapomeňte na stříhání. Aplikujte přípravek na změkčení kůžičky, a tu pak zatlačte pomerančovým dřívkem, nebo vezměte speciální kleštičky. Ujistěte se, že jsou nehty suché a nemastné, a můžete lakovat.

Dlouhotrvající lak na nehty

Vyzkoušená klasika – dlouhotrvající lak na nehty

Pokud jste věrná klasickým lakům, vyberte si pro letní nehty ty „longlasting“, „dlouhotrvající“. Garantují výdrž aspoň 5 dní, ale často zvládnou i týden. Začněte podkladovým lakem, aby barevný vydržel ještě déle, nehty neabsorbovaly pigmenty ze zvoleného odstínu a také byly hladké. Pokud jsou slabé a poškozené, zvolte jako podklad třeba posilující péči Sally Hansen.

Dlouhotrvající laky na nehty můžete mít i s bonusem. Například Yves Saint Laurent La Laque Couture obsahuje vyživující růžový olej a vápník. Chanel Le Vernis rychle zasychá, kryje i v jediné vrstvě a díky obsahu pryskyřic má fakt unikátní výdrž. Luxusní letní nehty vám pomůže vykouzlit i Dermacol 5 Day Stay s gelovým efektem. A pokud nemáte trpělivost, pomůže vám urychlovač schnutí: nezklame vás Catrice Super Dry Gloss ani Rapid Dry od Dermacolu.

Odolnější verze – okouzlující gel lak

Zvlášť pokud jedete na více než týden a víte, že se chystáte i na sport, adrenalin, zkrátka činnost, která bude pro nehty představovat zátěž, doporučuji gel lak. Osobně na něj sázím celý rok, protože jako každá máma ocením všechno, co nepotřebuje častou údržbu. A jde to s ním snadno.

Ne, nemusíte kupovat „zapékací“ lampu, řada gel laků se bez ní obejde. Jaké? Vyživující vitamín E i výdrž na dva týdny vám nabídne například Astor Perfect Stay Gel Color, za zkoušku stojí také Rimmel Super Gel nebo Sally Hansen Miracle Gel. A nezapomeňte na top coat gel, který lak zafixuje.

Dlouhotrvající lak na nehty

 

Crazy letní nehty

A protože léto je tak trochu „crazy“, klidně se pusťte i do rozmařilého a experimentálního zdobení nehtů. Catrice Lux Chrome vám nabídne zrcadlový efekt a Catrice Spectra Light zase efekt holografický! OPI má sadu laků na nehty plnou hravých barev inspirovaných roztančenou Pomádou: OPI Grease. A kdybyste fakt neměla čas, zkuste novinku, jeden z nejrychleji zasychajících laků: Rimmel 60 seconds Flip Flop. Prostě jen nanesete, a můžete k vodě, do baru nebo na pravou letní párty!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 3 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Lu  |  23. 8. 2018 21:54:29
Za mě Dermacol...ten vede. Jinak jsou super laky Astor Quick & Shine a to i na ručky. I zmíněný Rimmel a Colorama 60 seconds od Maybelline :-D.
odpovědět
Dana  |  17. 8. 2018 11:54:35
Děkuji za inspiraci. Mám ráda Dermacol laky
odpovědět
Notino  |  20. 8. 2018 14:31:03
Dermacol je stará dobrá klasika :) Ve stejné cenové hladině najdete třeba i Rimmel 60 Seconds Flip Flop - za ten můžeme dát také ruku do ohně :) Zkuste a dejte nám vědět, jak Vám vyhovoval. Pěkný den!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

5 beauty triků od mámy. Co vás o kráse naučila ta vaše?

5 beauty triků od mámy. Co vás o kráse naučila ta vaše?

Moje máma měla vždycky spoustu beauty vychytávek. Některé dokonce dodnes používám. Ty další jsou úsměvné, ale i tak stojí za to je zmínit. Jen tak, ...

Celý příspěvek

Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Hana Vágnerová (24 let) pochází z Brna a soutěž Miss Czech Republic pro ni rozhodně nebyla první soutěží krásy, které se účastnila. Nicméně ta ...

Celý příspěvek