3 Krásné nehty na léto? Zkuste dlouhotrvající lak nebo gel lak!

Jana P  |  16. 8. 2018  |  Přidat komentář

nehty

Znáte to, pár dní do odjezdu na dovolenou, a všechny manikérky mají plno. Víte co? Nevadí. Krásné nehty na léto zvládnete i vy, sama doma, a v krátkém čase. Stačí si k tomu vybrat správné pomocníky.

Pro letní nehty je stejně jako kdykoliv jindy základem dobrá manikúra. A pokud vážně spěcháte, vystačíte si se suchou variantou. Odstraňte starý lak a nehty zapilujte. Aby se ne třepily, používejte pilník v jednom směru (třeba zleva doprava a zpátky ho zvedejte), a úplně zapomeňte na stříhání. Aplikujte přípravek na změkčení kůžičky, a tu pak zatlačte pomerančovým dřívkem, nebo vezměte speciální kleštičky. Ujistěte se, že jsou nehty suché a nemastné, a můžete lakovat.

Dlouhotrvající lak na nehty

Vyzkoušená klasika – dlouhotrvající lak na nehty

Pokud jste věrná klasickým lakům, vyberte si pro letní nehty ty „longlasting“, „dlouhotrvající“. Garantují výdrž aspoň 5 dní, ale často zvládnou i týden. Začněte podkladovým lakem, aby barevný vydržel ještě déle, nehty neabsorbovaly pigmenty ze zvoleného odstínu a také byly hladké. Pokud jsou slabé a poškozené, zvolte jako podklad třeba posilující péči Sally Hansen.

Dlouhotrvající laky na nehty můžete mít i s bonusem. Například Yves Saint Laurent La Laque Couture obsahuje vyživující růžový olej a vápník. Chanel Le Vernis rychle zasychá, kryje i v jediné vrstvě a díky obsahu pryskyřic má fakt unikátní výdrž. Luxusní letní nehty vám pomůže vykouzlit i Dermacol 5 Day Stay s gelovým efektem. A pokud nemáte trpělivost, pomůže vám urychlovač schnutí: nezklame vás Catrice Super Dry Gloss ani Rapid Dry od Dermacolu.

Odolnější verze – okouzlující gel lak

Zvlášť pokud jedete na více než týden a víte, že se chystáte i na sport, adrenalin, zkrátka činnost, která bude pro nehty představovat zátěž, doporučuji gel lak. Osobně na něj sázím celý rok, protože jako každá máma ocením všechno, co nepotřebuje častou údržbu. A jde to s ním snadno.

Ne, nemusíte kupovat „zapékací“ lampu, řada gel laků se bez ní obejde. Jaké? Vyživující vitamín E i výdrž na dva týdny vám nabídne například Astor Perfect Stay Gel Color, za zkoušku stojí také Rimmel Super Gel nebo Sally Hansen Miracle Gel. A nezapomeňte na top coat gel, který lak zafixuje.

Dlouhotrvající lak na nehty

 

Crazy letní nehty

A protože léto je tak trochu „crazy“, klidně se pusťte i do rozmařilého a experimentálního zdobení nehtů. Catrice Lux Chrome vám nabídne zrcadlový efekt a Catrice Spectra Light zase efekt holografický! OPI má sadu laků na nehty plnou hravých barev inspirovaných roztančenou Pomádou: OPI Grease. A kdybyste fakt neměla čas, zkuste novinku, jeden z nejrychleji zasychajících laků: Rimmel 60 seconds Flip Flop. Prostě jen nanesete, a můžete k vodě, do baru nebo na pravou letní párty!

S jakými nehty zazáříte v jarní sezóně? Přečtěte si článek Jarní nehty 2020!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 3 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Lu  |  23. 8. 2018 21:54:29
Za mě Dermacol...ten vede. Jinak jsou super laky Astor Quick & Shine a to i na ručky. I zmíněný Rimmel a Colorama 60 seconds od Maybelline :-D.
odpovědět
Dana  |  17. 8. 2018 11:54:35
Děkuji za inspiraci. Mám ráda Dermacol laky
odpovědět
Notino  |  20. 8. 2018 14:31:03
Dermacol je stará dobrá klasika :) Ve stejné cenové hladině najdete třeba i Rimmel 60 Seconds Flip Flop - za ten můžeme dát také ruku do ohně :) Zkuste a dejte nám vědět, jak Vám vyhovoval. Pěkný den!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Kniha Zázračný úklid totiž hlásá, že když se zbavíte ...

Celý příspěvek

Vegan kosmetika: dopřejte si to nejlepší!

Vegan kosmetika: dopřejte si to nejlepší!

Objevte benefity veganské kosmetiky, jakými jsou kvalita, absence živočišných produktů a udržitelnost. Nejenom pro tyto výhody ji běžně používá stále ...

Celý příspěvek