Líčení na cestách? Vše zvládnete s jednou paletkou! Jak?

Iris  |  22. 6. 2015  |  Přidat komentář

cestovani thebalm

Začíná sezóna dovolených, kterou doprovázejí nezbytné nákupy a balení věcí na cestu. Jelikož nikdy nesmíme zapomínat na krásu, máme pro vás skvělý  tip - multifunkční paletku líčidel, která ušetří místo v kufru i váš čas!

Cestovní paletka Hawaii od značky TheBalm

Tato úžasná paletka obsahuje tvářenku, rozjasňující nude oční stín, třpytivý oční stín a matný tmavý oční stín. To je vše, co s sebou potřebujete. Podívejte se na tipy a triky vizážistky notino.cz Iris, jak zvládnout denní i večerní líčení jen s touto paletkou a řasenkou!

tbahaww keys

 

 

 

 

 

Jemné denní líčení

Krok  1

Na celé víčko do ztracena směrem k obočí naneseme rozjasňující nude oční stín. Práci vám usnadní například štětec da Vinci Basic na oční stíny. Stín nanášíme drobnými tahy, nebo jemným vklepáváním, aby se nám stín krásně zapracoval a hezky držel. Můj malý trik: Pro delší trvanlivost stínů je dobré použít bázi pod oční stíny. Před aplikací stínů jí potřete celé víčko až k obočí. Vhodná je například báze theBalm Put A Lid On It.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 2

Za pomocí matného tmavého stínu vytvoříme linku kopírující řasy pro jejich zvýraznění. Skvělou práci udělá da Vinci Classic štětec na oční linky úhlový. Má přírodní vlas a stín na něm bude krásně držet, jeho tvar je uzpůsoben tak, abyste snadno mohly vytvořit tenkou linku. Můj tip: Naberte barvu na štěteček a drobnými tahy směrem od vnitřního koutku oka k vnějšímu kopírujte linii řas. Takto docílíte krásné a precizní linky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 3

Nalíčíme řasy způsobem jak jste zvyklé. Pokud chcete vykouzlit efekt mrkací panny, doporučuji před řasenkou použít kleštičky na řasy pro jejich natočení. Na závěr naneseme tvářenku. Ideální štětec pro tvářenkování je štětec zkoseného tvaru, například da Vinci Classic. Jak správně tvářenku nanést? Je to velmi jednoduché. Usmějte se na sebe před zrcadlem. Hezky se vám na tváři ukáží vaše líčka. Začněte tahem štětce na vystouplých tvářích (jablíčkách) a táhněte jej směrem ven po linii tváří lehce tak, aby se barva tvářenky k okraji obličeje vytrácela. Takto budou vaše tváře vypadat krásně přirozeně. Tímto krásné denní líčení je hotovo!

vysledek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Večerní líčení

Krok 1

Do vnitřního koutku oka pro projasnění naneste rozjasňující nude oční stín a pokračujte až ke středu oka. Opět můžete využít skvělý štětec da Vinci Basic na oční stíny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 2

Od středu víčka směrem ven do ztracena naneseme třpytivý oční stín. Na toto jemné nanášení můžete použít jak štětec z prvního kroku tak i speciální štětec da Vinci Classic, se kterým velmi snadno vykouzlíte přechody do ztracena. Můj malý tip: Od středu oka štětečkem přitlačte a směrem ven ruku povolujte. Tak dosáhnete efektu od tmavé po nejsvětlejší intenzitu stínu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 3

Pak do vnějšího koutku oka, jen na pohyblivou část, jemným vklepáním štětečkem naneseme matný tmavý oční stín. Ten použijeme také v tenké lince od vnějšího koutku oka ztrácející se směrem k vnitřnímu koutku pod spodní řasy - pro jejich zvýraznění. Můžeme požít přesnější štěteček da Vinci Classic štětec na oční linky úhlový.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 4

Na závěr nalíčíme řasy, na jablíčka tváří naneseme tvářenku způsobem, jakým jsme si popsali v prvním tipu na líčení, a je hotovo. Budete královnou plážových večírků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toto krásné a rychlé líčení, zvládne opravdu každý. Případné dotazy nebo náměty na líčení pro další díl nám pište do diskuze nebo se zastavte poradit či nechat nalíčit do naší prodejny v Praze v OC Europark

vetsi zaber

Iris, vizážistka notino.cz - OC Europark, Štěrboholy

Foto: Ondřej Suk
Modelka: Modelingová agentura Fresh Face

 

 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Recenze: Nejlepší fixační spreje na make-up

Recenze: Nejlepší fixační spreje na make-up

Dokonalé líčení nemusí rozpít ranní mlha ani letní dusno. S fixačním sprejem totiž váš make-up vydrží dlouho svěží a odolá i teplotním ...

Celý příspěvek

Recenze: Nejlepší hyaluronová séra, která musíte vyzkoušet!

Recenze: Nejlepší hyaluronová séra, která musíte vyzkoušet!

Kyselina hyaluronová je ve světě pečující kosmetiky jednou z nejpopulárnějších složek vůbec. Vděčí za to svému silně hydratačnímu účinku i faktu, že ...

Celý příspěvek