Líčení podle hvězd červeného koberce

Lucka  |  17. 5. 2018  |  Přidat komentář

L'Oréal Paris

Právě v těchto dnech probíhá další z přehlídek krásy a umění – mezinárodní filmový festival ve francouzském Cannes. Značka L'Oréal Paris, oficiální partner této akce, se spojila s hvězdami červeného koberce a vybrala pro vás čtyři nejkrásnější looky, které následují trendy letošní sezóny.

Doutzen Kroes Look

Toto líčení bude slušet skutečně každému. Jeho základem je podmanivý pohled, který rámuje upravené, ale zároveň přirozeně vypadající obočí. Na oční víčka naneste stíny v přirozeném odstínu, postupujte od světlejších barev u vnitřního koutku oka a směrem k vnějšímu opatrně ztmavujte. Snažte se o co nejjemnější přechody mezi jednotlivými stíny, aby líčení nepůsobilo příliš tvrdě. Podél linie řas vytvořte tenkou oční linku a doplňte řasenkou, která vám dodá nebeský objem.

Pleť sjednoťte hydratačním make-upem a líčka zvýrazněte tvářenkou v narůžovělém odstínu. Abyste podpořila přirozený vzhled, naneste nad lícní kosti, na střed nosu a nad vrchní ret tekutý rozjasňovač, jehož částečky odráží světlo a dodají vaší pleti dokonalý vzhled. Rty zahalte do broskvové matné barvy.

Doporučené produkty (vše L'Oréal Paris):

 

Julianne Moore Look

Pokud nechcete ztrácet čas s očními stíny, ale stále působit upraveně, vyzkoušejte tento sofistikovaný look inspirovaný americkou televizní hvězdou. Nejvíce času věnujte sjednocení pleti, na drobné nedokonalosti použijte korektor, který se snadno roztírá. Oblast T-zóny zafixujte lehkým pudrem a lehce pod lícní kosti naneste v tmavším odstínu pro zvýraznění rysů obličeje. Aby pleť nepůsobila příliš jednolitě, naneste nad lícní kosti tekutý rozjasňovač ve zlatavém odstínu.

Oči zvýrazněte silnější černou linkou, kterou zakončíte malým ocáskem a celé líčení podtrhněte královsky černou řasenkou. Rtěnka v přirozeném odstínu s jemně lesklým finišem bude už jen třešničkou na dortu.

Doporučené produkty (vše L'Oréal Paris):

Cannes make-up look

Thylane Blondeau Look

Look ve stylu „právě jsem se probudila vyspaná do růžova“ je vhodný pro všechny ženy, které chtějí vypadat dokonale přirozeně za každé situace. Lehké, rozjasněné líčení začněte použitím BB krému, který sjednotí pleť, a pokračujte rozjasněním očních koutků, tváří a středu obličeje.

Pokud chcete skutečně zazářit, použijte tekutý rozjasňovač, který zafixujete pudrovým rozjasňovačem. Jemné líčení doplňte lehkým zvýrazněním očí a několika vrstvami černé řasenky. 

Doporučené produkty (vše L'Oréal Paris):

 

Aishwarya Rai Look

Pro speciální příležitosti, ale i pro dny, kdy se chcete cítit výjimečná je tu výraznější líčení, kterému dominují rty v klasickém červeném odstínu. K výrazným rtům je důležité mít skutečně dokonalou pleť bez jakýchkoliv nedokonalostí. Celé líčení začněte podkladovou bází, která zajistí nejen dlouhodobou výdrž make-upu, ale také jeho snadnější roztírání. Make-up volte také dlouhotrvající a takový, který vám poskytne střední až vyšší krytí.

Očím dodejte lehký růžový nádech a několik vrstev voděodolné řasenky pro extrémně prodloužené řasy. Na závěr vykreslete obočí o něco výrazněji, než jste zvyklá a zafixujte průhledným voskem.

Doporučené produkty (vše L'Oréal Paris):

Cannes make-up look

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

Základní pravidla pro dokonalý „summer look“

S vysokou teplotou rostou nároky na péči o pleť a vás navíc vedou k jinému líčení než po zbytek roku. Takže: jak vykouzlit dokonalý „summer look“, ...

Celý příspěvek