Líčení pro zelené oči do práce i na večírek

Jana P  |  20. 9. 2019  |  Přidat komentář

líčení pro zelené oči

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek

Zelené oči jsou jedny z nejvzácnějších a samy o sobě zajímavé. Zelenoočkám se přisuzují vlastnosti „šelmy“, temperament i značný sex-appeal. Jak toho docílit i při líčení a jak se naopak nalíčit jen nenápadně?

Fialové kontrasty

Když toužíte po tom, aby zelné oči doopravdy vynikly, pusťte se do hledání fialových stínů. Pro zelenou barvu je právě fialová dokonale kontrastní! U denního líčení si můžete pohrát např. s luxusní paletkou Chanel Les 4 Ombres, odstín Tissé Cambon, kde vedle zemité fialové najdete i jemnou růžovou. A to je další barva, s níž si zelené oči dobře rozumí a která pak denní look projasní a také stáhne od dramatičnosti k něžnému vyznění.

Pokud chcete experimentovat a odvázat se, berte útokem jasné tóny fialové, fuchsiové nebo ostře růžové. Makeup Revolution má pro takové účely paletku New-Trals vs Neutrals. A podpořit jasnou fialku můžete i vhodnými linkami: perfektní a multifunkční jsou Rimmel Wonder Swipe. Kreslí velmi přesně, ale když je prstem rozmažete, máte rovnou i oční stíny!

Hnědá + nude = klasika

Zelené oči vypadají perfektně také ve společnosti hnědých nebo nude a starorůžových odstínů. Kontrast mizí, ale zůstává přirozený look, který oceníte po celý den. Perfektní kombinaci barev vám nabídne By Terry Eye Designer Palette, odstín Smoky Nude, kde se prolínají jemné růžové s nude či tmavě hnědými odstíny a dávají vám pro den i noc nekonečné možnosti líčení (zvládnete s ním i kouřové oči).

Máte oči modrozelené, jako finalistka Miss Czech Republic, Kateřina Zálišová? I pro vás existuje perfektní kombinace stínů, přesně ta, kterou používá Kateřina: „Mám atypickou barvu očí, protože při detailním přiblížení zjistíte, že mé oči jsou modrozelené, se žlutým kroužkem okolo panenky. Ráda proto volím zlaté stíny s kombinací hnědé, které podpoří žlutou v oku. A proto je mi nejbližší paletka SOPH X od Makeup Revolution.“

Líčení pro zelené oči

Kovové odlesky

A jsme u další vhodné kombinace. Jsou to barvy medu a zlata, které pohled zelených očí projasní a u večerního líčení můžete přitlačit hodně právě ve zlatých tónech. S nimi je pak líčení opravdu slavnostní. Dermacol Quattro vás překvapí výdrží pigmentů všech čtyř stínů. A kdyby to na vás bylo ještě málo, je tu Lancôme Big Color Lash Top Coat, odstín Faboulos Gold překryje vrstvou zlata i konečky vašich řas!

Sedí vám spíš studené tóny? Odkloňte se jednoduše od zlata ke stříbřitým stínům a zkuste Collistar Double Effect. Tak, a líčení pro zelenoočky hotovo! :)

Pokud by vás zajímalo, jaké barvy paletky se hodí k modrým a hnědým očím, přečtěte si o nich více v našich článcích.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek

Dermacol kosmetické štětce od Petry LovelyHair

Dermacol kosmetické štětce od Petry LovelyHair

Co mají společného Dermacol a beauty bloggerka Petra LovelyHair? Kromě lásky k líčení teď i novou řadu kosmetických štětců, která vznikla při ...

Celý příspěvek