2 Make-up triky pro věčné posouvače budíků

notino.cz  |  10. 10. 2018  |  Přidat komentář

Maybelline

V dnešní uspěchané době je čas tím nejcennějším, co máme. Proto byste ho měla věnovat aktivitám, které vás baví a naplňují. Tím nechceme v žádném případě říci, že s make-upem není zábava, ale přece jen nechcete každé ráno trávit v koupelně hodiny.

Každodenní líčení by mělo být svěží, přirozené a zvýrazňovat vaše přednosti. Nejdůležitější je dokonalý základ v podobě sjednocené pleti. To neznamená, že váš obličej musí vypadat jako maska, stačí lehké zakrytí výrazných pupínků a kruhů pod očima, zbytek nechte volně dýchat.

Hydratační make-up Affinitone od Maybelline sjednotí odstín vaší pleti a zakryje její drobné nedokonalosti. Společně s tekutým korektorem Age Rewind Eraser od Maybelline, který perfektně zakryje kruhy pod očima a rozjasní oční okolí, aniž by zvýrazňoval vrásky, tvoří nepřekonatelnou dvojku. Není tak divu, že jsou oba stálicí kosmetických taštiček mnoha žen.

Pokud nemáte mastnou pleť, pudr nenanášejte vůbec nebo jen na oblast T-zóny. Líčka zvýrazněte tvářenkou a svěží vzhled podpořte několika tahy rozjasňovače. Pleť máte připravenou, a to během několika minut.

TIP pro věčné posouvače budíku: pokud dáváte přednost pěti dalším minutám v posteli (ze kterých je vždy alespoň patnáct), doporučujeme mít vždy po ruce zmíněný korektor Age Rewind Eraser. Poradí si totiž nejen s kruhy pod očima, ale zdárně zvládne suplovat i lehčí make-up. Naneste ho na hranu i strany nosu, bradu od kořene nosu do středu čela i nad obočí a zapracujte, díky houbičce nepotřebujete ani štětce. Pro toto použití se více hodí odstín v tónu vaší pleti, pro rozjasnění očního okolí a třeba i lícních kostí doporučujeme odstín o trochu světlejší.

Maybelline make-up triky

Zbytek času věnujte obočí, které pročešte speciálním kartáčkem a zafixujte tvarující řasenkou na obočí. Oči otevřete pomocí několika vrstev řasenky, dodávající objem a celé líčení zakončete vrstvou barevného balzámu na rty nebo oblíbené řasenky.

Takovéto líčení zvládnete během deseti minut a pamatujte: v jednoduchosti je krása!

Na Youtube kanále Maybelline CZ/SK se podívejte, jak si s ranním líčením poradí Monika Bagárová a Denisa Pfauserová. Jak jste na tom vy? Jako Monika, která je vždy perfektně upravená nebo jako Denisa, která si raději přispí?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Jana Pálková  |  15. 10. 2018 18:38:27
Já teda nemusím mít makeup, stačí BB krém, ale co je velmi důležitá věc každé ráno, je řasenka. Sama jsem přemýšlela o článku na toto téma. Mám velmi krátké a jemné řasy, kdy je bohužel důležitý jak výběr kartáčku, tak vhodný typ celé řasenky. Často se mi stává, že je moc těžká a později pak buď z řas opadává, nebo se lepí... :-(
odpovědět
Alena  |  14. 10. 2018 14:11:34
Já si radši přivstanu, když bych spěchala, tak to nedopadne dobře :D
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Rychlé líčení do práce: 6 kroků už za 6 minut!

Rychlé líčení do práce: 6 kroků už za 6 minut!

Která z nás má ráno čas postávat hodinu v koupelně? Ať spěcháte do kanceláře, na pracovní schůzku či workshop, potřebujete být krásná už během ...

Celý příspěvek

Krásná o prázdninách aneb Cestovní kosmetika do kempu i na pláž

Krásná o prázdninách aneb Cestovní kosmetika do kempu i na pláž

Pokaždé, když vyrovnám komínky s oblečením a navrším kosmetiku, kterou si s sebou potřebuju i „potřebuju“ vzít na cesty, ocenila bych kufr navíc ...

Celý příspěvek