1 Mikuláš a Vánoce jsou tu kvůli dětem – pár tipů na originální vánoční dárky pro děti

Martina  |  26. 11. 2015  |  Přidat komentář

kopie

Vánoce a Mikuláš jsou hlavně o dětech – proto si všichni lamou hlavu nad tím, co by je pod stromečkem nejvíc potěšilo. Další hračka? Hračky dostávají děti ode všech a pořád, takže jich mají tolik, že už je ani nepřekvapí a pokud ano, tak je stejně brzy omrzí a „zapadnou v davu“ spolu s těmi ostatními. Určitě to znáte. Sladkosti? Ty děti rozhodně potěší, ale přece jenom nejsou zrovna zdravé, kazí se z nich zuby a děti jich mají za celý rok víc než dost. Tak co koupit? Něco naučného? To už je lepší nápad, ale moc zábavy si s takovým dárkem děti asi neužijí.

Skvělým nápadem je kosmetika pro děti. Myslíte si, že děti takové vánoční dárky nepotěší? Omyl. Taky jsem si to myslela, než jsem synovi své kamarádky koupila kosmetiku pro děti s motivem dětského filmu Auta a okamžitě se ze mě stala nejoblíbenější teta a z něho to nejčistotnější dítě, protože z koupání je najednou zábava.

Dnes už totiž kosmetika pro děti není vůbec nudná. Naopak je barevná, krásně voní a hlavně je šetrná a bezpečná, což ocení rodiče. Navíc dokáže přesvědčit dítě ke každodenní hygieně, kterou dříve považovalo za trest (sami si vzpomeňte na každodenní přemlouvání k čistění zubů a koupání). Tak udělejte vašim dětem z těchto rutinních činností zábavu! Tady je pár tipů, se kterými to půjde snadno a zároveň tím vyřešíte vánoční dárky pro děti.

Bublinkové dobrodružství v podvodním světě

Má vaše dítě rádo plácat se ve vaně? Udělejte koupel ještě lepší a darujte mu pěnu do koupele, která voní po Cola Cole nebo žvýkačce. Anebo ještě lépe, dejte mu kosmetiku s oblíbenou postavou z pohádky. A pokud se vaše dítě nerado koupe, udělejte to taky. S touto kosmetikou ho totiž už nebudete muset přesvědčovat. Můžete si vybrat nejen z pěn do koupele, ale i ze sprchových gelů, šamponů a multifunkčních přípravků.

kolaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stopě zdravých zubů

Je dobré už od začátku učit děti dobré návyky, zejména pokud jde o čištění zubů. Nyní na trhu existuje spousta produktů, které nejen potěší oči, ale také plní vzdělávací funkci. Nabízíme například zubní kartáčky s časovačem, který naučí vaše dítě čistit si zuby po zubním lékařem doporučovanou dobu. Čištění zubů může být opravdu zábavné, zejména proto, že zubní pasty pro děti mají příchuť jahody, banánu, čokolády nebo vanilkové zmrzliny... Mňam :)

kolaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V zemi okouzlujících vůní

Hledáte něco speciálního pro princeznu nebo pro malého šviháka? Dobrý nápad jsou dětské parfémy, které mají příjemnou, jemnou, obvykle květinově-ovocnou vůni. Na výběr jsou také krásné dárkové sady

kolaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sladké pusinky

Jedním z posledních hitů jsou tzv. Lip Smackery. Jsou to balzámy na rty s příchutí a vůní oblíbených sladkostí nebo nápojů, jako je Coca-Cola, Srite nebo Fanta. Spoustu z nich zdobí obrázek z oblíbených animovaných filmů – třeba z pohádky Frozen. Jsou k dispozici v nepřeberném množství variant, takže si určitě najdete něco speciálního pro vaše dítě.

kolaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Něco pro nejmenší

Jste teta nebo strýc a nevíte, co dát těm nejmenším v rodině, kteří si ještě nehrají s hračkami a nemohou jíst sladkosti? Darujte jim tu nejkvalitnější kosmetiku, která je bezpečná a šetrná k jejich citlivé pokožce, protože neobsahují žádné škodlivé látky. V našem sortimentu najdete produkty do koupele, speciální krémy, ochranné balzámy, a dokonce i výrobky pro ústní hygienu a parfémy pro děti.

kolaz

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
zanetka  |  29. 11. 2020 9:12:20
To moje dcerka moc ráda pořád něco tvoří, a tak výběr dárku byl poměrně jasný. Z https://www.piskohrani.cz/ jsem jí objednala sadu barevného písku díky kterému bude moci tvořit různé pestré věci.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: