MISS NOTINO DOPORUČUJE: Jaké jsou mé oblíbené rtěnky?

Hana Vágnerová  |  20. 5. 2019  |  Přidat komentář

oblíbené rtěnky

Zdravím všechny, jmenuji se Hanka a letos jsem se stala Miss Notino v rámci soutěže Miss Czech Republic. Budu se na vás každý měsíc těšit u pravidelného článku tady na blogu Notina. Začínáme v květnu, kdy jsem si pro vás připravila první článek na téma rtěnky. Asi vás to nepřekvapí, protože polibky a láska k tomuto nádhernému jarnímu měsíci neodmyslitelně patří. Nastal nám máj, lásky čas, a my jako ženy bychom měly dbát na to, aby naše rty vypadaly opravdu šťavnatě a k nakousnutí. Tak jdeme na to!

Důležitá je péče zevnitř

V každém ročním období vystavujeme rty různým podmínkám a zátěži. Teď na jaře bývá velmi větrno a často se střídá teplo s chladem. Rty tím pádem trpí a máme je často vysušené a popraskané. A v takové chvíli se nám rtěnka nanášet opravdu nechce.  Základní péče o rty pramení zevnitř. Maminka mi vždy říkala, že pitný režim a správná životospráva je lék na vše. Ale ne vždy to pomůže a ne vždy na to člověk má čas a prostor, obzvlášť v dnešní době. A právě od toho tu máme kosmetické pomocníky.

 

rtenky

Nezapomínejte na přípravu před nanesením

Nejprve rty očistíme a naneseme na ně peeling, který je pro ně přímo určený (bývá šetrnější). V tomto případě používám ten od Revolution Pro. Rty jsou po něm jemné a hlaďoučké. Jako další krok nanesu balzám. Velmi ráda sáhnu po Carmexu (produkt najdete pod článkem), ale pro ty více vysušené rty doporučuji Nuxe Reve de Miel. Správný balzám by asi neměl scházet v kabelce žádné z nás, jako zdroj okamžité hydratace i několikrát během dne.

Nejlepší rtěnky podle Hany Vágnerové

A teď jdeme už na slíbené rtěnky! Žena a rtěnka jsou neodmyslitelná kombinace snad odjakživa. Zdůrazňují ženskou smyslnost a žádného muže krásně nalíčené rty nenechají chladným! To vám zaručuji. Já jsem milovnice červených tónů (tmavých, světlých, klasických). Červená je barva vášně a na rtech vypadá prostě božsky. S ní se vždy cítím sebevědomě. Další skvělé plus je i to, že opticky vybělí zuby! Já tedy v nestárnoucí červené vidím samá pozitiva, i když rozumím, že ne pro každého to je ta správná volba. Mám pro vás pár tipů na mnou osvědčené pomocníky, kteří mi vyhovují jak barevně, tak i co se týče kompaktnosti, výdrže a dalších faktorů. 

 

rtenky

 

Mé favoritky mezi rtěnkami: 

 

Tak tady je máte! 😊 Milujete rtěnky stejně jako já? Podělte se v komentářích o to, která je vaše oblíbená.

Těším se na vás zase příští měsíc!

Vaše Hanka

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Ahoj všichni, opět vás zdraví vaše Miss Notino Hanča. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z festivalu Colours of Ostrava, jehož 17 ...

Celý příspěvek

RECENZE: Lip plumpers – zvětšují rty nebo ne?

RECENZE: Lip plumpers – zvětšují rty nebo ne?

Smyslné plné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud vás jimi příroda neobdařila, není třeba si zoufat ani hledat pomoc u plastického chirurga. Na trhu ...

Celý příspěvek