Nastupuje znamení Panny. Jaké parfémy a kosmetika jsou pro Panny nejvhodnější?

Pavel  |  21. 8. 2014  |  Přidat komentář

parfemy kolaz panna

Panna je šesté znamení zvěrokruhu. Zrozenci v tomto znamení jsou praktičtí a mají velký smysl pro detaily. Obvykle oplývají systematickým přístupem k životu a práci. Jejich rozhodování je založeno na rozumu. Silná rozumová stránka vyplývá z toho, že znamení Panny vládne planeta Merkur. Panny si většinou potrpí na pořádek. Velmi často dbají na zdravý životní styl a zdraví obecně.

Jestliže jste narozeni ve znamení Panny, měli byste zapracovat na větším sebevědomí a pozitivním ohodnocení sebe sama. Snažte se vyvarovat přílišnému poučování druhých lidí. Také jakékoliv puntičkářství není příliš oblíbené. V životě vyzkoušejte více uvolněnosti, nadhledu a méně ulpívání na podrobnostech.

V oblasti prevence zdraví si Panny musí dávat pozor hlavně na oblast tenkého a také tlustého střeva. Nervový systém tohoto znamení ocení pravidelný odpočinek od stresu a vypětí.

Jaké parfémy jsou vhodné pro znamení Panny?

Nelze očekávat, že zrozenci ve znamení Panny budou peníze „vyhazovat oknem naslepo“ nebo bez rozmyslu. Za svoje peníze očekávají kvalitu za rozumnou a adekvátní cenu. Je to logické, neboť Panna patří mezi znamení ovládaná zemským živlem. Umí tedy dobře zacházet s penězi.

Pro znamení Panny se nejvíce hodí parfémy, které jsou svěží, lehké a přináší pocit volnosti. Tento protipól jejich systematickému životnímu stylu je optimálním doplňkem, který může v jejich životě přispět k větší rovnováze.

Jelikož Panny dbají často na zdraví a čistotu, můžou je oslovit parfémy, jejichž výrobci pracují na ekologických principech.

Nesmíme zapomenout zmínit ani fakt, že pokud si má Panna parfém koupit, měl by mít na sobě všechny důležité informace a ještě zajímavý popis navíc. Panna si popis parfému velmi ráda přečte a vyhodnotí, zda je pro ni, samozřejmě spolu s vůní, vhodný.

Parfémy pro ženy – Panny

Na prvním místě je možné jmenovat parfémovanou vodu pro ženy Chloé Chloé. Právě tento parfém skvěle splňuje výše uvedené doporučení. Nevtíravé a smyslné vůně podporují hravost a nápaditost. Přesně to zrozenci v Panně potřebují. Chloé Chloé navíc splňuje i praktickou rovinu, kterou Panny ocení. Hodí se totiž pro jakékoli roční období. Dalším příjemným parfémem je Elizabeth Arden Green Tea. Tento přírodní parfém osloví Panny kombinací vůní z přírody. Esence parfému Elizabeth Arden Green Tea podpoří pozitivní naladění a úsměv na tváři každé Panny. Značka Elizabeth Arden existuje již od roku 1910. Spolupracovaly s ní slavné ženy, jako Marilyn Monroe a Marlene Dietrich. Jelikož jsou Panny pracovité, zaslouží si odpočinek. Nejenom pro chvíle relaxace se hodí parfémovaná voda Burberry Weekend for Women. Kombinace esencí mandarinky, cedru, modrého hyacintu a kosatce jsou okouzlující. Navíc podpoří radost ze života během každého, i zcela „obyčejného“, okamžiku.

Parfémy pro muže – Panny

Jak již bylo uvedeno, zrozenci ve znamení Panny milují praktičnost. Proto je nepochybně osloví toaletní voda Calvin Klein Eternity for Men. Tento parfém nabízí až dvacet hodin svěžesti a hodí se do zaměstnání, společnosti i pro volný čas. Jeho kvality potvrzuje i to, že je na trhu s parfémy již od roku 1989. Dalším skvělým parfémem je toaletní voda pro muže Paco Rabanne 1 Million. Tento parfém nabízí vůni pro ctižádostivé muže, kteří dokážou jít za svými cíli. Přesně tuto energii a vůni potřebují muži ve znamení Panny, aby podpořila jejich sebevědomí. Kombinace esencí červeného pomeranče, máty, grapefruitu, růže, skořice a bílé kůže prostě nabízejí jedinečné charisma. Třetím parfémem, který Pannám dodá sex appeal, sebevědomí a odvahu, je toaletní voda pro muže Mont Blanc Legend. Vedle zajímavých esencí, kde najdeme například levanduli, ambru nebo santalové dřevo, nabízí elegantní flakon. Luxusní nádech flakonu zvýrazní jedinečnost každého uživatele tohoto parfému.

Hygienu Panny nepodceňují

Dobré zdraví bez kvalitní hygieny dlouho nevydrží. To Panny velmi dobře vědí a podle toho k hygieně přistupují.

Ženy narozené ve znamení Panny určitě osloví sprchový olej Saloos Shower Oil. Tento sprchový olej je velmi šetrný k pokožce. Během svého působení nenarušuje přirozenou ochrannou vrstvu kůže. Značka Saloos navíc patří mezi přední výrobce certifikované přírodní kosmetiky v České republice. Sprchové oleje Saloos také svým složením podporují regeneraci a hydrataci pokožky. Ženy - Panny by mohl oslovit například sprchový olej Saloos s rozmarýnovou silicí, která má harmonizující účinky. V nabídce jsou ovšem i další přírodní esence.

Pro muže může být zajímavý sprchový gel Nivea Silver Protect. Každého nepochybně zaujme jeho univerzálnost. Tento gel kombinuje použití jako šamponu na vlasy, sprchového gelu a gelu na holení. Těžko si praktické Panny mohou představit pro vlastní hygienu něco užitečnějšího. Důležitým bonusem jsou i ionty stříbra, které gel obsahuje. Ty chrání před bakteriemi způsobujícími zápach z potu.

Další tipy pro znamení Panny

Jedincům se Sluncem ve znamení Panny můžou při prevenci a péči o vlastní zdraví pomoci speciální doplňky stravy.

Například meduňkové kapky Weleda Dietary Supplement se pro Panny vyloženě hodí. Meduňkové kapky totiž mimo jiné pomáhají při obtížích s trávením a celkově uklidňují organismus. Kapky Weleda Dietary Supplement obsahují mimo meduňky také muškátový oříšek, skořici, koriandr a kořen anděliky lékařské.

Pokud se chystáte na přírodní léčebnou kůru, je vhodné nejdříve organismus připravit přírodní detoxikací. K tomu může posloužit březová šťáva Weleda Dietary Supplement Bio. Tato šťáva je bez cukru, proto ji můžou užívat i diabetici. Bříza podporuje vylučování škodlivých látek z těla. Tato očista je vhodná jako pravidelná prevence organismu. A také jako součást přípravy na další přírodní léčbu, kdy tělo, zbavené škodlivých látek, lépe přijímá léčivé bylinné látky.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TIP NA VÁNOCE: Dárky podle znamení horoskopu

TIP NA VÁNOCE: Dárky podle znamení horoskopu

Vybrat pod stromeček to nejlepší bývá oříšek. Ale nápovědou pro vás mohou být znamení zvěrokruhu. A když na nic takového nevěříte? Berte následující ...

Celý příspěvek

Nejlepší antiperspirant nebo deodorant pro muže? Víme, které vybrat!

Nejlepší antiperspirant nebo deodorant pro muže? Víme, které vybrat!

Abychom mohli každý den fungovat, aniž by trpělo naše okolí i vlastní sebevědomí, je potřeba se pořádně vybavit proti potu. Zatímco žena si vybírá ...

Celý příspěvek