(Ne)vyspaná do růžova? S těmito základními kroky ano!

Katka  |  3. 5. 2018  |  Přidat komentář

L´Oréal Paris

Znáte ten pocit, kdy si dopřejete několik hodin spánku navíc, probudíte se plná energie a vaše pleť je vyhlazená, rozzářená a má zdravý růžový nádech? Chcete takto vypadat každý den? Přečtěte si, jak na to!

Wake Up & Glow
Péči o pleť nikdy nevynechávejte

Stejně jako byste nešla spát nalíčená, nepodceňujte ani ranní rutinu péče o pleť, obzvláště pokud váš obličej vykazuje značné známky únavy. Vystačíte si se třemi hlavními produkty, a to přesně v tomto pořadí: čistící péče, tonikum, hydratační péče. Najděte si takové produkty, které budou nejvíce vyhovovat typu vaší pleti a jejichž použití pro vás bude každé ráno radostí.

Make-up: méně je někdy více

I když je vaše pleť unavená a mdlá, neznamená to, že potřebuje několik hutných vrstev make-upu, aby vypadala svěží a plná života. Mnohem lépe uděláte, použijete-li lehký tónovací krém nebo BB krém. Pokud vás netrápí mastná pleť, nemusíte ho ani zapudrovávat, případně jen v oblasti T-zóny. Líčkům dodejte broskvový nádech pomocí tvářenky a oči zvýrazněte několika vrstvami řasenky. Rty zahalte do tenké vrstvy balzámu nebo rtěnky v oblíbeném nude odstínu.

Wake up & Glow

Kouzlo rozjasňovačů

Stačí doslova pár kapek tekutého rozjasňovače a vaše pleť bude na pohled rozzářená a svěží. Pokud se rozhodnete po použití podkladového krému pleť zafixovat, lépe se vám bude pracovat s pudrovou variantou. A kam vlastně rozjasňovač patří? Naneste ho na ty oblasti, které chcete zvýraznit, tzn. nad lícní kosti, střed nosu, nad horní ret, pod obočí nebo do vnitřních koutků. Pro zdravý vzhled suché pleti je možné pár kapek tekutého rozjasňovače smíchat s oblíbeným tónovacím krémem a nanést rovnoměrně na celý obličej.

Nová řada Wake Up & Glow od L´Oréal Paris byla přímo stvořena pro všechny ženy, které chtějí vypadat dokonale přirozeně za každé situace, jako když se právě probudily vyspané do růžova. Dodá pleti sjednocený vzhled, jemný broskvový nádech a rozzáří ji tak, jako ranní sluneční paprsky.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: