Nejlepší černé pleťové masky? Recenze na TOP 5!

Jana P  |  26. 6. 2019  |  Přidat komentář

černá maska

Černé pleťové masky zažívají boom. Ingredience jako aktivní uhlí, mořské řasy, marocký jíl nebo černý čaj… jsou stále oblíbenější. A plným právem: pleť totiž čistí, detoxikují, obnovují, osvěžují i omlazují! Jak obstály ty nejlepší černé masky v mém testování?

Korejská černá maska Missha na černé tečky i rozšířené póry

Missha Black Ghassoul je slupovací černá pleťová maska určená všem s problematickou pletí. Je hutná, těžko se roztírá, ale ono je to vlastně dobře: alespoň ji totiž nanesete v dostatečné vrstvě. A když tubu otevřete? Voní jako karamel nebo pražené ořechy (jakkoliv je neobsahuje!). Zato v ní najdete unikátní marocký jíl nebo korejské černé uhlí, jež se postarají o vyčištění, odstranění černých teček, bílých pupínků i zmírnění pórů (u mě už po dvou aplikacích).

Missha

Prokrvující černá slupovací maska Dermacol

Slupovací černá maska na obličej Dermacol Black Magic se oproti předchozí nanáší skvěle. K tomu slibuje, že vás zbaví přebytečného mazu a pleť prokrví. A? Oboje mohu potvrdit. Zvlášť pak prokrvení – slupování tahá. Asi víc, než jsem zvyklá od jiných slupovacích masek. Ale efekt je obdivuhodný. Doslova se vyloupnete jako nová. Bez přebytečného mazu, s tvářemi narůžovělými a vědomím, že je pleť zbavená odumřelých buněk i detoxikovaná.

Dermacol

Omlazující kolagenová maska Filorga

Francouzská značka Filorga vznikla jako domácí alternativa „anti-age medicíny“. Ne jinak je tomu u kolagenové plátýnkové masky Filorga Time Filler Mask proti známkám stárnutí. Kolagen jako takový používám prostřednictvím séra, a tohle je jeho příjemná alternativa. Po 15 minutách na pleti zůstal jemný film, který jsem nesmývala a šla spát. A ráno? Bylo to, jako když jste po dovolené: vyhlazený, odpočinutý obličej, který zářil! (Navíc díky speciální technologii černého vlákna přilne pleťová maska Filorga fakt skvěle).

Filorga

Sametová Vichy pleťová maska s černým uhlím

Vichy Mineral Masks s aktivním černým uhlím je smývatelná. Hebká a bez parfemace. Rychle ji nanesete a působí jen 5 minut, což se hodí i ráno, když spěcháte a chcete, aby na pleti nebyly vidět ani následky dlouhé letní párty. Pokožku detoxikuje, díky aktivnímu uhlí také čistí a zásluhou minerální vody z Vichy zase hydratuje. Navíc je malinká, snadno ji s sebou přibalíte třeba na hudební festival. A ještě se můžete podělit, protože obsah každého ze sáčků vystačí na dvě použití. 

Vichy

Osvěžující plátýnková černá maska Garnier

Plátýnkové masky Garniers se obecně povedly. A jaká je konkrétně Garnier Skin Naturals Pure Charcoal, černá maska s aktivním uhlím, kyselinou hyaluronovou, extraktem z mořských řas a glycerinem? Podle mě skvělá. Lehounká a božsky osvěžující, zvlášť v letních vedrech máte pocit, že je pro pokožku odměnou. Ráno pleť „nakopne“, večer ji odmění za celodenní „dřinu“. Na T-zóně stahuje mastnotu, citlivější části pleti hydratuje. Celkově pleť zjemňuje a její použití je nadmíru komfortní!

Garnier

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší pleťové masky: domácí relax pro vaši pleť

Nejlepší pleťové masky: domácí relax pro vaši pleť

I když jsme v zimě nezažili velké mrazy a neměli jsme tak výmluvu pro nákup další extra teplé stylové bundy, naše pokožka si chladné počasí pamatuje ...

Celý příspěvek

Jak na rozšířené póry? 10 nejúčinnějších triků

Jak na rozšířené póry? 10 nejúčinnějších triků

Pórů se nikdy nezbavíte, jsou totiž přirozenou součástí pokožky. Neznamená to ale, že nelze dosáhnout toho, aby byly čisté a téměř neviditelné! ...

Celý příspěvek