Najděte nejlepší samoopalovací přípravky pro svou pleť

Bára  |  23. 6. 2017  |  Přidat komentář

umělé opálení

Než budeme pokračovat a promluvíme si o různých způsobech, jak doma dosáhnout opálenějšího vzhledu, ujasněme si jednu věc: Samoopalovací přípravky nejsou ochranné přípravky. Většina z nich neobsahuje žádný ochranný faktor (SPF), pokud to není na obalu jasně uvedeno. Namazat se luxusním samoopalovacím mlékem je naprosto v pořádku, ale pokaždé, když jdete ven a vystavujete svou pleť slunci, musíte použít ochranný přípravek–je to jediný způsob, jak předejít rakovině kůže a vzniku předčasných vrásek způsobených pobytem na slunci. Je to jednoduché, opravdu–na prvním místě je vždy zdraví vaší pleti.

Jak aplikovat umělé opálení

První pravidlo umělého opalování? Exfoliace, exfoliace, exfoliace Je to nesmírně důležité. Určitě to neznamená, že byste měli své tělo drhnout, ale odstranění odumřelé pokožky před použitím opalovacího přípravku je obecně nejlepším způsobem, jak zabránit nerovnoměrné aplikaci a tmavým skvrnám. Zkuste Freeman Charcoal and Black Sugar Polishing Mask –je vhodná pro obličej i tělo a je přímo zázračná.

fake tan obr3

Jakmile je vaše pleť čistá a exfoliovaná, hydratujte místa, která jsou obvykle suchá. Váš opalovací krém nebo mléko se aplikují odlišně na suchou a hydratovanou pleť, což může být příčinou nejednotného vzhledu. Zbožňujeme pleťové mléko Vaseline Cocoa Radiant, protože hydratuje i tu nejsušší pleť a zároveň zanechává příjemnou vůni. Ať už si vyberete jakékoliv samoopalovací tělové mléko (například naše oblíbené Sisley Self Tanning Hydrating Body Skin Care), bude se krásně nanášet, beze skvrn.

Umělé opálení na světlou pokožku? Méně je někdy více

Ano, víme, že je nesmírně lákavé dodat tělu hnědý tón, když jste přirozeně světlý typ a přichází léto. Ale přehnané použití umělého opálení nikdy nepřináší pozitivní výsledky a na světlé pleti je jakákoliv chyba daleko výraznější. Začněte raději s mlékem nebo krémem s jemným tónem. Mléko Dove Derma Spa Summer Revive Light až Medium je fantastickým přípravkem, bez ohledu na to, zda se namažete jednou, nebo pečlivě nanášíte jednotlivé vrstvy s cílem dosáhnout tmavšího odstínu.

fake tan obr2

Doporučujeme rovněž přípravky, které zajistí umělé opálení v průběhu několika hodin. Především značka Xen-Tan je odborníkem na dosažení autentického vzhledu vašeho umělého opálení. Vyzkoušejte Xen-Tan Premium Sunless Tan Light/Medium a uvidíte, jak přirozeného bronzového odstínu dosáhnete. Pokud je vaše pleť světlejší, je možné, že bude citlivější, což je samozřejmě další z aspektů, které je nutné zohlednit při výběru správné péče o pleť a o tělo. Pro jistotu důvěřujte velmi oblíbeným francouzským farmaceutickým značkám a vyberte něco ve stylu Bioderma Photoderm Autobronzant Moisturising Foaming Spray, který je navržen pro osoby s citlivější pletí. Samoopalovací sprej bude obecně dobrým způsobem, jak dosáhnout bezchybného vzhledu. A především to s aplikací opalovacích přípravků nepřehánějte. Tmavšího tónu docílíte snadno, ale odstranění vrstvy umělého opálení a zesvětlení je prakticky nemožné.

Samoopalovací přípravky na obličej

Nejlepším samoopalovacím přípravkem na obličej bývá obvykle takový, který odpovídá vaší běžné řadě péče o pleť. To znamená, že pokud běžně používáte přípravky pro zralou pleť, měl by být váš samoopalovací krém na obličej rozhodně hydratační a vyživující, nikoliv takový, který zanechá matný vzhled. Ruce pryč od práškového bronzeru, zvolte raději luxusní krémový přípravek, jako je Lancôme Flash Bronzer Night-Sun. Toto pleťové mléko má hydratační účinky a pyšní se zvláštní recepturou, která má zabránit přenosu barvy na oblečení nebo jiné povrchy.

fake tan obr4

Překvapivě by se však našlo něco ještě lepšího. Nevěříte? Vyzkoušejte Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster. Tyto speciální samoopalovací kapky lze přidat do jakéhokoliv hydratačního přípravku, ze kterého se rázem stane váš vlastní upravený samoopalovací přípravek na obličej (případně na tělo). Bez ohledu na to, zda je použijete se svým denním nebo nočním krémem, dosáhnete s těmito kapkami senzačního postupného opálení s jemným účinkem, který lze snadno zesílit.

Tipů na kvalitní přípravky není nikdy dost. Vyberte si mezi těmi nejvíc top samoopalovacími krémy!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Depilační krémy: Užívejte si sametovou hebkost

Depilační krémy: Užívejte si sametovou hebkost

Odstranění chloupků může být efektivní, bezbolestné a pohodlné. Stačí „povolat do zbraně“ speciální depilační krémy. Díky nim bude vaše pokožka hebká ...

Celý příspěvek

Kosmetika v těhotenství: Pojistěte si pružnější pokožku!

Kosmetika v těhotenství: Pojistěte si pružnější pokožku!

Abyste si z těhotenství kromě radosti z novorozeného miminka neodnesla i starosti s nepěknými striemi, jizvičkami na prsou nebo povislou kůží, je ...

Celý příspěvek