2 Nejlepší vánoční dárky nejen pro kolegu

Lucka  |  30. 11. 2017  |  Přidat komentář

Vánoce

Dávání dárků je jednou z globálních tradic, kterou sdílíme všichni bez ohledu na to, jaké svátky zrovna slavíme. Pravděpodobně už přemýšlíte nad tím, co pořídíte pro svou rodinu a přátele. Ovšem ze západu k nám přišla i zábavná tradice obdarovávání ve skupinách, například mezi kolegy. Dárek vybíráme podle osoby, která má dar dostat. Potřebujete užitečné rady při výběru těch správných vánočních dárků pro hru „Secret Santa“? Náš seznam dárků vám pomůže, ať už si vylosujete kohokoli.

V čem spočívá „Secret Santa“?

Hru na „Secret Santu“ často hrají členové rodiny, přátelé, a především kolegové v práci! V rámci této tradice si každý ve skupině vybírá jednoho dalšího člověka k obdarování, aniž by tato volba byla prozrazena. Jakmile jsou dary předány, přátelé a kolegové se snaží uhodnout, kdo je obdaroval! Během této hry je důležité odhadnout, jakým typem člověka náš vylosovaný je, aby nedošlo k faux-pas. Zpravidla by dárek neměl být příliš osobní, příliš levný anebo naopak příliš drahý.

Secret Santa  

Pro vašeho šéfa

Vylosovat si ve hře svého šéfa může být velmi ošidné. Ale nemějte strach! Určitě nešlápnete vedle, pokud mu darujete něco, co může využít doma společně s rodinou nebo co použije rovnou v kanceláři. Vyberte luxusní vonnou svíčku, která vypadá krásně už v obalu a dokonale ozdobí stůl či recepci. Podívejte se na vonné svíčky z řady Bath and Body Works, třeba „Paris Café“!

Pro vaše kolegy

Ani pro kolegy se role „Secret Santy“ neplní snadno, jelikož nemusíte znát jejich vkus. Ale i v případě, že jej znáte, osobnější dar by při veřejném obdarování nemusel zapůsobit dobře. Bezpečnou volbou jsou tak dárky vhodné do kanceláře, například krémy či dekorativní předměty. Tento vánočně laděný antibakteriální gel z řady Bath & Body Works je skvělým dárkem, který se hodí všem.

Antibakteriální gely BBW 

Pro kamarádku

Pokud kupujete dárek pro své blízké či nejlepší přátele, je vhodné vybrat něco osobnějšího. Není ale nutné to přehánět a koupit něco příliš drahého či specifického, kvůli čemu by se pak ostatní cítili rozpačitě. Dejte svým přátelům najevo, že jste si skutečně dali práci a vybrali něco speciálně jen pro ně. Pro kamarádku můžeme například doporučit tuto paletu 18 očních stínů “Galaxy Chic” od firmy BHcosmetics.

Pro vaši maminku

Pokud si ve hře na „Secret Santu“ vyberete svoji maminku, můžete jí pořídit něco vtipného, okouzlujícího, sentimentálního nebo praktického. Pokud máte pocit, že maminka má již vše, co potřebuje, věnujte jí něco, co ještě nikdy neměla nebo nevyzkoušela. Vsaďte třeba na suchý olej Nuxe pro vlasy, tělo a obličej. Jedná se o luxusní produkt, který je ideální pro chladné a suché zimní měsíce!

Pro vašeho tatínka

Nakupování pro tatínka může být obtížné, jelikož se zdá, že si vždy přeje pouze základní věci. Při výběru dárku na to jděte chytře a vyberte něco, o čem víte, že využije. Naším favoritem je zubní pasta Mediblanc Professional Whitening, která mu na svátky vykouzlí jasnější a zářivější úsměv!

Pro vaši sestru

Darujte své sestře něco, co se jí bude líbit!  Kupte jí kosmetiku, kterou si zamiluje, například speciální sadu make-upu, jako třeba tuto od Maybelline. Kosmetická sada „The Falsies“ je skvělým dárkem, který si zamiluje každá dívka. Nebo má snad raději parfémy? V takovém případě vyzkoušejte vůni „Love Addict“ od Victoria's Secret!

 dárková sada

Pro vašeho bratra

Vybrali jste si ve hře na „Secret Santu“ svého bratra, ale nevíte, co mu koupit? Vyberte něco praktického, co se mu bude skutečně hodit. Náš tip je sada na holení Fusion Proglide od Gillette.

Pro příbuzné

Pokud jde o vzdálenější příbuzné, často opravdu neznáme jejich vkus a nemáme přehled o tom, co už mají. Zkuste jim koupit dárek, který je přátelský a zároveň luxusní, jako třeba unisex vůně. Všechny naše unisex vůně najdete zde.

Dárek pro neznámého

Pokud je v rámci hry vaším úkolem vybrat dárek pro osobu, kterou neznáte, doporučujeme koupit něco, co se bude líbit každému, ale zároveň upoutá pozornost a vzbudí zájem. Například bělicí zubní pastu „Black Is White“ od Curaprox. Můžete si být jistí, že se od vás ostatní budou inspirovat a díky tomu se bude o vašem dárku mluvit nejvíc!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Jana  |  25. 11. 2018 23:38:07
Vymyslet dárek který udělá obdarovanému skutečnou radost je někdy skoro nemožný úkol. Obzvlášť pokud je dárek třeba pro kolegu nebo šéfa kterého moc neznáte. Oblíbené jsou vtipné dárky, ale pokud váš šéf nemá stejný smysl pro humor jako vy může to být problém. Já jsem mé šéfové jsem koupila ručně dělanou svíčku a kolegyni jsem objednala ložní povlečení na http://www.kvalitex.cz/akcni-bytovy-textil/vanocni-bestsellery-pro-rok-2018 Horší je, že nevím co vlastnímu otci :D nic nepotřebuje, nic nechce a všechno má. Co by jste dali takovému člověku?
odpovědět
Hana  |  19. 8. 2018 11:38:07
No, praktický dárek pro muže je extra oříšek. Můj tchán například hrozně rád sbírá alkohol v netradičních lahvích, tak jsme se letos s manželem dohodli a koupili mu tuto alkoholovou lebku https://www.darkysradosti.cz/alkoholova-lahev-lebka-p1787 .. úspěch byl veliký, co vám budu povídat! Jestli tedy nevíte co, ať už mladšímu, nebo staršímu muži, tímto dárkem nikdo nepohrne obzvlášt pokud má rád alkohol :) .. na této stránce však sežene i milion dalších věcí, takže pátrejte :)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Aloe vera: TOP ingredience (nejen) pro vaši pleť

Máte aloe vera u okna mezi svými oblíbenými rostlinkami? Teď přišel čas udělat jí místo i na poličce v koupelně. Jen v trochu jiné podobě. Aloe vera ...

Celý příspěvek

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

Na Den matek si určitě každý rok vzpomenete, ale nezapomínáte trochu na svého tátu? Už teď si raději někam poznamenejte, že Den otců letos připadá na ...

Celý příspěvek