8 Nejnovější make-up trendy

Lucka  |  25. 5. 2018  |  Přidat komentář

L´Oréal Paris

Určitě to znáte – chcete se nalíčit na dovolené a zjistíte, že vám chybí váš oblíbený produkt. Nebo si musíte už při balení vybírat, jestli dáte přednost tvářence nebo bronzeru. Napadlo vás někdy, kolika způsoby se dá využít rtěnka, kterou určitě máte v kabelce? Nikde přece není vytesáno, že rtěnka patří jen na rty a linka jen na oči. Pojďte si s námi hrát s make-upem!

Vizážistka Maybelline New York Margita Skřenková nám dala několik triků a tipů, jak si vyhrát s produkty a jak je použít netradičně a hravě.

Trik 1 – roztomilé pihy

Tenhle trend vás jistě v posledních letech neminul. Pokud nepatříte k těm, kterým s prvními slunečními paprsky vylezou i roztomilé pihy, nemusíte smutnit. Stačí sáhnout po klasické lince na oči Master Precise v hnědé barvě a trochu té rozpustilosti si jednoduše dokreslit.

Trik 2 – svěží look od čela k bradě

Chcete si s sebou zabalit tvářenku, ale už na ní není místo. No a na štětec už vůbec ne? Máme trik i pro svěží líčka! Naneste si Baby Lips Lip&Cheek na rty pro hydrataci, na tváře pro zdravý vzhled a klidně i na oční víčka pro sjednocení looku. A pokud preferujete klasické rtěnky, nebojte se jakoukoli růžovou Color Sensational použít i místo tvářenky.

Make-up trendy

Trik 3 – mandlové oči s konturovací tyčinkou

Bojíte se, že se vám při cestování rozsypou vaše oblíbené stíny, ale zároveň si chcete alespoň lehce zvýraznit oči? Oba problémy vyřešíte s tyčinkou Master Contour. Nejen že vám pomůže zvýraznit rysy a světlá část může sloužit i jako korektor, ale zároveň ji můžete použít i jako mastný oční stín. A v duchu trendy monochromatický looků a hnědých rtěnek si ji klidně aplikujte i na rty.

Trik 4 – trendy rozzářený look

O rozjasňování se toho v módních časopisech dočtete hodně. Na lícní kosti, na nos, na bradu, a co takhle aplikovat rozjasňovač na rty? Pro odvážnější z vás můžete nejprve aplikovat rtěnku Color Sensational ve výrazném odstínů (co třeba červenou 968 Rich Ruby nebo fialovou 886 Berry Bossy) a pak přes ní nanést pudrový rozjasňovač Master Chrome. Na závěr ještě opatrně naneste Master Chrome do vnitřních koutků očí. Oslnivý vzhled zaručen!

Trik 5 – matný efekt s každou rtěnkou

Matné rtěnky aktuálně vládnou. Co ale dělat, když nemůžete sehnat váš neoblíbenější odstín s matným finišem? Sáhněte po pudru, ideálně transparentním Master Fix a rty jím jednoduše zmatněte. A pokud máte tekutou rtěnku, která vám lepí na rtech, můžete využít úplně stejného triku.

Dozvěděli jste se něco nového? Zaujal vás nějaký trik a nejste si jistá, jak na něj? Koukněte na novou epizodu Make-up in the City od Maybelline a sledujte, jakých výsledků se dá dosáhnout.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 8 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Ema Hrustincova  |  10. 6. 2018 22:09:42
Nejnovější MAKE - UP trendy
odpovědět
Ema Hrustincova  |  10. 6. 2018 1:09:33
Řasenka předem děkuji
odpovědět
Jessica Franková  |  7. 6. 2018 14:35:34
MAYBELLINE Master Contour konturovací tyčinka
odpovědět
Emilka lili dunkova  |  7. 6. 2018 10:23:13
něco na obočí ?
odpovědět
Notino  |  7. 6. 2018 12:10:09
Co třeba tohle? :) https://www.notino.cz/maybelline/master-shape-tuzka-na-oboci/
odpovědět
Jana kucova  |  5. 6. 2018 20:13:08
Rtenka
odpovědět
marie  |  2. 6. 2018 11:55:15
rtěnka
odpovědět
Tereza Čonkova  |  1. 6. 2018 11:08:31
rtěnka
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Halloween make-up tutorial: Proměňte se v kočičí ženu nebo mrtvou nevěstu

Halloween make-up tutorial: Proměňte se v kočičí ženu nebo mrtvou nevěstu

Halloween se kvapem blíží. A s ním i vyřezávané dýně, strašidelná výzdoba a samozřejmě nápadité kostýmy. Aby náš převlek působil v kulisách ...

Celý příspěvek

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval jako oslava plná krásy

Karneval v Riu je možná největší, ale určitě ne jediný. Karnevalové veselí se právě valí i celou Evropou! Připojíte se? Stačí vybavit se ke svému ...

Celý příspěvek