Neutrogena Hydro Boost®: dokonalý hydratační rituál pro celé tělo

Jana P  |  14. 5. 2018  |  Přidat komentář

Neutrogena

Víte, jak se mluvívá o lásce na první pohled? Nová řada Neutrogena Hydro Boost® je láska na první namazání. Testovala jsem ji týden, ale po jediné aplikaci jsem věděla, že jí podlehnu!

Za prvé: baví mě design. Je svěží a přímo křičí „tahle Neutrogena je nadupaná vodou“. A opravdu, hydratace v sobě skrývá tolik, že už nikdy nezažijete ten šílený pocit „šupinek“.

Technologie ve službách krásy

Stojí za tím unikátní složení Neutrogena Hydro Boost®. Obsažená kyselina hyaluronová pokožku hydratuje, ale také „uzamyká“ vlhkost v pokožce, aby o ni hned nepřišla. Progressive Release Systém uzamčenou vlhkost postupně uvolňuje potom dle potřeby pleti a v čisticích produktech se můžete spolehnout na technologii Barrier Care, jež – jak název napovídá – se stará o to, aby ani při čištění nebyla narušená jemná vnější bariéra pokožky, která tak pro změnu nepřijde o načerpanou vlhkost.

Dokonale „zneutrogenovaná“

Neutrogena mluví oprávněně o chytré hydrataci, a vy ji za to budete zbožňovat. Možná z ní budete úplně „zneutrogenovaná“. Tak nějak jsem se cítila já. Samé „wow“, a „super“. Protože natřená od hlavy po paty novou Neutrogena Hydro Boost® zažíváte pocit, že se místo kůže dotýkáte sametu. Taky překrásně voníte. Lehce, nevtíravě, tak, abyste v klidu mohla použít svůj parfém, když je ráno, nebo abyste mohla jít spát bez „nosu plného vůně“, když je večer.

Neutrogena Hydro Boost

Pokožka je nadšená (já taky!)

Z pleťových produktů jsem si vzala do parády dva:

Vyhlazující pleťový peeling mě překvapil, i když už jsem kdysi jeden od Neutrogeny měla! Tenhle má v sobě to nejbohatší množství miniaturních perliček, které kloužou po tváři a ve spojení s vodou smývají nečistoty, obrušují odumřelé buňky a nechávají pleť zářit. Prostě boží! Není hrubý, neškrábe, a přestože perličky jsou hodně jemné, je jich tolik, že na vás dokonale zapracují!

Hydratační maska na noc bude miláček po celé léto. Sluníčko, vítr, tvrdá voda ze studny u babičky na Šumavě či přímořské klima? To je teď mojí pleti jedno. I přes nepříznivé vlivy kolem je fakt sametová. Maska má i neobyčejnou texturu. Tváří se jako gel, ale nefunguje jako gel. Nelepí, neobtisknete ji do polštáře. Ihned se vstřebá, a přesto pracuje celou noc.

A co se tělové kosmetiky Neutrogena Hydro Boost® týče?

Zkoušela jsem Tělový balzám. Je nadýchaný. Roztírá se hladce, texturou se vlastně podobá hydratační masce, takže se opět nemusíte být, že by pokožka lepila nebo byla mastná. A ani nemusíte čekat s oblékáním. Nevím, co to je za kouzlo, ale moc se mi líbí!

Vsadím se, že stejně dobré jsou i další produkty Neutrogena Hydro Boost®, jako je Čisticí pleťový gel, Hydratační krém (SPF 25!), City Protect, Oční krém, Pleťové sérum, Odličovací mléko či Krém na ruce… Ale ty už nechám na vás. Vyzkoušíte je a dáte vědět?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Easy hacks aneb beauty vychytávky na celé léto

Easy hacks aneb beauty vychytávky na celé léto

Léto je zkouškou trpělivosti: potíme se, slunce vysušuje vlasy i pokožku, řešíme popraskané rty... Co s tím? Pomůžou vám easy hacks – beauty ...

Celý příspěvek

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo!

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo!

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Až totiž dáte koupelně či toaletnímu stolku řád, bude čas si ...

Celý příspěvek