Opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej? Existuje!

Jana P  |  20. 7. 2018  |  Přidat komentář

samoopalovací krém

Byly doby, kdy se šance, že najdete opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej, rovnala takřka nule. Ale ty časy jsou dávno pryč. Samoopalovací krémy na obličej jsou stále lepší a lepší a ten svůj si mezi nimi snadno najdete i vy!

Léto v plném proudu, ale vy jste pořád v práci. Nebo nejste, ale opalování vás nebaví. Možná také nemáte ten správný fototyp a opálit se nedokážete, i když se „opékáte“ hodiny… Je jedno, proč máte i o prázdninách tvář jako Sněhurka. Důležité je, že toužíte-li po bronzovém odstínu, samoopalovací krém na obličej vám přání vyplní.

Tajemství samoopalování

Chystáte-li se samoopalovat poprvé, bude se vám hodit pár užitečných rad:

  • Nejprve pleť vyčistěte. Použijte ideálně peeling, aby se pak samoopalovací krém rovnoměrně vstřebal.
  • Vyberte si takový samoopalovací krém, který odpovídá požadavkům vaší pleti. Pokud máte světlou pokožku nebo se samoopalováním začínáte, bude nejlepší vzít samoopalovací krém pro světlou pokožku či zkusit samoopalovací krém na obličej s efektem postupného opalování, u kterého sami rozhodnete, do jak intenzivního „bronzu“ se pustíte. Zkuste třeba Gradual Tan Tined od St. Tropez nebo Lancaster Self Tan Beauty, s nímž se dá experimentovat díky Tan Color Adapt Technology (za 1 den budete lehce opálená, po 3 dnech středně a po 7 dnech výrazně).
  • Pokud patříte k majitelkám citlivé pokožky, volte například samoopalovací krém na obličej Channel, Précision Soleil Identité, s SPF 8 nebo Lancaster: Infinite Bronze Gel, který má dokonce SPF 15. A suchou pleť potěší zase Sisley Self Tanners s hydratačním účinkem.
  • Jestliže máte pokožku v základu tmavší nebo se dobře opalujete, ale nemáte na to jen čas, vyberte si samoopalovací krém na obličej z kategorie „dark“: Xen-Ten Dark nebo např. Soraya Bueaty Bronze.
  • A chcete-li, můžete samoopálení dopřát i svému muži. Tom Ford na ně myslel se samoopalovacím gelovým krémem pro přirozený vzhled.

Opalovací přípravky

Geniální doplněk: bronzující pudr

K opálené pleti se pak skvěle hodí bronzující pudr. Osobně ho používám celý rok, jen si vybírám jiný odstín v létě a jiný v zimě. A mé „romanticky bledé pokožce“ pomáhá vypadat nejen opáleně, ale také zdravěji a odpočinutě. Třeba po dlouhých nocích dokáže bronzer zázraky (světlý rozjasňující pudr nanesete pod oči, do vnitřních koutků, bronzující pudr použijete místo tvářenky, a je to).

Mat, nebo třpyt?

Pro zdravý vzhled stačí matný bronzer, pro boj s unavenou pletí, ale i jako párty make-up vybírejte spíš se třpytkami. V létě umí navíc takový pudr krásně podpořit pihy, pokud i vám vyskáčou. Vybírat můžete kompaktní varianty, dopřát si bronzer s kousky zlata (např. od Sensai), najít si voděodolný, jako má Rimmel. Nebo zkuste sametový gelový bronzer Sisley či bronzující pudr ve spreji od Guerlain.

Stále nevíte, který samoopalovací přípravek si vybrat? Zkuste ten pravý najít v článku Nejlepší samoopalovací krémy!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Kniha Zázračný úklid totiž hlásá, že když se zbavíte ...

Celý příspěvek

Nejlepší dárky pro ženy k Vánocům

Nejlepší dárky pro ženy k Vánocům

Nejkrásnější svátky roku se blíží a všichni kupujeme dárky pro ženy: pro manželku, sestru, maminku, babičku, kamarádku nebo dceru. A bohužel je často ...

Celý příspěvek