Opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej? Existuje!

Jana P  |  20. 7. 2018  |  Přidat komentář

samoopalovací krém

Byly doby, kdy se šance, že najdete opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej, rovnala takřka nule. Ale ty časy jsou dávno pryč. Samoopalovací krémy na obličej jsou stále lepší a lepší a ten svůj si mezi nimi snadno najdete i vy!

Léto v plném proudu, ale vy jste pořád v práci. Nebo nejste, ale opalování vás nebaví. Možná také nemáte ten správný fototyp a opálit se nedokážete, i když se „opékáte“ hodiny… Je jedno, proč máte i o prázdninách tvář jako Sněhurka. Důležité je, že toužíte-li po bronzovém odstínu, samoopalovací krém na obličej vám přání vyplní.

Tajemství samoopalování

Chystáte-li se samoopalovat poprvé, bude se vám hodit pár užitečných rad:

  • Nejprve pleť vyčistěte. Použijte ideálně peeling, aby se pak samoopalovací krém rovnoměrně vstřebal.
  • Vyberte si takový samoopalovací krém, který odpovídá požadavkům vaší pleti. Pokud máte světlou pokožku nebo se samoopalováním začínáte, bude nejlepší vzít samoopalovací krém pro světlou pokožku či zkusit samoopalovací krém na obličej s efektem postupného opalování, u kterého sami rozhodnete, do jak intenzivního „bronzu“ se pustíte. Zkuste třeba Gradual Tan Tined od St. Tropez nebo Lancaster Self Tan Beauty, s nímž se dá experimentovat díky Tan Color Adapt Technology (za 1 den budete lehce opálená, po 3 dnech středně a po 7 dnech výrazně).
  • Pokud patříte k majitelkám citlivé pokožky, volte například samoopalovací krém na obličej Channel, Précision Soleil Identité, s SPF 8 nebo Lancaster: Infinite Bronze Gel, který má dokonce SPF 15. A suchou pleť potěší zase Sisley Self Tanners s hydratačním účinkem.
  • Jestliže máte pokožku v základu tmavší nebo se dobře opalujete, ale nemáte na to jen čas, vyberte si samoopalovací krém na obličej z kategorie „dark“: Xen-Ten Dark nebo např. Soraya Bueaty Bronze.
  • A chcete-li, můžete samoopálení dopřát i svému muži. Tom Ford na ně myslel se samoopalovacím gelovým krémem pro přirozený vzhled.

Opalovací přípravky

Geniální doplněk: bronzující pudr

K opálené pleti se pak skvěle hodí bronzující pudr. Osobně ho používám celý rok, jen si vybírám jiný odstín v létě a jiný v zimě. A mé „romanticky bledé pokožce“ pomáhá vypadat nejen opáleně, ale také zdravěji a odpočinutě. Třeba po dlouhých nocích dokáže bronzer zázraky (světlý rozjasňující pudr nanesete pod oči, do vnitřních koutků, bronzující pudr použijete místo tvářenky, a je to).

Mat, nebo třpyt?

Pro zdravý vzhled stačí matný bronzer, pro boj s unavenou pletí, ale i jako párty make-up vybírejte spíš se třpytkami. V létě umí navíc takový pudr krásně podpořit pihy, pokud i vám vyskáčou. Vybírat můžete kompaktní varianty, dopřát si bronzer s kousky zlata (např. od Sensai), najít si voděodolný, jako má Rimmel. Nebo zkuste sametový gelový bronzer Sisley či bronzující pudr ve spreji od Guerlain.

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TIP NA VÁNOCE: Dárky pro přítele, manžela a všechny muže, které milujeme

TIP NA VÁNOCE: Dárky pro přítele, manžela a všechny muže, které milujeme

Vymyslet dárky pro přítele, manžela, ale také bráchu nebo nejlepšího kamaráda je fuška. Pro jejich klučičí „výmysly“ nemáme moc pochopení, nicméně… ...

Celý příspěvek

TIP NA VÁNOCE: Dárky pro přítelkyni nebo manželku. S.O.S. poradna (nejen) pro muže!

TIP NA VÁNOCE: Dárky pro přítelkyni nebo manželku. S.O.S. poradna (nejen) pro muže!

Ano, existují muži, kteří odhalili přání žen. Ale většina netuší, jak by měl dárek pro ženu vypadat. Znáte takového? Ukažte mu následující tipy. A ...

Celý příspěvek