Parfémy a kosmetika pro znamení Býka

Pavel  |  20. 4. 2015  |  Přidat komentář

parfemy kolaz byk

Druhým znamením zvěrokruhu je Býk. Znamení Býka patří do zemského živlu, což těmto zrozencům přináší větší míru stability, praktického pohledu na život a silnější vztah k hmotě, majetku a penězům. Býci si dokážou užívat radostí života, ať již se jedná o dobré jídlo, pití nebo milostné aktivity a ocení také krásné tvary, a to nejenom ty lidské. K tomu, aby byli v životě spokojení, potřebují životní jistoty, s čímž souvisí i fakt, že nemají příliš rádi změny. Dobře se pohybují v oblastech souvisejících s ekonomikou, ale pod jejich péčí se daří i zahradě a pokojovým rostlinám.

Zrozenci v Býku mají díky zemskému živlu často problémy s reagováním na rychlý vývoj situace, což je způsobeno jejich přílišným ulpíváním na zaběhnutých věcech a okolnostech, proto se s nimi spojuje taková vlastnost, jakou je tvrdošíjnost. Vyvarovat by se měli i hodnocení vztahů a lidí s ohledem na jejich rentabilitu a hmotný přínos, což se může u některých býčích jedinců také objevit. Naučit by se měli brát život s větší lehkostí a je pro ně důležité si uvědomit, že i změna je život.

Lidé narození ve znamení Býka mohou mít problémy s krční páteří, je proto důležité, aby se naučili správně sedět a hlavně pravidelně procvičovali krční svaly a úpony. Do Býka spadá krk a tedy i mandle, z toho důvodu je potřeba si dávat pozor na krční záněty a angíny, problémem bývá i ztráta hlasu, jelikož Býk ovládá i hlasivky. Důležitá je psychická vyrovnanost a nepodléhání stresu, což by při delším vlivu mohlo přivodit potíže se štítnou žlázou.

Jaké parfémy jsou vhodné pro znamení Býka

Býci mají rádi hodnotné a krásné věci, ale současně nechtějí příliš utrácet za zbytečnosti, proto většinou ocení kvalitu za dobrou cenu. Samotná vůně parfému by měla být příjemná, zemitá, ale současně je vhodné, aby obsahovala i krapet vzdušnosti, tedy elementu, který znamení Býka většinou chybí.

Protože mají Býci smysl pro tvar, určitě neunikne jejich pozornosti ani samotný flakon, který jim musí padnout do oka, přičemž v jejich očích hezké tvary obvykle neznamenají nějaký moderní design, ale spíše tradičnější vzhled.

Parfémy pro ženy – Býčice

Francouzský parfém Lanvin Eclat D'Arpege nabízí svěží jarní tóny, které přinášejí radost a opojnou vůni šeříku, červené pivoňky, zeleného čaje a květu broskví, což zcela splňuje potřeby ženy narozené v Býku. Značka Lanvin má za sebou dlouhou a úspěšnou tradici, jelikož byla založena již v roce 1924.

Harmonii a osvěžení nabízí parfémovaná voda Elizabeth Arden Green Tea, jenž dokáže podpořit smysly a dodat energii v průběhu celého dne. Parfémy Elizabeth Arden vyrábí americká značka, která byla založena roku 1910 a spolupracovaly s ní známé osobnosti jako například Marilyn Monroe nebo Marlene Dietrich.

V partnerském vztahu mají ženy v Býku rády časté doteky, proto by jejich pozornosti neměl uniknout parfém Calvin Klein Eternity Moment, který přináší romantiku a letmé dotyky, to vše díky jemnému liči, květu granátového jablka, pivoňky a maliny.

Parfémy pro muže – Býky

Zemitě kořeněná vůně parfému Calvin Klein Euphoria Men je pro Býky jako stvořená, protože přináší jednoduchost, upřímnost, sebevědomí a osobitý styl. K tomu přispívá kombinace esencí vzácných dřevin a opojného koření. Značka Calvin Klein patří mezi známé a oblíbené výrobce parfémů, kosmetiky a módy.

Ačkoliv mají Býci rádi požitky, které život nabízí, milují také pohyb (nejenom) v přírodě a právě pro aktivní Býky je určena toaletní voda Hugo Boss Boss Pure, jenž nabízí přitažlivost, svěžest a eleganci.

Pokud bude chtít Býk oslnit své okolí a ženy zejména, pak by měl zvolit parfém David Beckham Intimately Men, jenž je typickým symbolem mužnosti, charisma a stylu. V esenci se ukrývají bergamot, grapefruit, kardamon, anýz, muškátový oříšek, santalové dřevo, pačuli a ambra. Výhodou je také skutečnost, že parfém je možné používat kdykoliv, bez ohledu na roční období.

Voňavé bydlení

Jak jsme již uvedli, znamení Býka potřebuje určitou jistotu, mezi které rozhodně patří hezké a provoněné bydlení, které dává Býkovi pocit, že něco hodnotného vlastní.

Aby to v domácnosti nebo třeba i na chalupě vždycky příjemně vonělo, může Býky oslovit bytový parfém, konkrétně bytový difuzér, jenž se celosvětově těší velké oblibě, zejména když se jedná o značku Mr & Mrs Fragrance Easy, která nabízí mnoho různých druhů vůní, jako například:

  • vlčí mák
  • palisandr
  • mátu
  • slanou vodu
  • bavlník a růži
  • a jiné

Bytový difusér Mr & Mrs Fragrance Easy získal certifikát IFRA (International Fragrance Association), která potvrzuje naprostou zdravotní nezávadnost výrobku.

Další možností, jak provonět byt, jsou vonné svíčky od značky Glade, které vydrží hořet až 30 hodin, přičemž je možné je zapalovat opakovaně a tak vytvořit příjemnou voňavou atmosféru podle potřeby. Vonné svíčky Glade nabízejí například vůně lesních plodů, santalového dřeva a vanilky pro zamilované nebo vůni japonské zahrady.

Prevence zdraví

Již víte, že Býci jsou více náchylní k různým zánětům krku, proto by se měli snažit o to, aby jejich prevence předcházela riziku vzniku podobných zdravotních problémů.

Jednou z možností prevence a podpory zdraví je trnkový sirup Weleda Dietary Supplement Bio, jenž podporuje imunitní systém a pomáhá při rekonvalescenci, jelikož obsahuje šťávu z plodů trnky a citronovou šťávu, jedná se tedy o super vitaminovou bombu s vysokým obsahem vitaminu C a najdeme zde také antioxidanty.

Imunitu může podpořit i spirulina bylinný extrakt TopVet Supplements, která dokáže i očistit organismus od různých škodlivin a navíc obsahuje široké spektrum důležitých látek pro lidský organismus – vitaminy, minerály, mastné kyseliny a bílkoviny.

Velmi dobrý je také bylinný extrakt z plodů Acai Berry od TopVet Supplements, který obsahuje hodně vitaminu C a antioxidanty, navíc zpomaluje stárnutí, zlepšuje trávení a upravuje hladinu cholesterolu.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Lva

Lvi jsou páté znamení zvěrokruhu a patří do živlu ohně. Mezi jejich hlavní touhy patří snaha o sebeprosazení a získání silného postavení, díky ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek