Parfémy podle znamení horoskopu pro muže

parfums.cz  |  15. 7. 2013  |  Přidat komentář

Každý muž má svůj osobitý styl a vkus. Nejinak je tomu i při výběru vůně, která ho bude doprovázet na každém kroku. Pokud hledáte takový parfém, který dokonale podtrhne vaši osobnost a vyjádří váš životní postoj, nechejte se inspirovat následujícím přehledem pánských vůní podle znamení horoskopu, které jsou přímo ušité na míru jednotlivým povahám.

Kozoroh

Muži, kteří se narodili ve znamení Kozoroha, se vyznačují svým mimořádným smyslem pro praktičnost a nekonečnou trpělivost. Ve své kariéře bývají velice ctižádostiví, zatímco v osobním životě jsou často nepřístupní a pečlivě střeží své citlivé nitro. Muž Kozoroh je veliký elegán a gentleman. Parfém, který jej bude skvěle doplňovat je například luxusní Dior Homme, křišťálově čistá a elegantní vůně Armani Eau Pour Homme nebo přirozeně sebevědomá vůně Hugo Boss Selection.

Vodnář

Zrozenci ve znamení Vodnáře se vyznačují svojí nezávislostí, tvořivostí a jedinečnou schopností neustále objevovat něco nového. Muži Vodnáři bývají velice často sportovně založeni, vyhovuje jim životní styl plný náhlých a nečekaných změn a nikdy neposedí na jednom místě. Při jejich rychlém životním tempu je dokonale doplní osvěžující parfémy vyjadřující svobodu a nezávislost. Takovýmto parfémem je například legendární Armani Acqua di Gio Pour Homme, který vyjadřuje nespoutaného ducha. Dalšími vůněmi, které Vodnáři bezpochyby ocení, jsou osvěžující vůně Bvlgari Aqva pour Homme nebo Davidoff Cool Water Man.

Ryba

Jedinci narození ve znamení Ryb jsou velice senzitivní a kreativní. Muži tohoto znamení jsou velcí romantici a často se realizují v oblasti umění. Nechybí jim smysl pro fantazii a mají svůj vnitřní bohatý svět. K mužům ve vodním znamení Ryb se skvěle hodí jemnější odlehčené vůně, které v sobě ukrývají notnou dávku romantiky a svěžesti. Skvělou volbou je pánská vůně Versace pour Homme, osvěžující Calvin Klein Aqua for Men nebo velice originální a zasněná vůně Salvador Dali Laguna Homme.

Beran

Muži narození ve znamení Berana jsou od přírody velice temperamentní a odvážní. Zároveň však také mají nekompromisní a tvrdohlavou povahu, díky které si jdou v životě za svým cílem. Toto znamení je oproti jiným velice energické a vášnivé. Muž Beran rád vyniká v davu, miluje adrenalin, vyhledává vše co je originální a zajímavé a nezapře v sobě sportovního ducha. Ideálními vůněmi pro Berany jsou energií nabitá vůně Ferrari Black, neobyčejně vzrušující Hugo Boss Boss Bottled Night nebo ohnivá vůně Dior Fahrenheit.

Býk

Zrozenci ve znamení Býka se vyznačují svým hlubokým smyslem pro požitkářství a klidnou rozvážnou povahou. Muži Býci jsou velice vášnivý a nároční na sebe i na své okolí. Netají se svým zájmem o umění, milují nevšední a originální věci a rádi se obklopují luxusem. Při výběru vůně se nespokojí jen tak něčím obyčejným. Ideální vůní by se pro ně mohla stát podmanivá a mimořádně vzrušující Armani Code, dále velice výjimečný parfém Hugo Boss Hugo Red nebo parfém Diesel Fuel for Life Homme, který v sobě ukrývá čistý elixír vášně a touhy.

Blíženec

Komunikativní, vtipný, hravý a velice zvídavý - takový je muž, který se narodil ve vzdušném znamení Blíženců. Miluje vše co je neobvyklé a originální, věnuje se velkému množství koníčků a má kolem sebe vždy mnoho přátel. Muž Blíženec není vůbec snadno uchopitelný, proto i vůně, které by jej mohly doplňovat, musejí být nevšední a plné invence. Takovou vůní je například originální Versace Versus Blue jeans, vůně ze sportovního prostředí Ralph Lauren The Big Pony nebo vůně Armani Mania for Men, která je plná vzrušení a smyslné energie.

Rak

Lidé ve znamení Raka jsou velice citliví, vnímaví a nade vše milují svoji rodinu. Nejinak je na tom i muž, který se v tomto znamení narodil. Svoji citlivou něžnou povahu však ukrývají před světem a často se uzavírají sami do sebe. Raci jsou velcí romantici, mají obrovskou fantazii a jsou neobyčejně tvořiví. Nejlépe je jim doma u hřejivého krbu a rádi se obklopují dětmi. Pro Raky jsou mimořádně vhodné odlehčené romantické vůně, které v sobě ukrývají zajímavý příběh. Vyzkoušet můžete třeba pohodovou vůni Hugo Boss Boss Orange Man, čistou pozitivní vůni Thierry Mugler A*Men nebo parfém symbolizující vztah k domovu Trussardi My Land.

Lev

Zrozenci v ohnivém znamení Lva touží být středem pozornosti, mají v sobě ukryté přirozené vůdcovské schopnosti, jsou sebevědomí a milují luxus. Muž Lev dbá velice na to, jak působí na své okolí, proto se nemůže spokojit s obyčejným nevýrazným parfémem. Skvělým tipem pro Lvy je třeba vznešená vůně Cavin Klein Euphoria Men Intense, vášnivá vůně Davidoff Hot Water nebo velice luxusní výrazný parfém Paco Rabanne 1 Million.

Panna

Lidé narození v tomto znamení jsou velice pořádkumilovní, čistotní a přesní. Kladou velký důraz na své schopnosti a rozumný úsudek. Rádi se vzdělávají, jsou komunikativní a sbírají informace. Vše chtějí mít dokonale upravené a při výběru vůně dávají přednost čistým osvěžujícím esencím, které působí sebevědomě a luxusně. Muži ve znamení Panny proto mohou vyzkoušet jedinečný parfém Bvlgari Pour Homme, osvěžující vůni Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme nebo parfém od módní ikony David Beckham Intimately Yours.

Váhy

Zrozenci znamení Vah jsou velice klidní, rozvážní a inteligentní. Milují kolem sebe společnost a ve svém životě požadují absolutní harmonii. Váhy jsou neustálými hledači rovnováhy, kterou očekávají i od svého parfému. Ideálními vůněmi, které by muži Váhy mohli ocenit je například legendární Hugo Boss No.6 Bottled, neobyčejně osvěžující Calvin Klein IN2U Men nebo dokonale vyvážená vůně Gucci Pour Homme II.

Štír

Štíři jsou vyznavači mystiky a tajemna. Jsou to rození svůdci, kteří své okolí fascinují svojí nevypočitatelností. Muže Štíra poznáte podle jeho doslova hypnotického pohledu. Zrozenci tohoto znamení si dokážou jít za svým cílem přes překážky. Od parfému očekávají originalitu, podmanivost a smyslnost. Takovými vůněmi jsou například vzrušující a neobyčejně sebevědomá vůně Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum, fascinující vůně Lancome Hypnose Pour Homme, nebo velice luxusní a vášnivá vůně Gucci Guilty Pour Homme Intense.

Střelec

Muž Střelec je nenapravitelný snílek, který miluje cestování a přírodu. Je známý svým velkým množstvím zájmů a velice rád objevuje něco nového. Střelci jsou velice pozitivní lidé, jsou velice zábavní a nikdy s nimi není nuda. Muže Střelce perfektně doplní vůně symbolizující moudrost dálného Východu Kenzo L'Eau par Kenzo Indigo Pour Homme, energií nabitá vůně plná ovoce DKNY Be Delicious pour Homme nebo vůně evokující kouzlo dálek a cestování Jean P. Gaultier Le Male On the Road.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek