Péče o barvené vlasy ve 4 krocích

notino.cz  |  4. 9. 2019  |  Přidat komentář

péče o barvené vlasy

Po zářivé a syté barvě vlasů touží kvůli zvýraznění své osobnosti nebo kvůli šedinám snad každá žena. Splnění tohoto přání nikdy nebylo jednodušší než dnes, kdy je na trhu nepřeberné množství velmi kvalitních barev pro profesionální i domácí použití. Zároveň je při barvení nutné mít na mysli, že tento proces zanechává vlasy suché, matné a na dotek hrubé. Správná péče s vhodnou vlasovou kosmetikou však vašim kadeřím navrátí sílu, vitalitu i zářivý lesk. 

Česáním ke zdraví a kráse

Naprostým základem pro zdravé a oslnivě lesklé vlasy je pravidelné česání. Jemné kartáčování stimuluje vlasovou pokožku a zlepšuje transfer výživných látek. Dochází také k odstranění zbytků kosmetiky a rozprostření vlasového mazu, který vlasy chrání a vyživuje. Kartáč na vlasy s kančími štětinami vlasy perfektně rozčeše a zanechá je lesklé, hladké a provzdušněné. 

Šampon pro dokonalou očistu

Velmi důležitý je výběr vhodného šamponu podle problematiky a aktuálního stavu vlasů. Ideální je se poradit s odborníkem (kadeřníkem, trichologem nebo dermatologem), který vyhodnotí vlasy i pokožku hlavy. Barveným vlasům bychom měli dopřávat extra péči. Šampon Olaplex Professional N°4 zajistí spolehlivé obalení nových pigmentů a uchování zářivé barvy. Zároveň vlasy regeneruje, vyživuje a intenzivně hydratuje.  Se záchranou silně namáhaných vlasů fantasticky pomůže vyživující šampon pro velmi poškozené vlasy

 

Olaplex

Nezapomínejte na kondicionér

Po každém umytí je vhodné použít kondicionér pro barvené vlasy, jehož úkolem je dodat vlasům ochranné i vyživující látky a potřebnou hydrataci. Posilující kondicionér Olaplex N°5 Bond Maintenance křehké barvené vlasy obnovuje, regeneruje i posiluje. Zároveň brání krepatění, usnadňuje rozčesávání a zvyšuje lesk. Alespoň jednou týdně bychom barveným vlasům měli dopřát intenzivní vyživující kúru v podobě masky. Multiochranná vlasová péče Kérastase Reflection Chromatique slouží k uchování dlouhotrvající krásy barvy a její ochraně před vymýváním. Zároveň chrání vlasy před UV zářením a dalšími negativními vnějšími vlivy.

 

Olaplex

Péče o vlasy i při stylingu

Nesmíme zapomínat, že k nevratnému poškození struktury vlasů může dojít i při stylingu. Olaplex N°6 Bond Smoother celý styling a finální úpravu vzhledu posouvá na zcela novou úroveň péče o vlasy. Díky krémovité konzistenci tohoto bezoplachového krému je urychleno sušení vlasů, které jsou zároveň tepelně chráněny. Navíc je eliminováno krepatění a poletování vlasů po dobu až 72 hodin. Výsledkem jsou zdravé, upravené, lesklé a hedvábné barvené vlasy.

 

Olaplex

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Sedmero tipů, jak pečovat o vlasy v létě

Sedmero tipů, jak pečovat o vlasy v létě

Moře a písek, terasa i rozpálené uličky města. Sluníčko dává vašim vlasům zabrat, ať už jste kdekoli. Sepsali jsme pro vás několik rad, vaše hříva ...

Celý příspěvek

Tipy, jak se starat o barvené vlasy

Tipy, jak se starat o barvené vlasy

Do salonu chodíme pro perfektní účes, krásnou novou barvu, skvělou péči a originální styling. Z kadeřnictví odcházíme s novou barvou, a svět se náhle ...

Celý příspěvek