Podzimní „must haves“: nákupy plné krásy

Jana P  |  2. 10. 2018  |  Přidat komentář

podzim

Když se dny začnou krátit a všude je ta zvláštní nostalgie spojená s nástupem podzimu, podléhám touze zútulnit dům a vyrážet na nákupy nových kosmetických radostí. Je to něco jako terapie proti podzimním splínům, a uvidíte, že bude fungovat i u vás! Co jsou tedy letošní podzimní „must haves“?

Svíčky: pro atmosféru

Za prvé: potřebujete spoustu svíček! Pro intimní atmosféru dlouhých večerů i vůně, kterými naplní celý dům… Mým favoritem, který mohu vřele doporučit, je Autumn Night od Yankee Candle, jež skrývá levanduli, grep a vetiver.

Vůní není nikdy dost

Nový parfém si zasloužíte určitě také vy a je celkem jedno, jestli zabrousíte mezi stálice, nebo zvolíte horké novinky. Mezi „hot news“ patří určitě Calvin Klein Women a Boss The Scent Private Acord.

Snové vlasy

Mimochodem, jak se mají po létě vaše vlasy? Ty moje ještě nic moc. Ale od toho je tu nová maska pro posílení kořínku i růstu vlasů Kérastase Extentioniste. K mání je samozřejmě i šampon, kondicionér nebo rovnou celá sada!

Podzimní must haves

Něco pro krásu…

Také nároky pleti se s podzimem mění. Radost jí udělá nejmladší člen rodiny Nuxe: hydratační emulze Nuxe Aquabella, zpevňující a vyhlazující krém Blue Therapy Red Algae Uplift s mořskými řasami a plátýnkové masky s 24karátovým zlatem

Úsměv, prosím!

A co vaše zoubky? Hitem posledních let jsou elektronické sonické kartáčky, s nimiž se chrup rozzáří už za pár čištění. Já osobně nenechám dopustit na ten od Philips s dokonalou nabíjecí sklenicí. Pak už potřebujete jen dobrou bělicí pastu.

Další pán na holení

Pro vašeho muže se blýská také na slušné podzimní nákupy. Víte třeba, že výhradně u nás v Notinu mu můžete pořídit stylovou kosmetiku pro stylové muže: House 99?

Pro zastřižení vousů se nabízí třeba Remington Pro Power Titanium Plus. I když to už asi hrozí, že si budete muset vzít na nákupy (jeho) kreditku… 😊

 

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nuxe - francouzské tajemství přírody s dotekem luxusu

Nuxe - francouzské tajemství přírody s dotekem luxusu

Co pro vás představuje Nuxe? Pro nás je to takové kouzelné slovíčko a odpověď na všechno. Máte problémy se suchými vlasy bez života? Nuxe! Trápí vás ...

Celý příspěvek

TIP NA VÁNOCE: Nejlepší Disney dárky pro děti!

TIP NA VÁNOCE: Nejlepší Disney dárky pro děti!

Víte, že v Notinu najdete dárky opravdu pro všechny? Partnery, rodiče, kamarádky. A pozor, také dárky pro děti! Myslíme totiž i na malé parádnice a ...

Celý příspěvek