Podzimní „must haves“: nákupy plné krásy

Jana P  |  2. 10. 2018  |  Přidat komentář

podzim

Když se dny začnou krátit a všude je ta zvláštní nostalgie spojená s nástupem podzimu, podléhám touze zútulnit dům a vyrážet na nákupy nových kosmetických radostí. Je to něco jako terapie proti podzimním splínům, a uvidíte, že bude fungovat i u vás! Co jsou tedy letošní podzimní „must haves“?

Svíčky: pro atmosféru

Za prvé: potřebujete spoustu svíček! Pro intimní atmosféru dlouhých večerů i vůně, kterými naplní celý dům… Mým favoritem, který mohu vřele doporučit, je Autumn Night od Yankee Candle, jež skrývá levanduli, grep a vetiver.

Vůní není nikdy dost

Nový parfém si zasloužíte určitě také vy a je celkem jedno, jestli zabrousíte mezi stálice, nebo zvolíte horké novinky. Mezi „hot news“ patří určitě Calvin Klein Women a Boss The Scent Private Acord.

Snové vlasy

Mimochodem, jak se mají po létě vaše vlasy? Ty moje ještě nic moc. Ale od toho je tu nová maska pro posílení kořínku i růstu vlasů Kérastase Extentioniste. K mání je samozřejmě i šampon, kondicionér nebo rovnou celá sada!

Podzimní must haves

Něco pro krásu…

Také nároky pleti se s podzimem mění. Radost jí udělá nejmladší člen rodiny Nuxe: hydratační emulze Nuxe Aquabella, zpevňující a vyhlazující krém Blue Therapy Red Algae Uplift s mořskými řasami a plátýnkové masky s 24karátovým zlatem

Úsměv, prosím!

A co vaše zoubky? Hitem posledních let jsou elektronické sonické kartáčky, s nimiž se chrup rozzáří už za pár čištění. Já osobně nenechám dopustit na ten od Philips s dokonalou nabíjecí sklenicí. Pak už potřebujete jen dobrou bělicí pastu.

Další pán na holení

Pro vašeho muže se blýská také na slušné podzimní nákupy. Víte třeba, že výhradně u nás v Notinu mu můžete pořídit stylovou kosmetiku pro stylové muže: House 99?

Pro zastřižení vousů se nabízí třeba Remington Pro Power Titanium Plus. I když to už asi hrozí, že si budete muset vzít na nákupy (jeho) kreditku… 😊

 

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej? Existuje!

Opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej? Existuje!

Byly doby, kdy se šance, že najdete opravdu dobrý samoopalovací krém na obličej, rovnala takřka nule. Ale ty časy jsou dávno pryč. Samoopalovací ...

Celý příspěvek

Svatební přípravy: Must have pro každou nevěstu

Svatební přípravy: Must have pro každou nevěstu

Hostina, pozvánky, prstýnky, fotograf, dort, výzdoba… Nádech. Výdech. Nezapomeňte před svatbou na to nejdůležitější: být krásná a spokojená nevěsta ...

Celý příspěvek