Podzimní niche parfémy

Adrián  |  15. 9. 2014  |  Přidat komentář

podzimni niche

Popadané listí na zemi, které se směje tisíci barvami, kratší dny skoupější na hřejivé paprsky, chladnější a ostřejší vzduch. Šál či šátek okolo krku, první ranní jinovatka – třpytící se, vytrvalá... Podzim. Přivítejte toto kouzelné období vůní, která vás bude hřát!

Připravili jsme pro vás na míru sestavený seznam niche vůní, které jsou vhodné na nošení právě v tomto ročním období. Převládají hřejivé a intenzivní orientální vůně plné teplé ambry a vanilky, do které se dá téměř zakousnout, exotického koření, hutných aromat dřeva, mysteriózního kadidla… Avšak nechybí ani omamné květinové vůně, ze kterých přímo sálá klid a gurmánské, úsměv vzbuzující, aroma, či opulentní a odvážné kreace vonící po kůži. V každém případě tyto originální a luxusní parfémy zútulní chladnější podzimní dny a příjemně vás zahřejí. Připomínáme, že mnoho niche vůni je unisex, takže je můžete sdílet i s partnerem!

Abychom vám ulehčili výběr parfému, níže najdete seznam těch nejlepších podzimních niche vůní, jež máme v nabídce, i s krátkým přiblížením. Jsou zařazené do olfaktorických skupin pro lehčí orientaci.

Orientální vůně

Alambar od Laboratorio Olfattivo (pro ženy) – velmi oblíbený a dlouho trvající parfém, který přímo srší hojností hřejivé a senzuální ambry. Nádherně doplněný kakaem, skořicí a vanilkou. K nakousnutí.

Calling All Angels od April Aromatics (unisex) – neuvěřitelně komplexní orientální vůně. Ve starověkém Egyptě pálili pryskyřici bohům, protože věřili, že dým spojuje pozemské s nebeským. Calling All Angels přesvědčivě interpretuje tuto ideu. Ne nadarmo tento parfém přivolává všechny anděly...

Ambra od Omnia (pro ženy) – typicky italský šarm v podobě citrusů dělá tuto sladkou ambrovitou, téměř sirupovitou, vůni skutečně všestrannou. Je jako neviditelný šál, který vás bude hřát po dobu chladných dní…

Orientální květinové vůně

Epic Woman od Amouage (pro ženy) – dramatické zachycení putování po bájné Hedvábné cestě. Se vším, co k tomu patří – koření, vzácná dřeva, kadidlo, kytice květů. Velmi intenzivní a mysteriózní dřevito-kořeněná vůně nádherně doladěná růží.

Rose d´Arabie od Armani Prive (unisex) – znamenitá a nepřekonatelná kombinace magické a typicky orientální dvojice růže a dřeva oud. Elegantně ozdobené vanilkou a pačuli. Absolutní skvost plný luxusu a noblesnosti.

Versilia Vintage Ambra Mediterranea od Profumi del Forte (unisex) – hluboká ambrovitá vůně s nádherným květinovým tónem ylang–ylangu, jasmínu a pomerančovníku. Pro všechny, kteří milují smyslné a hluboké květinové vůně.

Dřevité vůně

Tardes od Carner Barcelona (pro ženy) – úchvatná měkká a něžná vůně. Dřevitý tón doplňuje nádherné trio v podobě heliotropu, opražených mandlí a ořechů. Gurmánská, hřejivá a lehce pudrovitá.

Onda od Vero Profumo (unisex) – dřevitá vůně vetiveru je nápaditá a originálně doplněná vůní medu a marakuji. Vero Profumo nenásleduje žádné módní trendy a její extravagance a eroticizmus se projevují naplno.

Alkemi od Laboratorio Olfattivo (pro ženy) – mléčně hladké kašmírové a santalové dřevo pokryté kyticí květů. Alchymistickou recepturu dále rozvíjí hojná dávka myrhy a kadidla. Velmi oblíbená vůně pro ženy.

Vůně s nádechem kůže

Cuirs od Carner Barcelona (unisex) – tón vůně je výsledkem souhry vůní kůže a šafránu. Exotické, v dřívější době s oblibou používané dřevo oud dodává celé kompozici dřevitost, suchost a kořenitost. Mysteriózní a velmi hluboká vůně pro všechny, kdo mají rádi tuto španělskou značku.

Golden Boy od Dueto Parfums (unisex) – představte si obchod prodávající skvělé luxusní boty a kabelky - tuto vůni určitě každý zná. A uprostřed tohoto obchodu na stole položenou velkou dávku vanilky. Sexy vůně pro každého.

Cuir Amethyste od Armani Prive (unisex) – nezapomenutelná a unikátní vůně, která poukáže na váš vytříbený vkus. S touto slovy těžko zachytitelnou lehce pudrovitou koženou vůní budete určitě vystupovat z davu v čase chladných podzimních dnů.

Vůně pro muže

Epic Man od Amouage (pro muže) – tato vůně je skutečně epická. Především svojí velkolepostí, komplexností a kvalitou použitých ingrediencí. Dřevo oud je zahalené do dýmu, tónů koření, kůže a živic. Chameleón, který vás bude bavit po celý den.

Tabacco od Odori (unisex) – vůně toho nejlepšího dýmkového tabáku s vanilkou vytváří neopakovatelnou kompozici, ze které sálá sebevědomí a rafinovanost. Originální parfém pro originálního muže.

Turkish Blend od Phaedon (pro muže) - každý ví, že muži mají slabost pro sladké věci. Tak proč si nedopřát sofistikovanou vůni medu a skořice, do které se dá téměř zakousnout? Pro každého muže s malým chlapcem v srdci.

 

 

 

 

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Nejlepší antiperspirant nebo deodorant pro muže? Víme, které vybrat!

Nejlepší antiperspirant nebo deodorant pro muže? Víme, které vybrat!

Abychom mohli každý den fungovat, aniž by trpělo naše okolí i vlastní sebevědomí, je potřeba se pořádně vybavit proti potu. Zatímco žena si vybírá ...

Celý příspěvek