7 Psaní Ježíškovi 1. část: Co doporučují naši nákupčí?

Martina  |  7. 11. 2016  |  Přidat komentář

vánoční dárky

Málokdo se vyzná v produktech, které prodáváme, tak dobře, jako naši nákupčí. Jsou s nimi v kontaktu každý den, ví, co se dobře prodává (nejen u nás, ale i ve světě) a taky ví proč. Dokáží poradit, co je opravdu a dobré a co třeba zase taková pecka není. Takže než začnu nakupovat vánoční dárky, půjdu za nimi rozhodně pro radu. A tak jsem si říkala, že by mohli dobře poradit i vám. Tak se inspirujte a udělejte letošní Vánoce radost dárky, se kterými se rozhodně trefíte.

Tipy na vánoční dárky

Michal, nákupčí parfémů senior (4 roky v Notinu)

Nakupuje pro Notino už hodně dlouho, takže přesně ví, jaké produkty jsou ty nejlepší. Když chcete dokonalý dárek, třeba parfém, nestačí jen krásná vůně, ale musí i dlouho vydržet, mít luxusní flakon a k tomu ještě něco navíc. Michal pro vás vybral produkty, které sám používá, protože ví, že jsou nejlepší. A vy některým z nich můžete udělat radost vašim blízkým.

Všechny Michalovy tipy najdete ZDE.

Tipy na vánoční dárky

Broňa, nákupčí parfémů (3 roky v Notinu)

Každý den sleduje statistiky prodejů, takže přesně ví, jaké parfémy se drží na špičce prodejů nejen u nás, ale i ve světě. Jen ty úplně nejlepší vůně zůstávají bestsellery i několik let, protože se k nim zákazníci pořád vrací. Nic lepšího se totiž nedá objevit. A Broňa speciálně pro vás vybral to úplně nejlepší z nejlepšího. Věřte mi, je to sázka na jistotu, ještě nikdy mi neporadil špatně.

Všechny Broňovy parfémové tipy najdete ZDE.

Tipy na Vánoční dárky

Lucka, nákupčí parfémů (2 roky v Notinu)

Lucka zná všechny naše produkty jako svoje boty a mezi prvními ví o všech novinkách, takže dokáže poradit, které jsou ty nejžhavější. Ví přesně, co je to absolutní top. Nechte se inspirovat jejím seznamem přání k letošním Vánocům. Já sama její seznam určitě z části obšlehnu.

Všechny Lucčiny tipy najdete ZDE.

Tipy na vánoční dárky

Ondra, nákupčí parfémů (3 roky v Notinu)

Ondra pro vás sestavil seznam parfémů a kosmetiky, o kterých ví, že jimi rozhodně udělá radost své přítelkyni, sestře nebo mamince. Některé z nich bude kupovat letos, jiné už koupil v minulosti. Nechte si od něho poradit, jeho tipy jsou zaručená trefa do černého, protože vím, že on by špatně nikdy nekoupil.

Všechny Ondrovy tipy najdete ZDE.

Komentáře

V diskuzi je 7 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Januška S  |  14. 2. 2017 20:18:21
Notino je super. vždy pohodové ceny, skvělý rozmanitý výběr zboží, jak pro ženy, děti, chlapy. Vždy vklidu objednám z domu a pak jednoduše vyzvednu bez poplatku na výdejně.
odpovědět
Adélka Janovská  |  15. 2. 2017 5:05:43
Děkuji, že jste. Vaše parfémy na netu jsou opravdu za velmi příjemné ceny. Nyní je spoustu různých značek parfémů opět v akci. Spokojenost jak s dodáním tak cenou.
odpovědět
Samanta  |  8. 1. 2017 20:01:30
no já objednala, zboží došlo rychle, žádné problémy, všechno měli skladem, super
odpovědět
Heli Kopecká  |  7. 1. 2017 14:22:50
není co vytknout, velká zkušená společnost přes prodej přes internet
odpovědět
Renata Hybnerová  |  28. 12. 2016 15:51:44
zboží došlo v pořádku. Zásilku vyexpedovali pohotově a rychle.
odpovědět
Simča D  |  25. 12. 2016 9:32:29
Já obdržela pod stromeček dárkový poukaz na notino.cz. Je super, že si tak sama mohu objednat podle svého vkusu, co mi nejlépe vyhovuje.
odpovědět
Maruška  |  16. 12. 2016 15:37:09
už jsem na notino.cz nakoupila. Super jednání, rychlost dodání, komunikace profesionální. Chválím, chválím.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Barva roku: Zelená má letos zelenou

Barva roku: Zelená má letos zelenou

Která barva ovládne letošní rok? To už všichni víme. Pantone Color Institute každý rok vyhlašuje barvu, která po celý rok ovlivňuje bytové designéry, ...

Celý příspěvek

Psaní Ježíškovi 2. část: Co doporučují naši nákupčí?

Psaní Ježíškovi 2. část: Co doporučují naši nákupčí?

Ve druhém díle tipů na nejlepší vánoční dárky podle našich nákupčích jsme oslovila kolegyně, které v Notinu nakupují luxusní kosmetiku. Už několik ...

Celý příspěvek