7 Psaní Ježíškovi 1. část: Co doporučují naši nákupčí?

Martina  |  7. 11. 2016  |  Přidat komentář

vánoční dárky

Málokdo se vyzná v produktech, které prodáváme, tak dobře, jako naši nákupčí. Jsou s nimi v kontaktu každý den, ví, co se dobře prodává (nejen u nás, ale i ve světě) a taky ví proč. Dokáží poradit, co je opravdu a dobré a co třeba zase taková pecka není. Takže než začnu nakupovat vánoční dárky, půjdu za nimi rozhodně pro radu. A tak jsem si říkala, že by mohli dobře poradit i vám. Tak se inspirujte a udělejte letošní Vánoce radost dárky, se kterými se rozhodně trefíte.

Tipy na vánoční dárky

Michal, nákupčí parfémů senior (4 roky v Notinu)

Nakupuje pro Notino už hodně dlouho, takže přesně ví, jaké produkty jsou ty nejlepší. Když chcete dokonalý dárek, třeba parfém, nestačí jen krásná vůně, ale musí i dlouho vydržet, mít luxusní flakon a k tomu ještě něco navíc. Michal pro vás vybral produkty, které sám používá, protože ví, že jsou nejlepší. A vy některým z nich můžete udělat radost vašim blízkým.

Všechny Michalovy tipy najdete ZDE.

Tipy na vánoční dárky

Broňa, nákupčí parfémů (3 roky v Notinu)

Každý den sleduje statistiky prodejů, takže přesně ví, jaké parfémy se drží na špičce prodejů nejen u nás, ale i ve světě. Jen ty úplně nejlepší vůně zůstávají bestsellery i několik let, protože se k nim zákazníci pořád vrací. Nic lepšího se totiž nedá objevit. A Broňa speciálně pro vás vybral to úplně nejlepší z nejlepšího. Věřte mi, je to sázka na jistotu, ještě nikdy mi neporadil špatně.

Všechny Broňovy parfémové tipy najdete ZDE.

Tipy na Vánoční dárky

Lucka, nákupčí parfémů (2 roky v Notinu)

Lucka zná všechny naše produkty jako svoje boty a mezi prvními ví o všech novinkách, takže dokáže poradit, které jsou ty nejžhavější. Ví přesně, co je to absolutní top. Nechte se inspirovat jejím seznamem přání k letošním Vánocům. Já sama její seznam určitě z části obšlehnu.

Všechny Lucčiny tipy najdete ZDE.

Tipy na vánoční dárky

Ondra, nákupčí parfémů (3 roky v Notinu)

Ondra pro vás sestavil seznam parfémů a kosmetiky, o kterých ví, že jimi rozhodně udělá radost své přítelkyni, sestře nebo mamince. Některé z nich bude kupovat letos, jiné už koupil v minulosti. Nechte si od něho poradit, jeho tipy jsou zaručená trefa do černého, protože vím, že on by špatně nikdy nekoupil.

Všechny Ondrovy tipy najdete ZDE.

Komentáře

V diskuzi je 7 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Januška  |  14. 2. 2017 20:18:21
Notino je super. vždy pohodové ceny, skvělý rozmanitý výběr zboží, jak pro ženy, děti, chlapy. Vždy vklidu objednám z domu a pak jednoduše vyzvednu bez poplatku na výdejně.
odpovědět
Adélka  |  15. 2. 2017 5:05:43
Děkuji, že jste. Vaše parfémy na netu jsou opravdu za velmi příjemné ceny. Nyní je spoustu různých značek parfémů opět v akci. Spokojenost jak s dodáním tak cenou.
odpovědět
Samanta  |  8. 1. 2017 20:01:30
no já objednala, zboží došlo rychle, žádné problémy, všechno měli skladem, super
odpovědět
Heli  |  7. 1. 2017 14:22:50
není co vytknout, velká zkušená společnost přes prodej přes internet
odpovědět
Renata  |  28. 12. 2016 15:51:44
zboží došlo v pořádku. Zásilku vyexpedovali pohotově a rychle.
odpovědět
Simča  |  25. 12. 2016 9:32:29
Já obdržela pod stromeček dárkový poukaz na notino.cz. Je super, že si tak sama mohu objednat podle svého vkusu, co mi nejlépe vyhovuje.
odpovědět
Maruška  |  16. 12. 2016 15:37:09
už jsem na notino.cz nakoupila. Super jednání, rychlost dodání, komunikace profesionální. Chválím, chválím.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší dárky do 500 Kč

Nejlepší dárky do 500 Kč

Jak pořídit dárky k Vánocům levně, rychle a bez velkého vymýšlení? Využijte naše nápady na drobné dárky pro široký okruh svých blízkých. Garantujeme ...

Celý příspěvek

Barva roku 2019: korálová. Víme, jak ji nosit!

Barva roku 2019: korálová. Víme, jak ji nosit!

Už pár týdnů je to jasné – Pantone barva roku 2019 bude Living Coral, živoucí korálová, balancující na pomezí červené, oranžové a růžové. Do našich ...

Celý příspěvek