1 Psaní Ježíškovi 2. část: Co doporučují naši nákupčí?

Martina  |  21. 11. 2016  |  Přidat komentář

vánoční dárky

Ve druhém díle tipů na nejlepší vánoční dárky podle našich nákupčích jsme oslovila kolegyně, které v Notinu nakupují luxusní kosmetiku. Už několik let. Kromě toho, že mají dokonalý přehled v tom, co opravdu stojí za to, vyznají se dost slušně i v parfémech, protože řada luxusních kosmetických značek produkuje i vůně. Tak se pojďme podívat, co doporučují k Vánocům Ewa, Roxy  a Pavla. Já něco z toho určitě vyberu.

Tipy na vánoční dárky 

Ewa, nákupčí luxusní kosmetiky senior (5 let v Notinu)

Ewa před 5 let vybírá a nakupuje v Notinu luxusní kosmetiku. Opravdu  hodně dobře zná portfolia značek jako třeba Lancôme, Shiseido, Estée Lauder nebo Guerlain a ví, jaké produkty jsou nejlepší a nejúčinnější. Tak vsaďte na její zkušenosti a nemůžete šlápnout vedle.

 

Tipy na vánoční dárky 

Roxy, nákupčí kosmetiky senior (7 let v Notinu)

Roxy je u nás opravdu hodně dlouho. Je to už skoro rekord. A díky tomu patří k těm, co se nejlíp vyznají v produktech, které prodáváme. Vyzkoušela stovky produktů ze všech koutů světa. Proto přesně ví, jakou vůni a kosmetiku si vybrat a vyplatí se k ní zajít pro radu, protože ona sama používá jen to nejlepší. Nechte se i vy inspirovat tím, co má Roxy ve své kosmetické tašce.

 

Tipy na vánoční dárky

Pavla, nákupčí kosmetiky senior (5 let v Notinu)

Pavla každý den sleduje kosmetické novinky a objeví hned několik parfémových a kosmetických hitů, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Takže když potřebuju překvapit nějakým dárkem, zajdu k ní pro radu. Tyto Vánoce pro vás připravila svůj seznam kosmetických vánočních přáni. A tady je.

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Smithf649  |  31. 1. 2017 8:45:05
on the other hand, you could find inexpensive features allow me to explain allow a topline model and you desire to create quilts just for your special Hermes Evelyne travelling bag include. edgffgekgddbkege
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Barva roku: Zelená má letos zelenou

Barva roku: Zelená má letos zelenou

Která barva ovládne letošní rok? To už všichni víme. Pantone Color Institute každý rok vyhlašuje barvu, která po celý rok ovlivňuje bytové designéry, ...

Celý příspěvek

Psaní Ježíškovi 1. část: Co doporučují naši nákupčí?

Psaní Ježíškovi 1. část: Co doporučují naši nákupčí?

Málokdo se vyzná v produktech, které prodáváme, tak dobře, jako naši nákupčí. Jsou s nimi v kontaktu každý den, ví, co se dobře prodává (nejen u nás, ...

Celý příspěvek