Rexona Active Shield Fresh: Bojujte proti odéru z podpaží!

Lucka  |  26. 6. 2017  |  Přidat komentář

Teploty nad třicítkou a hektické dny plné pohybu? Vyzbrojte se účinnou ochranou proti nepříjemnému zápachu z podpaží. Rexona představuje řadu antiperspirantů Active Shield Fresh, které eliminují bakterie způsobující nežádoucí odér. Jejich příjemná vůně navíc vydrží po celý den.

O 90 % méně bakterií

Věděli jste, že samotný pot není nijak cítit? Za nepříjemný odér ve skutečnosti mohou bakterie, které se přirozeně vyskytují ve vašem podpaží. Nová Rexona eliminuje až 90 % z nich a tím vzniku nepříjemných pachů předchází.

Mikrokapsle postupně uvolňující vůni

Určitě jste už vyzkoušeli přípravky, které příjemně voní jen chvilku po aplikaci a pak se vůně rychle vytrácí. Rexona vyvinula technologii Motionsense, díky které antiperspirant vydrží vonět po celý den. Obsažené mikrokapsle s vůní při pohybu postupně praskají. Čím více se přitom hýbete, tím více vůně se uvolňuje.

rexona

Svěží vůně pro ženy, aromatická pro muže

Antiperspirant Rexona Active Shield Fresh pro ženy

Pokud nemáte rádi klasickou nudnou vůni dámských antiperspirantů, nová Rexona vás určitě příjemně překvapí. Za její svěží vůni mohou především tóny citrusových plodů, zeleného listí a bobulového ovoce. Ty v základu doplňuje elegantní vůně jantaru, pižma a santalového dřeva. Moc příjemná, a přitom nevtíravá kombinace!

 rexona

Antiperspirant Rexona Active Shield Fresh pro muže

Vůně pánského antiperspirantu je o poznání intenzivnější a aromatičtější než ta dámská. Základ vůně doplňují aromatické bylinky, pronikavá vůně jehličí, uklidňující levandule a bergamot. Výsledkem je mužná a sportovní pánská vůně, která určitě zaujme i opačné pohlaví.

Náš závěr?

Antiperspiranty Rexona Active Shield Fresh slibují kvalitní ochranu až po 48 hodin. A poradí si i s aktuálními letními teplotami. Pánský i dámský antiperspirant se vyrábí ve formě spreje, tuhého a kuličkového antiperspirantu. Způsob aplikace si tedy zvolíte sami. A v neposlední řadě moc příjemně voní. Stačí vyzkoušet!

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TOP 5: Nejlepší masky na ruce, které oceníte na podzim i v zimě

TOP 5: Nejlepší masky na ruce, které oceníte na podzim i v zimě

Podzim a zima s sebou nesou mnoho příjemných chvilek. Třeba ty, kdy se doma zachumláte do deky a čtete si knížku anebo sledujete nejnovější epizodu ...

Celý příspěvek

Zaměřeno na péči o krk a dekolt: Vyhlaďte vrásky i druhou bradu

Zaměřeno na péči o krk a dekolt: Vyhlaďte vrásky i druhou bradu

Péče o oblast krku a dekoltu se často zanedbává. Přitom tato část kůže stárne jako jedna z prvních! Proto je také třeba jí věnovat patřičnou ...

Celý příspěvek