1 Sbohem vrásky! Kolagen a kyselina hyaluronová v hlavní roli

Vlasta  |  5. 9. 2019  |  Přidat komentář

kolagen

Taky vám maminka říkala, ať se nemračíte, nebo vám to už zůstane? Tahle pověra vás už nejspíš v noci nebudí, ale možná už se dobře znáte s přirozenými vráskami. Ne nadarmo se říká, že bychom si měly k pětadvacetinám nadělit oční krém a po třicítce k němu přidat i kosmetické pomocníky na krk a dekolt. Čas zastavit nedokážeme, ale můžeme ho trošku zpomalit. Nebojte – vrásky, povadlá kůže i nesjednocený tón pleti jsou protivníci, na které můžete vyzrát. I když na to denně nemáte moc času.

Kolagen do boje

Co je kolagen? Jedná se o základní stavební hmotu pojivových tkání, kterou si naše tělo vytváří samo. Stará se o pružnost a pevnost kostí, vazů, šlach i kůže. S přibývajícím věkem klesá produkce kolagenu v pleti, ztrácí se její pevnost a tvoří se tak vrásky. Navíc se přidávají i pigmentové skvrny a nejednotný tón pleti. Ztrátu kolagenu tedy můžeme označit jako příčinu stárnutí No. 1.

Naštěstí žijeme v době, kdy si můžeme k tomu, co nám už není dopřáno od přírody, přijít i jinou cestou. V tomhle případě pomoci pleti k tomu, aby stimulovala přirozenou tvorbu kolagenu stejně tak, jako před pár lety. Novinka Liftactiv Collagen Specialist z dílny Vichy, komplexní péče proti vráskám a ztrátě kolagenu pleti, je tu právě pro to. Co zvládne?

 

  • Vyplňuje pleť pomocí proteinu Peptid I
  • Působí proti stárnutí s Peptidem II
  • Zmírňuje pigmentové skvrny s vitaminem CG
  • Hydratuje pleť až po dobu 48 hodin s termální vodou z Vichy

Liftactiv Collagen Specialist 

A výsledky? Rychlé a jasné! Z testování vyplynulo, že po prvním měsíci používání ubývá 16 % vrásek, po dvou měsících rovných 24 % a ze zrcadla se na vás bude smát viditelně zpevněná pleť bez pigmentových skvrn.

Kyselina hyaluronová v rychlosti

Stejně jako kolagen, i kyselinu hyaluronovou si naše tělo vytváří samo. Setkáme se s ní v pojivových tkáních a kloubech, i v pokožce. Její “specializací” je však hydratace, jelikož na sebe váže vodu. Můžeme ji tak najít ve většině hydratačních produktů jako jsou krémy, séra, ale také make-up či vlasová péče. Ale jak si poradí s vráskami? Podporuje přirozenou produkci kolagenu a napomáhá tak regeneraci pleti. Můžete se tedy seznámit dalším bojovníkem proti stárnutí!

Produktů obsahujících kyselinu hyaluronovou je spousta, ale my, zaneprázdněné ženy, chceme takové, které působí rychle a znatelně. Masce Liftactiv Hyalu Mask stačí pouhých 5 minut na to, aby pleť naprosto hydratovala, zjemnila a navrátila jí pevnost. Obsahuje dvojitou dávku kyseliny hyaluronové (pro hydrataci a vyplnění) spojenou s extraktem z agáve (pro okamžitě viditelný efekt). 

Liftactiv Hyalu Mask

Co si z toho všeho odnést?

Pro mladší pleť nemusíte mířit na kliniku. Stačí mít šťastnou ruku při výběru kosmetiky a vědět, jaké účinné složky by měla obsahovat.  Kolagen a kyselina hyaluronová jsou sázka na jistotu. Co říkáte, osvědčily se?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Blanka Janošova  |  12. 9. 2019 13:25:43
Musím říct,že jsem jak s krémem,tak s maskou naprosto spokojená. Krásne se rozmaže po obličeji a nenacha mastný film. Prijde mi,že pleť je po něm jako nová. Naprostá spokojenost :)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

FOREO Luna™ 3 pro čištění i masáž pleti

FOREO Luna™ 3 pro čištění i masáž pleti

Dlouho očekávaná revoluční novinka v péči o pleť je konečně tady! Sonický kartáček FOREO Luna™ 3 toho umí opravdu hodně a je určen pro všechny ...

Celý příspěvek

Kyselina hyaluronová: unikátní ingredience krásy

Kyselina hyaluronová: unikátní ingredience krásy

Ve 2. polovině 20. století pomáhala kyselina hyaluronová hojit popáleniny nebo oči po operaci. Teprve pak udělal z kyseliny hyaluronové hvězdu ...

Celý příspěvek