Tipy na parfémy pro znamení Blíženců

notino.cz  |  19. 6. 2018  |  Přidat komentář

parfémy

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu. Patří do vzdušného živlu, takže jsou komunikativní a potřebují v životě neustálou změnu. Jejich přirozená zvídavost je vede k tomu, že se zajímají o hodně různých témat. Rádi zkoušejí nové věci. S Blížencem se nikdo nenudí, neboť jejich přátelské vystupování si většinu lidí získá. Kladem jsou obvykle i rychlý intelekt a pohotové reakce.

Mezi největší slabiny tohoto znamení patří nestálost a povrchnost. Blíženci by se měli zamyslet i nad tím, jakou formou si s druhými lidmi povídají. Větší důraz na soukromí, udržování tajemství a pravdomluvnost jim rozhodně jenom prospějí. K vylepšení jsou určeny i další vlastnosti, mezi které patří trpělivost, dochvilnost nebo více empatický přístup.

K posunu na životní cestě mají Blíženci k dispozici mnoho různých metod. Ty, díky svému naturelu, velmi rádi testují. Jen je důležité, aby jim dali dostatek času na projevení účinků. Jednou ze zajímavých možností je i volba správné vůně.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Blíženců

Parfém Chloé Nomade, nabízející nespoutanost a dobrodružství, zcela jistě dokáže naplnit vaše očekávání. Jeho vůně přináší potřebu pohybu, změny a zvídavosti. Jednoznačným kladem je také to, že je vhodný nejenom na každodenní nošení, ale i pro různé speciální akce. Chloé patří mezi kvalitní světové parfémy, což potvrzuje historie značky. První parfém firma vyvinula již v roce 1975. Základními složkami celé esence jsou sladká vůně mirabelky, příjemná frézie a smyslně tajemný dubový mech.

Tipy pro Blížence

Ženám narozeným ve znamení Blíženců určitě padne do noty i parfém Paco Rabanne Olympea. Ten totiž nabízí neotřelou kombinaci tradičních a současně zcela moderních esencí. Jejich výsledkem je nejenom šance vyzkoušet něco nového, ale hlavně schopnost být neustále v akci. Podstatným plusem je i nabídka vášnivosti, díky které se za vámi otočí nejeden muž. Vůně je složena z mandarinek, orientálního zázvoru, jasmínu, vanilky a soli. Podstatné jsou také ambra, santalové a kašmírové dřevo.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Blíženců

Není mnoho parfémů, které by ladily s naturelem Blíženců tak, jako Mont Blanc Individuel. Jeho esence vám poskytne dostatek prostoru a svobody. Současně je moderní a podporuje silnou potřebu zajímat se o mnoho témat. S tímto parfémem se budete cítit neustále svěží a navíc bude podpořený váš „tah na bránu“, se kterým někdy bojujete.

Vůně parfému obsahuje bergamot, ananas, mátu, skořici, koriandr, levanduli, rozmarýn a jalovec. Pro mužnost jsou podstatné fialka, jasmín, pomerančový květ a muškátový oříšek. Smyslnost nabízí pačuli, dubový mech a santalové dřevo. Nesmíme zapomenout ani na ambru, pižmo a tonkové boby.

Tipy pro Blížence

Pozitivní přístup k životu, jenž je plný lehkosti, vám umožní parfém Lacoste Challenge. Navíc dokáže podpořit vaši odvahu k tomu, abyste vaše plány, o kterých jste doposud jenom mluvili, dotáhli do úspěšného konce. Jeho energie je přitom zcela nenásilná a oplývá velmi příjemnou elegancí. Vaše oko jistě potěší i originální design flakónku.

Esence parfému je založena na jednoduchosti. Proto budete vždy velmi pozitivně vnímat osvěžující tóny citrusů, které jsou obohacené o zelenou lehkost.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

Váhy jsou obvykle mezi lidmi dost oblíbené, protože se jedná o přátelské a nekonfliktní jedince. Z toho také vyplývá, že znamení Vah je rádo mezi ...

Celý příspěvek

Tipy na parfémy pro znamení Kozoroha

Tipy na parfémy pro znamení Kozoroha

Kozoroh je desáté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem zemského živlu. Mezi hlavní vlastnosti tohoto znamení patří cílevědomost, praktičnost a ...

Celý příspěvek