Tipy na parfémy pro znamení Kozoroha

Bára  |  5. 1. 2018  |  Přidat komentář

Horoskop

Kozoroh je desáté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem zemského živlu. Mezi hlavní vlastnosti tohoto znamení patří cílevědomost, praktičnost a vytrvalost. Člověk narozený ve znamení Kozoroha se svých cílů nevzdává a dokáže si počkat na výsledek. Ve svém jednání je spíše vážnější a serióznější. Na Kozorohy se většinou můžete spolehnout. Také oplývají pracovitostí a nechybí jim ctižádost.

Mezi slabší stránky znamení Kozoroha můžou patřit menší míra empatie a soucitu. Kozorozi někdy jednají příliš tvrdě a neohleduplně, což jejich okolí nelibě nese. Můžou mít problémy s větší uvolněností a nemusí patřit mezi nejzábavnější společníky.

Jako ostatní znamení, tak i Kozoroh potřebuje posilovat svoje pozitivní vlastnosti a schopnosti. Naopak ke slabinám je potřeba se postavit čelem a pokusit se s nimi co nejlépe vypořádat. Toho lze dosáhnout různými způsoby. Jednou z možností je volba ideálního parfému. I vůně totiž nese určitou energii, která může člověku pomoci.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Kozoroha

Znamení Kozoroha nemá příliš rádo experimenty, preferuje tradici a vyžaduje kvalitu. Všechny tyto atributy zcela naplňuje světoznámá značka Chanel. Z jejich nabídky se pro Kozorožky hodí parfém Chanel Coco Mademoiselle, který podporuje ženskou přirozenost a sebevědomí. Jeho esence dokáže zcela vystihnout vaši osobnost.

 

Každé ženě občas sluší více romantiky, jemnosti a zamilovanosti. Pro praktické a zemité znamení Kozoroha to platí dvojnásob. Právě pro tyto účely je k dispozici parfém Calvin Klein Eternity Moment, jenž navíc podpoří i vaši ženskost. Jeho esence obsahuje liči, pivoňku, malinu a příjemnou vůni růžového dřeva.

Parfémy podle znamení Kozoroha

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Kozoroha

Ctižádostivý Kozoroh chce být samozřejmě úspěšný ve všech svých činnostech. K tomu je někdy potřeba větší míra elegance a gentlemanský přístup. V tomto směru dokáže pomoci parfém Armani Eau de Cedre. Kvalitní parfém obsahuje citrusovo-bylinnou vůni. Esence je založena na cedru, kardamomu a kmínu.

 

Větší míra uvolněnosti a spoléhání na vlastní instinkty je přesně to, co muž narozený ve znamení Kozoroha (alespoň někdy) potřebuje. Právě to jsou hlavní důvody, proč vyzkoušet parfém Hugo Boss Boss In Motion. Mezi jeho další plusy patří podpora sebejistoty a aktivního života. Parfém je navíc vhodný jak pro pracovní, tak i nepracovní dny.

Parfémy pro znamení Kozoroha 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Tipy pro znamení Střelce

Tipy pro znamení Střelce

Střelec je deváté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem ohnivého živlu. Střelci se můžou pochlubit přímočarým jednáním, kterému nechybí nadšení a ...

Celý příspěvek

Nejlepší niche parfémy 2018

Nejlepší niche parfémy 2018

Stejně jako má svět módy svou haute cotoure, má i svět vůní své vybrané niche parfémy, které z řad těch běžných vybočují volbou ingrediencí, způsobem ...

Celý příspěvek