Tipy na parfémy pro znamení Raka

notino.cz  |  12. 7. 2018  |  Přidat komentář

tipy na parfémy

Raci jsou čtvrté znamení zvěrokruhu, jenž je zařazeno do vodního živlu. Proto určitě nikoho nepřekvapí, že se jedná o velmi citlivé a empatické jedince. Mezi jejich silné stránky patří pozitivní vztah k rodině, což se projevuje i péčí o rodinné příslušníky. Raci umí dobře zacházet s majetkem a jsou spíše spořivějšího naturelu. Mají rádi turistiku, přírodu a historii. Dobře jim obvykle jde učení cizích jazyků.

Zřejmě největším „nepřítelem“ tohoto znamení je náladovost. Změny nálad často souvisí s pohybem Luny. Raci by měli také zapracovat na větší citové stabilitě. Dále se jim vyplatí zlepšit svoje reakce v situacích, kdy jsou kritizováni nebo mají pocit, že jim bylo ublíženo. Schovat se do vlastní ulity a přestat komunikovat je málokdy tím správným řešením problému.

Ke zlepšení svého života můžou Raci použít mnoho osvědčených postupů. Vždy je ovšem nutné, aby s nimi tyto metody vnitřně ladily. Mezi takové patří i vhodný parfém, jenž dokáže každého člověka podpořit.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Raka

Jelikož ženy narozené ve znamení Raka občas potřebují posílit sebevědomí, zejména když jim někdo ublíží, je pro ně vhodný parfém Calvin Klein Euphoria. Vibrace parfému plné nespoutanosti a exotiky vás zbaví starostí a strachu. Tato vůně je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro speciální společenské události.

Mezi hlavní složky parfému patří květinové esence, aroma granátového jablka, živočišné pižmo, ambra a mahagonové dřevo.

Kdo jiný by měl milovat kombinaci radosti a třpytivé vody než Račice narozené ve vodním živlu. Právě proto by vás mohl zaujmout parfém Armani Emporio Because It's You. Jeho energie posílí vaši ženskost, lehkost a přitažlivost. Navíc se díky této vůni budete cítit svěží a vždy využijete příležitost k tomu, abyste daly najevo vaše pocity.

Esence nabízí chuť zralých malin, neroli a růži. Důležitými složkami jsou také sladká vanilka spolu s pižmem.

Parfémy pro Raka

 

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Raka

Mít silné a neodolatelné charisma, po tom touží mnoho mužů. Právě pro ně tu je parfém Versace Dylan Blue. S jeho energií přichází velmi silné vyzařování, které dokáže odolat občasným změnám nálad, jenž zrozencům Raka hrozí. A pokud se občas cítíte až nezdravě svázáni rodinnými pouty, tato vůně vám pomůže si vše lépe ujasnit.

V esenci rozpoznáte hned několik zajímavých vůní. Za všechny můžeme jmenovat např. šafrán, grapefruit, minerální pižma nebo papyrové dřevo.

Příliš mnoho vnitřního prožívání vám může v některých situacích komplikovat život. Někdy je prostě potřeba nadhled a klid. Přesně tyto atributy vám dodá parfém Gucci Made to Measure. Také se hodí pro každého, kdo se chce stát skutečně dospělým mužem. Navíc může posunout vpřed Raky, kteří příliš lpí na tradici a historii. I to se vám může hodit.

Za všechny složky této jedinečné vůně stojí určitě za zmínku kalábrijský bergamot, anýz, jantar nebo tuniský pomerančovník.

Parfémy pro Raka

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Panny

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Panny

Znamení Panny miluje pořádek, čistotu a zdravý životní styl. Proto jakékoliv produkty spadající do kategorie péče o tělo jsou pro tyto zrozence velmi ...

Celý příspěvek

Tipy na parfémy pro znamení Lva

Tipy na parfémy pro znamení Lva

Lev je páté znamení zvěrokruhu a patří do ohnivého živlu. I v přírodě je Lev považován za krále zvířat, takže je jasné, že u lidí to bude podobně ...

Celý příspěvek