1 Tipy na parfémy pro znamení Ryb

Lucka  |  26. 2. 2018  |  Přidat komentář

parfémy pro znamení Ryb

Ryby jsou dvanácté znamení zvěrokruhu a jsou pod vlivem vodního živlu. Mezi jejich nejdůležitější vlastnosti patří velká míra empatie a citlivosti. Ryby mají velkou míru pochopení. Proto se můžou velmi dobře uplatnit např. v sociální sféře. Dalšími jejich silnými stránkami jsou představivost a umělecké dispozice. Zmínit musíme i vztah k mystice a duchovnu.

Zrozenci v Rybách se občas hůře orientují v praktických záležitostech. Z toho důvodu by se měli více soustředit na „materiálno“ a nezůstávat jenom ve svém světě citů a fantazií. Kvůli své ochotě pomáhat se můžou dostat do problémů, když jejich dobroty nějaký podvodník zneužije. Již klasickým doporučením pro toto znamení je opatrnost v konzumaci alkoholu a jakýchkoliv drog.

Určitě i Ryby se chtějí stát lepšími lidmi a zbavit se problematických vlastností. K tomu je potřeba vlastní píle, ale lze využít i různé „pomocníky“. Mezi ně patří i kvalitní parfém vybraný na míru. Jeho esence dokáže člověka naladit tak, aby byl úspěšnější a současně nepodléhal negativním stránkám osobnosti.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Ryb

Ženy narozené v Rybách občas potřebují uniknout od každodenních starostí do vlastního světa plného klidu, jemnosti a příjemných energií. Právě z toho důvodu je k dispozici parfém KENZO World. Květinová parfémovaná voda Kenzo World je dynamickým ztělesněním ženské krásy, hravosti a tvořivosti. Vhodnost parfému pro vaše znamení potvrzuje i samotný flakón, který je designový a připomíná hladinu vody.

Sladké aroma červených plodů vás ihned v úvodu příjemně osvěží. Komplexnost esence vystihují květinové tóny a ambroxan.

Znamení Ryb občas chybí průbojnost a odvaha. Přesně tyto vlastnosti vám dodá parfém GUCCI Guilty Absolute Pour Femme. Prostřednictvím jeho vůně se navíc vyvarujete špatným náladám. K životu budete přistupovat plné optimismu a nadšení. Vaše okolí překvapíte i kreativitou. Plusem je i to, že parfém můžete používat každý den a pro jakoukoliv příležitost.

Esence obsahuje růžový pepř, ostružiny a bergamot. Podstatu podtrhují dřevité tóny, jantar a pačuli.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Ryb

Výborný parfém Calvin Klein Obsessed Intense je pro muže, narozené ve znamení Ryb, jako stvořený. Dokáže totiž skloubit bohatý emoční život s mužným charismatem. Příjemným bonusem je podpora radosti, čisté mysli a schopnosti porozumět sám sobě. Navíc, kdo bude chtít, může energii parfému využít i k většímu sebeprosazení v oblasti kariéry nebo ve společnosti.

V hlavě vůně ucítíte grep, sečuánský pepř a rebarboru. Potom se vůně rozloží a nese v duchu cedru a šáchoru – rostliny, jejíž domov je až v daleké Africe. Na závěr ucítíte guajakové dřevo, jantar, černou vanilku a gurjunový balzám.

Citlivost Ryb jednoznačně vybízí ke stylovému chování, které je plné šarmu a přirozenosti. To vám umožní toaletní voda od Yves Saint Laurent - La Nuit De L’Homme Eau Électrique, díky níž potvrdíte známé přísloví, že „gentlemani ještě nevymřeli“. Vůně je postavená především na citrusových plodech a v srdci se nachází oblíbená vanilka a cedr. Vůni můžete použít během dne, ale nejvíce s ní oslníte na jakémkoliv večírku.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Pavlina  |  2. 3. 2018 14:49:22
Super ten modry parfem, v prodejne si musim privonet:)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

Když objevíte mezi všemi parfémy ten svůj „nej“, chcete si ho užívat celý den. Někdy se ale stává, že ho po několika hodinách vůbec necítíte. Proto ...

Celý příspěvek

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek