1 Tipy na parfémy pro znamení Ryb

Lucka  |  26. 2. 2018  |  Přidat komentář

parfémy pro znamení Ryb

Ryby jsou dvanácté znamení zvěrokruhu a jsou pod vlivem vodního živlu. Mezi jejich nejdůležitější vlastnosti patří velká míra empatie a citlivosti. Ryby mají velkou míru pochopení. Proto se můžou velmi dobře uplatnit např. v sociální sféře. Dalšími jejich silnými stránkami jsou představivost a umělecké dispozice. Zmínit musíme i vztah k mystice a duchovnu.

Zrozenci v Rybách se občas hůře orientují v praktických záležitostech. Z toho důvodu by se měli více soustředit na „materiálno“ a nezůstávat jenom ve svém světě citů a fantazií. Kvůli své ochotě pomáhat se můžou dostat do problémů, když jejich dobroty nějaký podvodník zneužije. Již klasickým doporučením pro toto znamení je opatrnost v konzumaci alkoholu a jakýchkoliv drog.

Určitě i Ryby se chtějí stát lepšími lidmi a zbavit se problematických vlastností. K tomu je potřeba vlastní píle, ale lze využít i různé „pomocníky“. Mezi ně patří i kvalitní parfém vybraný na míru. Jeho esence dokáže člověka naladit tak, aby byl úspěšnější a současně nepodléhal negativním stránkám osobnosti.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Ryb

Ženy narozené v Rybách občas potřebují uniknout od každodenních starostí do vlastního světa plného klidu, jemnosti a příjemných energií. Právě z toho důvodu je k dispozici parfém KENZO World. Květinová parfémovaná voda Kenzo World je dynamickým ztělesněním ženské krásy, hravosti a tvořivosti. Vhodnost parfému pro vaše znamení potvrzuje i samotný flakón, který je designový a připomíná hladinu vody.

Sladké aroma červených plodů vás ihned v úvodu příjemně osvěží. Komplexnost esence vystihují květinové tóny a ambroxan.

Znamení Ryb občas chybí průbojnost a odvaha. Přesně tyto vlastnosti vám dodá parfém GUCCI Guilty Absolute Pour Femme. Prostřednictvím jeho vůně se navíc vyvarujete špatným náladám. K životu budete přistupovat plné optimismu a nadšení. Vaše okolí překvapíte i kreativitou. Plusem je i to, že parfém můžete používat každý den a pro jakoukoliv příležitost.

Esence obsahuje růžový pepř, ostružiny a bergamot. Podstatu podtrhují dřevité tóny, jantar a pačuli.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Ryb

Výborný parfém Calvin Klein Obsessed Intense je pro muže, narozené ve znamení Ryb, jako stvořený. Dokáže totiž skloubit bohatý emoční život s mužným charismatem. Příjemným bonusem je podpora radosti, čisté mysli a schopnosti porozumět sám sobě. Navíc, kdo bude chtít, může energii parfému využít i k většímu sebeprosazení v oblasti kariéry nebo ve společnosti.

V hlavě vůně ucítíte grep, sečuánský pepř a rebarboru. Potom se vůně rozloží a nese v duchu cedru a šáchoru – rostliny, jejíž domov je až v daleké Africe. Na závěr ucítíte guajakové dřevo, jantar, černou vanilku a gurjunový balzám.

Citlivost Ryb jednoznačně vybízí ke stylovému chování, které je plné šarmu a přirozenosti. To vám umožní toaletní voda od Yves Saint Laurent - La Nuit De L’Homme Eau Électrique, díky níž potvrdíte známé přísloví, že „gentlemani ještě nevymřeli“. Vůně je postavená především na citrusových plodech a v srdci se nachází oblíbená vanilka a cedr. Vůni můžete použít během dne, ale nejvíce s ní oslníte na jakémkoliv večírku.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Pavlina  |  2. 3. 2018 14:49:22
Super ten modry parfem, v prodejne si musim privonet:)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Svět parfémů je nekonečný příběh rafinovaných vonných kompozic a jiskřivých nót. Připravili jsme pro vás přehled svěžích letních parfémů, s nimiž se ...

Celý příspěvek