Tipy na parfémy pro znamení Štíra

Lucka  |  9. 11. 2017  |  Přidat komentář

vůně pro štíra

Štír je osmé znamení zvěrokruhu a je pod vlivem vodního živlu. Štíři se dokážou do druhých lidí vcítit a také sami oplývají velkou mírou citlivosti. Zrozence v tomto znamení láká vše, co je skryté. To je také jeden z důvodů, proč dokážou tajemství prokouknout. Před Štíry je složité něco utajit, ale sami se nejsou ochotni příliš odhalit. Málokdy poznáte, co se v nich odehrává. Mají blízký vztah k esoterickým disciplínám, ale také k sexualitě. Často je zajímá i smrt, jelikož je zakryta rouškou tajemství. Jsou odolní a mají dobrou schopnost regenerace. Pozitivem je i jejich silná vůle.
Mezi problematické vlastnosti znamení Štíra patří pomstychtivost a neochota odpouštět. V odplatě jsou silní, protože si dokážou „vyčíhnout“ situaci, kdy to jejich cíl nejvíce zabolí. Komplikací může být i jejich černobílé vidění světa. Někdy můžou Štíři inklinovat k žárlivosti a také manipulaci.
Je jasné, že i znamení Štíra se musí zaměřit na svoje pozitivní vlastnosti a schopnosti. Ovšem nejde ignorovat ani slabiny, jimž je nutné dobře porozumět a pokusit se s nimi co nejlépe vypořádat. Toho lze dosáhnout různými způsoby. Jednou z možností je volba ideálního parfému. I vůně totiž nese určitou energii, která může člověku pomoci.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Štíra

Ženy narozené ve Štíru zahaluje tajemné magnetické fluidum, které dokáže ještě více umocnit parfém Tom Ford Black Orchid. Jeho esence navíc přináší kombinaci svůdnosti, hravosti a touhu po všem novém a zajímavém, co život přináší. Obsahuje vůně šťavnatého bergamotu, černého rybízu a smyslné ylang-ylang s gurmánskou specialitou v podobě lákavého lanýže. V srdci dále naleznete působivou harmonii mezi ovocnými tóny a květy lotosu i překrásné orchideje. 

Exkluzivní parfém Yves Saint Laurent Black Opium nabízí příležitost ukázat světu více z ženského nitra, které je jinak u Štírů hluboce skryté. Tím zaujmete svoje okolí a současně dostanete příležitost více si užít života plnými doušky. Jeho esenci nechybí ani smyslnost, bez které se žádná žena narozená ve Štíru neobejde.

damske_parfemy

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Štíra

Štíři oplývají touhou žít svůj život naplno a odhalovat vše, co je skryté. To může často souviset s překonáváním různých hranic. A právě tímto směrem vás může naladit parfém Hugo Boss Hugo Man Extreme. Jeho vůně také podpoří vaši mužnost a charisma. Díky tomuto parfému se budete cítit neustále svěže a svobodně.

Noc je pro většinu Štírů přirozeným prostředím, které jim umožňuje ukázat svoji tvář. Právě v noci je často možné naplnit svoje touhy a smyslné představy. Na těchto frekvencích funguje i parfém Hugo Boss Bottled Night. Obsahuje vůně ananasu, citrónu, santalového dřeva a mandlí. S tímto parfémem se nebudete nikdy nudit a vždy vás bude čekat něco vzrušujícího.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TIP NA VÁNOCE: Parfém pod stromeček? Může být!

TIP NA VÁNOCE: Parfém pod stromeček? Může být!

Hledáte univerzální dárek, se kterým vždycky zazáříte? Věřte, že parfém potěší pokaždé, hlavně nás, ženy. Protože právě vůně dokonale dokresluje naši ...

Celý příspěvek

Nejlepší parfémy na zimu 2018/2019!

Nejlepší parfémy na zimu 2018/2019!

První sníh je na dohled (a mnohde už vážně napadal!), takže není na co čekat – když se totiž hlásí zimní sezóna na horách, musí se přihlásit i v říši ...

Celý příspěvek