Tipy na parfémy pro znamení Štíra

Lucka  |  9. 11. 2017  |  Přidat komentář

vůně pro štíra

Štír je osmé znamení zvěrokruhu a je pod vlivem vodního živlu. Štíři se dokážou do druhých lidí vcítit a také sami oplývají velkou mírou citlivosti. Zrozence v tomto znamení láká vše, co je skryté. To je také jeden z důvodů, proč dokážou tajemství prokouknout. Před Štíry je složité něco utajit, ale sami se nejsou ochotni příliš odhalit. Málokdy poznáte, co se v nich odehrává. Mají blízký vztah k esoterickým disciplínám, ale také k sexualitě. Často je zajímá i smrt, jelikož je zakryta rouškou tajemství. Jsou odolní a mají dobrou schopnost regenerace. Pozitivem je i jejich silná vůle.
Mezi problematické vlastnosti znamení Štíra patří pomstychtivost a neochota odpouštět. V odplatě jsou silní, protože si dokážou „vyčíhnout“ situaci, kdy to jejich cíl nejvíce zabolí. Komplikací může být i jejich černobílé vidění světa. Někdy můžou Štíři inklinovat k žárlivosti a také manipulaci.
Je jasné, že i znamení Štíra se musí zaměřit na svoje pozitivní vlastnosti a schopnosti. Ovšem nejde ignorovat ani slabiny, jimž je nutné dobře porozumět a pokusit se s nimi co nejlépe vypořádat. Toho lze dosáhnout různými způsoby. Jednou z možností je volba ideálního parfému. I vůně totiž nese určitou energii, která může člověku pomoci.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Štíra

Ženy narozené ve Štíru zahaluje tajemné magnetické fluidum, které dokáže ještě více umocnit parfém Tom Ford Black Orchid. Jeho esence navíc přináší kombinaci svůdnosti, hravosti a touhu po všem novém a zajímavém, co život přináší. Obsahuje vůně šťavnatého bergamotu, černého rybízu a smyslné ylang-ylang s gurmánskou specialitou v podobě lákavého lanýže. V srdci dále naleznete působivou harmonii mezi ovocnými tóny a květy lotosu i překrásné orchideje. 

Exkluzivní parfém Yves Saint Laurent Black Opium nabízí příležitost ukázat světu více z ženského nitra, které je jinak u Štírů hluboce skryté. Tím zaujmete svoje okolí a současně dostanete příležitost více si užít života plnými doušky. Jeho esenci nechybí ani smyslnost, bez které se žádná žena narozená ve Štíru neobejde.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Štíra

Štíři oplývají touhou žít svůj život naplno a odhalovat vše, co je skryté. To může často souviset s překonáváním různých hranic. A právě tímto směrem vás může naladit parfém Hugo Boss Hugo Man Extreme. Jeho vůně také podpoří vaši mužnost a charisma. Díky tomuto parfému se budete cítit neustále svěže a svobodně.

Noc je pro většinu Štírů přirozeným prostředím, které jim umožňuje ukázat svoji tvář. Právě v noci je často možné naplnit svoje touhy a smyslné představy. Na těchto frekvencích funguje i parfém Hugo Boss Bottled Night. Obsahuje vůně ananasu, citrónu, santalového dřeva a mandlí. S tímto parfémem se nebudete nikdy nudit a vždy vás bude čekat něco vzrušujícího.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

Když objevíte mezi všemi parfémy ten svůj „nej“, chcete si ho užívat celý den. Někdy se ale stává, že ho po několika hodinách vůbec necítíte. Proto ...

Celý příspěvek

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek