2 Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

Martina  |  7. 12. 2016  |  Přidat komentář

dárek pro přítele

Shodneme se na tom, že je mnohem těžší vybírat vánoční dárky pro muže než pro ženy? Podle mě teda určitě. Každé Vánoce jsou pro mě celkem velkou výzvou. Je pravda, že pánové ocení na dárcích nejvíce jejich praktičnost, ale na druhou stranu nikdo nechce přece dávat někomu k Vánocům čistě praktickou věc. Když se trošku zamyslíte, dají se najít věci, v nichž se snoubí užitečnost s originalitou. A přesně takové jsem pro vás vybrala jako tipy na luxusní dárky pro muže.

Dárky pro přítele nebo pro manžela

Jedním z největších pánských trendů poslední doby je návrat ke klasickému holení. Určitě to už zaregistroval i váš partner, ale možná ještě doma nemá to, co k tomu potřebuje. A to je příležitost pro vás! Pořiďte mu třeba tuto luxusní sadu s mýdlem na holení, štětkou z jezevčí srsti a holicím strojkem od legendární značky Captain Fawcett. Protože takový skvost si asi těžko koupí sám.

Pokud máte naopak doma vousáče, který si svůj plnovous pěstí, doporučuju olej, kartáč nebo hřeben na vousy téže značky anebo fakt krásnou sadu s přírodními tuhými mýdly a kartáčem na vousyod Zew.

obr holeni

 

Zkuste se letos odvázat i při nákupu vůní a kupte něco tak trochu jiného. Dárek pro přítele k Vánocům by mělo být něco jiného než to, co používá běžně během roku. Ať ho překvapíte… Podle mě tím nejlepším vánočním dárkem jsou niche parfémy. A letos mimořádně letí unisex parfémy. Tak vyberte nějaký unisex niche parfém, který by se líbil i vám, a můžete si ho s partnerem půjčovat, protože na každém z vás bude vonět trochu jinak. A to je celkem (uni)sexy.

obr niche

Můj tip: Chameleon mezi vůněmi, který se na vás pořád mění Escentric Molecules Molecule 01, nebo tak trochu „punkový“ parfém Comme Des Garcons Wonderoud.

Dárky pro tátu a pro dědu

Můj letošní tip na dárky pro tatínky je ryze praktický, ale myslím, že může i potěšit. A nejen tatínka, ale i maminku. Je to novinka od Philips – zastřihovač vousů s vysáváním (!) Philips Beardtrimmer Series 7000 BT7210/15. Je to podle mě super dárek pro tátu a třeba i pro dědu, protože když si budou zastřihovat vousy, nezůstane po nich žádný nepořádek a to se hodí. Navíc má 20 různých nastavení délky a nabitý vydrží 75 minut.

Pokud váš táta ani děda nemají vousy, tak jim zkuste pořídit jeden ze sonických zubních kartáčků. Ty jsou charakteristické tím, že nečistí zuby pohybem hlavice, ale rychlou vibrací štětin a díky tomu jsou šetrné k dásním. Já jsem loni koupila tatínkovi tento a musím říct, že už dlouho jsem s žádným dárkem nesklidila takový úspěch. Takže letos ho koupím asi i dědovi.

obr sady

 

A pokud chcete vsadit na jistotu, kupte vůni. Parfém se hodí vždycky, nemůžete udělat chybu. Já osobně si myslím, že tatínek a dědeček si zaslouží něco víc, proto bych koupila rovnou nějakou dárkovou sadu. Vzpomeňte si, jaký parfém používají nebo se jim někdy líbil, a dopřejte jim tentokrát i deodorant, vodu po holení nebo sprchový gel stejné vůně. Pokud si úplně nevěříte s výběrem, kupte dárkovou sadu, která nevoní, ale je mimořádně praktická. Dárková sada plnitelných flakonů na cesty Travalo Classic je podle mého názoru dárek, se kterým stoprocentně zabodujete. A je to zároveň i skvělý dárek pro tchána, kterého zas tak dobře neznáte.

Dárky pro bratra a pro kamaráda

Koupit pořádný dárek pro kamaráda nebo pro bratra, který by je fakt potěšil, je docela oříšek, ale dá se rozlousknout.

Má váš bratr nebo kamarád rád fotbal? Pokud ano, tak určitě budou fandit buď Realu nebo Barce. V obou případech mám pro ně super dárky – dárkovou sadu s toaletní vodou a deodorantem Real Madrid nebo FC Barcelona.

obr fotbal

 

Nebo mají raději drahá auta a zatímk na žádné nenašetřili? Ať začnou u parfému. Ferrari, Bentley, Mercedes-Benz, Porsche, Jaguar, Mustang, Lamborghini? Stačí si vybrat, parfémů slavných značek aut máme opravdu hodně.

obr auta

 

Má váš bratr nebo kamarád styl a „ujíždí si“ na tom? Tak to jim vyberte stylovou vůni od nějakého slavného návrháře. Co třeba Karl Lagerfeld, Marc Jacobs, Yves Saint Laurent nebo Michael Kors?

Dárky pro kluky

Máte mladšího bratra, synovce nebo chcete koupit dárky k Vánocům synovi od kamarádky? Tak to mám pro vás tipů víc než dost. Já určitě letos koupím synovi mé kamarádky sprchový gel Stormtrooper. Ať je v koupelně nějaká zábava. S motivem Star Wars toho ale máme mnohem víc. Stejně jako s motivem Spider-Mana, Mimoňů, Angry Birds nebo Aut.

obr starwars

 

Doufám, že jsem vás aspoň trošku navedla, co k letošním Vánocům a ukázala vám, že i v online obchodě s parfémy a kosmetikou se dají vybrat originální dárky pro muže k Vánocům.

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
dominik  |  31. 10. 2018 18:16:34
Tak k tomu bych ještě přidal toto: https://www.2din.cz/darkovy-poukazy/ :))
odpovědět
Hana  |  10. 7. 2018 20:41:15
No, praktický dárek pro muže je extra oříšek. Můj tchán například hrozně rád sbírá alkohol v netradičních lahvích, tak jsme se letos s manželem dohodli a koupili mu tuto alkoholovou lebku https://www.darkysradosti.cz/alkoholova-lahev-lebka-p1787 .. úspěch byl veliký, co vám budu povídat! Jestli tedy nevíte co, ať už mladšímu, nebo staršímu muži, tímto dárkem nikdo nepohrne obzvlášt pokud má rád alkohol :) .. na této stránce však sežene i milion dalších věcí, takže pátrejte :)
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Den otců: obdarujte své nepostradatelné hrdiny!

Den otců: obdarujte své nepostradatelné hrdiny!

Blíží se den, kdy si všichni tátové na světě zaslouží ocenit za velká i malá hrdinství všedních dnů. Za každou statečně vyměněnou plenku, za každý ...

Celý příspěvek

Tipy na dárky k Valentýnu

Tipy na dárky k Valentýnu

Svátek zamilovaných je jeden z těch svátků, které bych mohla slavit klidně každý den. Lásky totiž není nikdy dost. A tipů na dárky k Valentýnu také ...

Celý příspěvek