Tipy na parfémy pro znamení Býka

Lucka  |  4. 5. 2018  |  Přidat komentář

parfémy

Býci jsou druhé znamení zvěrokruhu. Patří do zemského živlu, proto jsou praktičtí a dokážou se dobře orientovat v materiálních záležitostech. Mezi jejich silné stránky patří také klid, stabilita a trpělivost. Rádi si užívají radostí života a mají smysl pro tvar.

Mezi určité nevýhody patří nižší schopnost rychle reagovat na změny. Býci totiž neradi mění to, co mají zažité. Jsou zkrátka pověstní svou tvrdošíjností. Zrozenci v tomto znamení potřebují mít v životě jistotu, proto se může někdy zdát, že jsou na peníze. Na druhou stranu platí, že jsou obvykle skvělými hospodáři. Býci by to neměli přehánět s dobrým jídlem a pitím, aby nepřibrali na váze.

K vlastnímu seberozvoji můžou využít mnoho různých technik a postupů. Mezi ně rozhodně patří i výběr vhodného parfému. Jeho energie totiž působí na každého člověka. A pokud je správná, může i Býkům hodně pomoci. 

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Býka

Ženám narozeným ve znamení Býka většinou roste pod rukama vše, na co sáhnou. Péče o zahradu i domácí rostlinky je jim vlastní. Proto je pro ně vhodný parfém Boucheron Quatre. Jedná se totiž o květinovo-ovocnou vůni, která podpoří eleganci, ženskost a originalitu každé ženy. Symbolem kvality je i poctivý flakónek, jenž má velmi sympatický design.

V parfému najdete vůni citrusů, květin, ovoce a cedrového dřeva. Důležitou součástí jsou kašmír, bílé pižmo, vanilka a karamel. 

Užívat si radostí života. To je heslo, kterým se řídí mnoho Býčic. Dobré jídlo, pití a milostné zážitky s tím pravým partnerem mezi užívání rozhodně patří. A k tomu všemu vás přiblíží jedinečná parfémová navinka od Armani, Sí Passione. Tato esence také umocní vaši vnitřní krásu, která vás učiní neodolatelnou skoro každému muži, ke kterému se přiblížíte.

Vůně parfému obsahuje černý rybíz, hrušku, růžový pepř a jasmín. Velmi důležitou součástí jsou i vanilka a zemité tóny dřeva.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Býka

Občas se zbavit zaběhnutých rituálů je přesně to, co každý Býk potřebuje. V tomto směru může pomoci nová toaletní voda pro muže, Hugo Boss Hugo Man. Tato luxusní vůně podpoří snahu mít skutečný styl, kterého lze dosáhnout jedině tehdy, když půjdete s dobou. Je vhodný pro jakoukoliv příležitost a díky němu projevíte svoje touhy a emoce.

Esence nabízí tóny citrusů, santalového dřeva a hřebíčku s mechem. Podstatnou součástí je také smyslný vetiver. 

Když už Býk dokáže zacházet s penězi, neměl by se to bát ukázat. Přitom není nutné utrácet horentní sumy. Stačí si pořídit parfém Jaguar Classic Gold. Jeho vůně posílí vaše charisma, takže získáte šanci být úspěšní všude, kam přijdete. Navíc díky němu získáte na eleganci. Nezklame vás ani velmi hezký design flakónku.

Součástí esence parfému jsou bergamot, limetka a jablko. Vůně se dále rozvine díky květům pomeranče a týkového dřeva. Ucítíte i pižma, vanilku a pačuli.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům ...

Celý příspěvek