2 Tipy na parfémy pro znamení Lva

notino.cz  |  15. 8. 2018  |  Přidat komentář

parfémy

Lev je páté znamení zvěrokruhu a patří do ohnivého živlu. I v přírodě je Lev považován za krále zvířat, takže je jasné, že u lidí to bude podobně. Každý zrozenec v tomto znamení potřebuje být v životě úspěšný a dosáhnout uznání. Lvi jsou obvykle výborní a zábavní společníci. Současně umí vládnout a mají dobré organizační schopnosti. Život si chtějí užít, proto mají rádi dobré jídlo, pití a samozřejmě i milostné zážitky.

Mezi největší problémy Lvů patří jejich sebestřednost. Ego bývá velmi silné, a to přináší problémy nejenom v mezilidských vztazích. Komplikací může být i jejich velká hrdost, kterou někdy nedokážou překousnout, i když by to bylo zrovna vhodné. Také snadno podléhají lichotkám, díky kterým se můžou obklopit lidmi, kteří to s nimi nemusí vždy myslet dobře.

Aby se Lvi vypořádali se svými problémy, mají k dispozici různé metody. Jen je potřeba, aby si vybrali takový postup, který je pro ně vhodný. Jedním z nich je i výběr správného parfému, který může podpořit jejich pozitivní vlastnosti, případně pomůže se vypořádat s těmi komplikovanými.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Lva

Pokud chce Lvice ještě více umocnit svůj smysl pro zábavu a společenské události, potom je pro ni připravený parfém Escada Especially. Jeho specialitou je totiž podpora radosti a života plného smíchu. Díky jeho esenci rozjasníte každou událost, které se zúčastníte. Plusem parfému je určitě i to, že je vhodný pro každodenní nošení, včetně letních dnů. Krásná vůně je založena na tónech ambrette a hrušky. Podstatnými složkami jsou i živočišné pižmo, plátky růží, tropické ylang-ylang a vodní tóny.

Proti síle vlastního ega může pomoci parfém Hugo Boss Boss Orange. Jeho vliv podpoří očistu vaší mysli, díky čemuž můžete omezit i sebestřednost, pokud vám komplikuje život. Současně ale nepřijdete o pozitivní náhled na život a získáte větší míru vnitřní vyrovnanosti. Jeho použití vám navíc přidá na eleganci a šarmu.

Esence obsahuje bílé květiny, červené jablko a africký pomerančovník. Vše dokreslují vanilka, santalové dřevo a olivovník.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Lva

V souladu s vaší sebejistotou a charismatem je jednoznačně Coty Stetson Original. Vedle těchto vlastností navíc okolo vás vytvoří auru velké přitažlivosti pro opačné pohlaví. Budete díky němu působit ještě upravenějším a současně empatičtějším dojmem, než je u vás obvyklé. Je proto vhodný hlavně pro společenské události, ale dobrou službu vykoná i v rámci pracovních povinností. Parfém obsahuje citrón, limetku, bergamot a levanduli. Pro esenci jsou podstatnými složkami také šalvěj, dřevo, vanilka, kosatec, karafiát, tonka fazole a med.

Každému Lvu někdy hrozí, že bude vnímaný jako namyšlený a nadřazený jedinec. Abyste toto riziko snížili, můžete použít parfém Armani Code Profumo. Jeho vůně přináší do života přirozené jednání bez jakýchkoliv potřeb sebeprosazení. Příjemným bonusem je také podpora pocitu, že se nositel může a dokáže chovat jako pravý gentleman.

Hlavní složkou parfému je zelené jablko, směs příjemného koření a pomerančový květ. Díky nim je vhodný jak pro speciální příležitosti, tak každodenní použití.

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Nataša  |  17. 8. 2018 10:54:22
Armani má opravdu skvělé vůně, na manželovi miluji Acqua di Gio, plánuji ještě vyzkoušet verzi Profumo, ta mě taky láká. Když nezbydou penízky na originál, kupuji tuto vůni v initaci od Aristea numeros, mají ji pod číslem 125.
odpovědět
Notino  |  20. 8. 2018 14:28:36
Hezký den, vůní od Armaniho muže určitě nikdy nezklamete. Mají svěží vůně, které jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Potom jdou dost na odbyt vůně od Hugo Boss a Calvin Klein. Zkuste si přivonět třeba k Obsessed :) Pěkný den!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům ...

Celý příspěvek