1 Tipy na parfémy pro znamení Panny

Lucka  |  23. 8. 2017  |  Přidat komentář

Panna je šesté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem zemského živlu. Zejména díky němu se tito lidé většinou dokážou velmi dobře orientovat v praktických záležitostech. Bývají pracovití a v jakýchkoliv oblastech se můžou opřít o analytické schopnosti. To platí nejenom pro profesní sféru, ale i soukromou. S tím také souvisí zvýšená potřeba udržovat pořádek. Činy zrozenců v tomto znamení jsou hodně ovlivněny rozumem.

znameni panny 2

Ani Panny ovšem nejsou ušetřeny slabších míst. Jestliže člověk, narozený v tomto znamení, nezvládne svůj zvýšený smysl pro detail, může se stát extrémně puntičkářským. Tento způsob chování je vnímán okolím velmi nelibě. Navíc potom chybí danému člověku schopnost vyhodnotit, co je opravdu důležité a čím se nemá smysl hlouběji zabývat. Dalším zásadním problémem, se kterým se můžou Panny potýkat, je nižší sebevědomí.

Z toho jasně vyplývá, že i Panny se musí soustředit na rozvíjení pozitivních stránek svého znamení. Samozřejmě také platí, že problematické vlastnosti je potřeba pochopit, zvládnout a rozpustit. K tomu všemu dokážou pomoct různé postupy a pomůcky. Jednou z nich je nepochybně používání vhodného parfému. I vůně totiž nese určitou energii, která může člověku pomoci.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Panny

Většina žen narozených ve znamení Panny má velký smysl pro detail, což s sebou přináší určitou náročnost. Pokud si jste jistá sama sebou, tak právě pro náročné ženy tu je parfém Burberry Body. Jedná se o vůni, kterou je možné používat při každé příležitosti. Tedy nejenom během dne, ale i pro večerní společenské akce. Ostatně není určitě náhoda, že značka Burberry je velmi oblíbená britskou královskou rodinou.

znameni panny 3

Pokud vás občas „sžírá“ trochu nejistoty v důsledku nižšího sebevědomí, pak je na místě vyzkoušet parfém Hugo Boss Deep Red. Jeho esence ve váš probudí radost a optimismus. Tyto vlastnosti souzní i s další schopností parfému, kterou je podpora sebevědomí každé ženy. Díky jeho esenci nebudete ochuzeny ani o smyslné zážitky. Vůně obsahuje černý rybíz, frézie, hrušku, červený pomeranč, vanilku a zázvor.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Panny

Jak jsme již zmínili, znamení Panny patří do zemského živlu. Proto by vám mohl „padnout do noty“ unisex parfém Calvin Klein CK Be. Na jeho spojení se zemským živlem ukazuje již černé a elegantní provedení flakónu. Vše umocní dřevitá vůně, jejíž esence je originální a velmi příjemná. Velkým plusem parfému je jeho velmi dlouhá výdrž. Používání této vůně vám navíc prodlouží pocit mládí a podpoří vaši osobnost.

znameni panny 4

Všem zrozencům v Panně určitě prospěje, pokud někdy prožijí okamžiky úplného uvolnění, vášně a maximální nespoutané energie. K tomu všemu může přispět parfém Antonio Banderas Blue Seduction. Španělský herec hraje v mnoha filmech úspěšné svůdníky. Proto není divu, že esence parfému podporuje sexappeal a mužnost. Vůně obsahuje černý rybíz, meloun, mátu, muškátový oříšek, ambru, dřevo, cappuccino a zelené jablko.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
horoskop  |  1. 3. 2018 13:47:33
Podľa mňa sú Panny dosť jemne http://horoskopy.pozri.sk/charakteristika-znamenia-panna Tie vône niektoré nepoznám ale niektoré sa mi moc nehodia.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TIP NA VÁNOCE: Dárky podle znamení horoskopu

TIP NA VÁNOCE: Dárky podle znamení horoskopu

Vybrat pod stromeček to nejlepší bývá oříšek. Ale nápovědou pro vás mohou být znamení zvěrokruhu. A když na nic takového nevěříte? Berte následující ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vah

Váhy jsou obvykle mezi lidmi dost oblíbené, protože se jedná o přátelské a nekonfliktní jedince. Z toho také vyplývá, že znamení Vah je rádo mezi ...

Celý příspěvek