2 Tipy pro znamení Střelce

Bára  |  7. 12. 2017  |  Přidat komentář

parfémy

Střelec je deváté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem ohnivého živlu. Střelci se můžou pochlubit přímočarým jednáním, kterému nechybí nadšení a optimismus. Ohnivý naturel naznačuje dostatek aktivity, která se může zaměřovat na dobrodružství. To Střelec často hledá v zahraničí, které mu umožňuje poznávat odlišnou kulturu a různé zajímavé názory. Toto znamení má blízko ke vzdělávání, ale i filosofii a náboženství. Velmi důležité jsou ideály, které zrozence motivují k mnoha činnostem.

Střelcům může někdy život komplikovat již zmíněná přímočarost, která totiž má i svoje stinné stránky. Mezi ně patří ukvapenost a s tím související neohleduplnost. Zapracovat by měli i na větší skromnosti a dodržování toho, co slíbili. Nadšení je také vhodné doplnit větší mírou vytrvalosti.

Nikoho určitě nepřekvapí, že i znamení Střelce by mělo posilovat svoje pozitivní vlastnosti a schopnosti. Současně si musí uvědomit, se kterými slabinami je vhodné pracovat a jak se s nimi co nejlépe vypořádat. Toho lze dosáhnout různými způsoby. Jednou z možností je volba ideálního parfému. I vůně totiž nese určitou energii, která může člověku pomoci.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Střelce

Každá žena narozená ve znamení Střelce má šmrnc, který dokáže ještě více umocnit parfém DKNY Women Energizing 2011. Jeho vůně navíc nabízí hravost, eleganci a luxus. Tento dámský parfém je určený nejenom k celodennímu nošení, ale i pro večerní společenské události. Celá jeho esence je zahalena do květinových tónů.

Parfém Acqua di Gioia nabízí Střelkyním tolik potřebnou vnitřní rovnováhu, jenž může vyvažovat ohnivý element tohoto znamení. Důležitá je i další schopnost vůně, kterou je podpora relaxace a odpočinku. Přitom samotná esence nepostrádá čerstvost, čistotu a krásu. Svěžest vůni dodávají lístky máty a citrón. Citrusové tóny se pomalu rozvíjejí do květinového srdce, ucítíte jasmín, pivoňku a červený pepř.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Střelce

Parfém Versace Eros je považovaný za vůni vítězů. Vítězem se každý muž, kterému koluje v žilách ohnivá energie, chce stát. Tato vůně podpoří dravost a průbojnost, ale současně jí nechybí určitá ležérnost. Esence obsahuje např. mátu, jablko, podmanivé geránium a cedr. Parfém je možné nosit během dne a současně i pro večerní akce.

Pokud se chce stát Střelec úplným gentlemanem, musí někdy zabrzdit svoji přímočarou energii. K domu pomůže i parfém Armani Code Profumo. Jeho prostřednictvím se, z muže narozeného v tomto znamení, může stát zcela přirozeně aktivní gentleman. Vůně je navíc naladěna na schopnost radosti ze života, což je atribut, který je Střelcům vlastní již od narození.

Střelci a vybrané rady nejenom pro jejich zdraví

Pozor na Slunce

Jelikož Střelci milují cestování a poznávání vzdálených krajů, měli by si dávat velký pozor na spálení od Slunce, ať už se potulují v zasněžených horách nebo si zaletí za exotikou k moři. Proto je vhodné používat kvalitní opalovací prostředky. Ovšem jejich použitím péče nekončí.

Důležité jsou i přípravky po opalování, na které mnoho lidí zapomíná. Přitom právě tyto přípravky dokážou zklidnit podrážděnou pokožku a zredukovat její zarudnutí.

Pomoci můžou i vhodné potraviny. Ty sice před Sluncem neochrání, ale podpoří zdravou kůži a její regeneraci po působení UV záření. Nejdůležitější jsou potraviny s beta karotenem, který obsahuje např. mrkev nebo rajče. Podstatná je i konzumace ovoce a další zeleniny, kvůli jejich antioxidantům.

Relaxace je důležitá

Střelci ve svém nadšení často zapomínají odpočívat. Přitom relaxace je pro ně důležitá, jelikož jim umožní znovu získat vydanou energii. Navíc se ke znamení Střelce vztahuje centrální nervový systém, který také někdy potřebuje klid. Každý Střelec by si proto měl najít něco, kde doslova „vypne“ mysl i tělo. Možností v dnešní době existuje opravdu hodně. Co třeba si po náročném dni stráveném v práci zapálit svíčku z řady Luminum Candle?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Jarmila  |  12. 6. 2018 14:05:12
Na Sandru sedí, že je upřímná až moc, spravedlivá a bojuje za slabší i za cenu, že si tím ublíží, je velmi komunikativní i když e introvert, nacházím ji často s knihou, knihovnu má jak někde na zámku, je vzdělaná a velmi sečtělá a inteligentní, škoda, že je nemocná, má RS a autoimunitní zánět ŠŽ, miluje rodinu,, dříve ráda vařila a pekla, nyní jen když je jí lépe a může se hýbat, má ale ráda vůně spíše dřevité, chypre, zelené než květinkové vodičky.
odpovědět
sandra  |  22. 5. 2018 10:59:00
Jsem narozená ve Střelci, ale vůně navržené mě nesedí, mám ráda spíš vůně dřevité, orientální a zelené.Citrusky a květinky mít nemusím, to jen pro zajímavost, jinak horoskop celkem sedí, až na to cestování jsem raději doma a čtu, jsem spíše introvert, o té netaktnosti je to pravda, plácnu, co si myslím, ale tím nikoho nechci urazit, jsem jen moc upřímná a nemám ráda falešné lichotky.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

Vodnáři jsou jednoznačně nejsvobodomyslnějším znamením z celého horoskopu. Nemají rádi omezování a snaží se odlišit od ostatních. Snaha o originalitu ...

Celý příspěvek