Tipy na parfémy pro znamení Vodnáře

Bára  |  13. 2. 2018  |  Přidat komentář

parfémy

Vodnář je jedenácté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem vzdušného živlu. Základními vlastnostmi tohoto znamení jsou svoboda a nezávislost. To jsou atributy, kterých si Vodnáři cení nade vše. Dále tito lidé mají originální přístup k životu. Proto dokážou změnit tradici a běžné zvyklosti v něco zcela nového. Není proto divu, že mají kladný vztah i k moderním technologiím. Mezi jejich silné stránky patří také nápaditost a přátelskost.

Vodnáři by měli zapracovat na ochotě respektovat různé nařízení a zákony. Nesnášejí omezení až do té míry, že se z nich můžou stát rebelové bez příčiny. Vodnáři jsou k lidem obvykle velmi tolerantní. Jenže někdy se jim, díky jejich silné potřebě osobní svobody, může stávat, že se míra ohledů k jejich okolí výrazně sníží.

Jestliže se budete chtít stát lepšími lidmi, můžete k tomu využít vlivu různých energií. Jejich nositelem je např. i vhodný parfém. Když si vyberete ten správný pro vaše astrologické znamení, tak jeho vůně a energie dokážou podpořit dobré vlastnosti. Případně pomůžou lépe zvládnout to problematické, co ve vás dřímá.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Vodnáře

Pokud Vodnářky touží po neomezování života formalitami a plánováním, tak přesně na tuto notu jim může „zahrát“ parfém La vie Est Belle E´clat. Podporuje spontánní životní styl. Proto každá žena, která ho použije, se může nechat volně unášet životem.

Parfém, který přináší to života tajemno a současně zachovává osobitost a svobodu, je Calvin Klein Obssesed for Her. Jeho vůně vám dodá energii vždy, když budete cítit únavu. Současně vás nepřipraví o klid a pohodu. Osvědčená světová značka Calvin Klein navíc zaručuje vysokou kvalitu parfému.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Vodnáře

Touhou každého Vodnáře je život, který nemá žádné omezení a dává dostatek prostoru. Přesně taková je i vůně Hugo Boss The scent intense. Parfém dále nabízí kombinaci vášně a touhy, přičemž využití těchto silných „motorů do života“ nechává plně v rukou každého muže. Je vhodný především na večer a speciální příležitosti

Těžko najdeme větší symbol nezávislosti a současně trochu rebelství, než nabízí parfém Armani Stronger with you. Díky němu se nebudete bát postavit novým výzvám a staré nefunkční věci necháte za sebou, všem navzdory. Jeho vůně podpoří i vaši intuici, smysly a eleganci. Jeho esence kombinuje směs kardamomu, růžového pepře a fialkových lístků.

Tak co, Vodnáři, jaký parfém vás zaujal nejvíce?

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

TOP 6 svěžích niche parfémů: Tyhle letní vůně si zamilujete

TOP 6 svěžích niche parfémů: Tyhle letní vůně si zamilujete

Nejlepší niche parfémy letošního léta si bezvýhradně zamilujete. A vůbec nezáleží na tom, jestli se ve světě „nikovek“ pohybujete už nějaký ten ...

Celý příspěvek

Nejlepší unisex parfémy: TOP 10 vůní, které budete milovat oba

Nejlepší unisex parfémy: TOP 10 vůní, které budete milovat oba

Vůně jen pro muže a jen pro ženy? Na to můžete zapomenout! Nenechte se ovládat stereotypním dělením podle genderu a vybírejte z naší top 10 unisex ...

Celý příspěvek