Trendy barvy na vlasy 2020

notino.cz  |  13. 1. 2020  |  Přidat komentář

trendy barvy na vlasy

Vlasy dokážou celkový vzhled dramaticky vylepšit. A protože každá žena občas zatouží po změně, možná nastal čas inspirovat se nejžhavějšími trendy. Představujeme vám barvy vlasů 2020!

Univerzální studená blond

Nejžhavější trendy barvou vlasů 2020 je studená blond, která má jednu obrovskou přednost: sluší většině žen. Nejvíc parády s ní však nadělají majitelky přirozeně světlejších vlasů.

Pokud chcete být blondýnou, doporučujeme určitě návštěvu kvalitního kadeřníka. Odbarvení vlasů doma by totiž nemuselo dopadnout podle vašich představ. Udržet dokonalý odstín studené blond vám pak pomůže šampon Kérastase Blond Absolu Bain Lumière a hloubkovou péči poskytne vašim vlasům maska Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet

Trendy barvy na vlasy

Elegantní stříbrná

Módní barvy vlasů 2020 zahrnují i odvážnou šedou a stříbrnou. Tyto odstíny se ovšem nehodí ke každému tónu pleti, takže dejte pozor, aby se z vás nestala průsvitná Bílá paní. Pokud barvy ladí, můžete díky stříbrným či šedým vlasům zazářit jako královna elegance – podmínkou je však dostatečná péče, která začíná výběrem barvy. L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup odstín 3 Grey se postará o intenzivní stříbrnou a k tomu přidá atraktivní lesk.  

Trendy barvy na vlasy

Zářivá hnědá

Trendy v barvení vlasů 2020 vycházejí vstříc výrazným i přirozeným barvám. Z druhé skupiny vyčnívají teplé odstíny zářivé hnědé, která vlasům dodá zdravý nádech a lesk. S barvou L’Oréal Paris Casting Crème Gloss odstín Milk Chocolate si budete užívat oslnivě lesklé a hedvábně jemné vlasy až osm týdnů. 

Trendy barvy na vlasy

Pastelové tóny zjemňují

Trendy barvy na vlasy 2020 si rozumějí s pastelovými tóny růžové i s temnější škálou fialové. Pastelově růžová působí optimisticky, zjemňuje rysy, a tím významně omlazuje. Chtěla byste ji vyzkoušet, ale nemůžete najít odvahu? Počkejte si na léto, kdy jsou i velmi výrazné barvy v normě. Pro experimenty je ideálním parťákem barva  L'Oréal Paris Colorista Washout odstín Pink, která se postupně vymývá a neobsahuje oxidační činidlo ani amoniak.

Trendy barvy na vlasy

Fialová pro odvážné

Kapitolou knihy Trendy barvy na vlasy 2020 se stala i fialová, což potěší milovnice tmavších odstínů. Barva L’Oréal Paris Colorista Permanent, a zejména neodolatelný odstín Dark Purple, bude sedět především ženám se snědým tónem pleti. Pro světlejší variantu zkuste odstín Purple vymývající se barvy L’Oréal Paris Colorista Washout. Trendy barvy na vlasy 2020 nabízejí koneckonců tolik možností, že můžete měnit svůj vzhled podle nálady.

Trendy barvy na vlasy

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Tuhý šampon: skvělá vychytávka nejen na léto

Tuhý šampon: skvělá vychytávka nejen na léto

Je praktický, ekologický a čím dál oblíbenější, zvlášť v letních měsících. Jestli jste si na tuhý šampon ještě netroufla, ale ráda byste některý ...

Celý příspěvek

Jak zachránit zničené vlasy? „SOS“ péče proti třepení a lámání

Jak zachránit zničené vlasy? „SOS“ péče proti třepení a lámání

To, že slunce dokáže při nedostatečné ochraně pořádně potrápit pleť, už jistě dávno víte. Ale co vaše vlasy? I jim může dát sluníčko pořádně zabrat ...

Celý příspěvek