Trendy líčení rtů 3x jinak

notino.cz  |  12. 7. 2019  |  Přidat komentář

Maybelline

Výrazné rty nemusí nutně znamenat jen zářivě červenou nebo růžovou rtěnku. Sáhněte ve své kosmetické taštičce i po produktech, které jsou primárně na něco jiného a vykouzlete neotřelý look, kterým v létě rozhodně zaujmete!

Třpytivá kontura

Jednoduchý trik, který ozvláštní líčení, a navíc vám rty opticky zvětší. Základní barvu rtěnky zvolte výraznější. Na fotkách můžete vidět Color Sensational od Maybelline v odstínu Berry Bossy. Na pomoc si vezměte třpytivou linku na oči Lasting Drama Light Liner v odstínu, který se hodí k vaší rtěnce. U fialových tónů sáhněte po studeném růžovém odstínu. Linku pak aplikujte na konturu rtů přes rtěnku.

Maybelline

Určitě nevynechávejte srdíčko ve středu rtů, právě to dodává efekt plnosti a rty opticky zvětší. Intenzita je na vás. Můžete vytvořit jen lehounké odlesky nebo naopak výraznou konturu, kterou pro lepší propojení doporučujeme poťupkat prsty a produkty tak lépe propojit.

Spojení textur

Druhý trik opět spojuje třpytivý element a rtěnku. Tentokrát jde spíše o smíchání textur, krémovitosti rtěnky a třpytivého stínu. A právě toto propojení je hodně oblíbené mezi make-up artisty a proniká stále častěji do každodenního líčení žen po celém světě. Pokud se nemůžete rozhodnout, která rtěnka vám bude slušet, je tady pro vás kolekce Made for All od Maybelline. Rtěnka doslova pro všechny, za kterou stojí 2 roky vývoje a 2000 testovaných odstínů, než vznikla šestice těch, se kterými opravdu nešlápnete vedle. A to ani se zářivě růžovou Fuschia for Me , kterou jsme nakombinovali se zlatým odstínem z paletky The 24karats.

trendy líčení rtů

Stín naneste zlehka do středu rtů, kde by měl být nejintenzivnější a pak už jen ztraťte pár dotyky směrem ke koutkům. Na modelce jsou vybrány hodně kontrastní odstíny rtěnky a stínu, ale pokud chcete něco méně výrazného zkuste tuto kombinaci produktů držet tón v tónu. Tohle speciální líčení rtů se tak ukáže jen z některých úhlů a vy budete mít jedno malé eso v rukávu.

Ombré rty a další inspirace

Lehce rozmazaný a romantický efekt ombré rtů se těší velké oblibě v Asii, ale čím dál více se nosí i u nás v Evropě. Není se čemu divit. Obzvlášť k jemným šatům v horkých dnech vypadá zkrátka skvěle a stačí vám k němu opět jen 2 produkty.

Maybelline 

Podívejte se ve videu ze série Make-up in the City od Maybelline na to, jak si právě tento trend nalíčila Drew Beauty. A i na to, jak si společně s Denisou Pfauserovou poradily s dalšími úkoly, které si vytočily na kole rtěnek. A pokud budete chtít nějakou inspiraci vyzkoušet, můžete využít slevový kód 20 % na všechny produkty Maybelline: NMB3CZ.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek

Líčení pro zelené oči do práce i na večírek Zelené oči jsou jedny z nejvzácnějších a samy o sobě zajímavé. Zelenoočkám se přisuzují vlastnosti ...

Celý příspěvek

Perfektní letní líčení: vyberte si make-up s SPF!

Perfektní letní líčení: vyberte si make-up s SPF!

Když slunce nabírá na síle, ubíráme make-up a sázíme více na „no make-up“ look. Zbožňujeme všechno třpytivé a zářivé, vybíráme rozjasňovače a ...

Celý příspěvek