3 Triky s make-up produkty

notino.cz  |  21. 10. 2019  |  Přidat komentář

Maybelline

Znáte to, občas zkrátka nějaký ten make-upový produkt nemůžete najít, dojde vám, nebo si ho třeba zapomenete sbalit s sebou. Prozradíme vám několik triků a produktů, které vás zachrání a pomůžou vám vytvořit si kompletní líčení.

Matte Ink jako báze

… nebo také jako samostatný oční stín. Pokud máte výraznější žilky na víčkách, je ideální sáhnout po vysoce krycím korektoru nebo právě po matné tekuté rtěnce SuperStay Matte Ink v nude odstínu. Díky vysoké pigmentaci vám rtěnka víčko sjednotí a připraví na aplikaci stínů. Nechte ji chvilku zaschnout a následně naneste klasické oční stíny. Podklad pomůže krásně vyniknout jejich barvám. Ty ani nemusíte nanášet na celé víčko, ale rtěnku můžete klidně přiznat a pracovat s ní jako s dalším stínem. Pokud se nebojíte barev, klidně sáhněte po jiném než nude odstínu – uvidíte, že barevný podklad změní vaši „starou známou“ paletku v úplně nové stíny.

Maybelline

Bronzer 3x jinak

Bronzery patří k hvězdám letošní sezony, a ještě chvíli budou zářit. Tváři dodají lehce opálený, zdravý vzhled i v podzimních dnech a snadno nahradí složité konturování různými odstíny make-upu. Nebojte se ale do City Bronzeru od Maybelline sáhnout i menším štětečkem a vystínovat si s ním oční oblouk. Tento malý trik jde plně ruku v ruce s „no make-up make-up“ trendem a dodá vašemu pohledu hloubku. Pokud tento trik zopakujete i s tvářenkou – tedy nanesete ji na tvář i na víčko, tentokrát spíše od vnitřního koutku do poloviny pohyblivého víčka, získáte sofistikované a sjednocené líčení tón v tónu. To by byl bronzer na tvář a na víčka. Do třetice můžete bronzer použít jako pudrový stín na obočí. Samozřejmě závisí na odstínu, ale v případě, že nemáte po čem jiném sáhnout, matný bronzer hravě zastoupí produkty na obočí a vyplní ho.

Roztomilé pihy

Kdo je nemá, ten po nich touží, kdo je má, ten se jich chce zbavit. Za nás jsou ale pihy rozhodně něčím, co by se nemělo skrývat! Naopak působí na dívkách a ženách roztomile. Navíc jsou i velkým hitem, který vídáme u spousty festivalových tutoriálů, kde se jim meze rozhodně nekladou. Někdo sáhne rovnou po kamínkách, někdo po barevných tužkách. Pokud vám ale na začátek stačí klasické hnědé přirozené pihy, snadno si je vykouzlíte s linkou ve fixu Hyper Precise v odstínu Forest Brown. Začněte na nose a uvidíte, jestli skončíte u 10, 15 nebo 100 pih.

Maybelline

A protože tipů a triků není nikdy dost, sledujte, jakou challenge si Denisa připravila pro Moniku s Karolínou v nejnovějším díle seriálů Make-up in the City od Maybelline.


Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 3 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Sára  |  12. 11. 2019 8:58:58
Monika
odpovědět
Fatma  |  26. 10. 2019 9:15:46
Good website . Price . Offer . gift Thanks for help
odpovědět
Notino  |  29. 10. 2019 11:01:26
You're welcome!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Objevte letošní hit v líčení: non-touring!

Objevte letošní hit v líčení: non-touring!

Jedním z předních trendů roku 2020, který rozhodně stojí za zkoušku, je non-touring. Abyste si postup k dosažení tohoto přirozeného vzhledu perfektně ...

Celý příspěvek

Nontouring, třpytky, neony – poznejte beauty trendy roku 2020!

Nontouring, třpytky, neony – poznejte beauty trendy roku 2020!

Sbohem metalickým rtům a výrazným rozjasňovačům – nový rok přinesl i novou vizi toho, co bude letos hýbat světem krásy. Některé z beauty trends 2019 ...

Celý příspěvek