TUTORIÁL: Účes ve stylu BOHO-chic

Lucka  |  12. 6. 2017  |  Přidat komentář

Léto je jako stvořené pro romantické vlny. A vůbec nevadí, že vám je příroda sama nenadělila. Stačí vám kvalitní kulma na vlasy a pár minut času. Naučte se, jak si nakulmovat vlasy a inspirujte se našimi tipy na romantické letní účesy ve stylu BOHO-chic!

Pro snadné a rychlé kulmování vlasů doporučujeme kulmu pro trojvlnu label.m Electrical The Advanced Pro Triple Barrel Waver. Zapojte ji do zásuvky, zapněte a nechte nahřát. Optimální je teplota 220 stupňů, ale vždy záleží na kvalitě vašich vlasů! U slabých a poškozených vlasů volte nižší teplotu, aby nedošlo k jejich poškození. U zdravých, silných nebo nepoddajných vlasů naopak můžete teplotu nepatrně zvýšit.

Během nahřívání připravte své vlasy na kulmování. Důkladně je rozčešte a použijte termoaktivní sprej, který vlasům dodá objem a zafixuje je. My doporučujeme L'Oréal Professionnel Tecni Art Volume.

kulma2

 

S kulmováním začněte od spodních vlasů. Z vrchních vlasů si udělejte na vršku hlavy drdůlek, aby vám při kulmování nepřekážely. Postupujte po jednotlivých pramíncích. Pramen vlasů vždy vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeť kulmy. Vyčkejte několik sekund a poté proces opakujte po celé délce pramenu.

kulma3

 

Jakmile máte dolní vlasy natočené, postupně odebírejte další prameny z drdůlku, dokud nejsou všechny vlasy natočené.

Natočené vlasy rozčešte hřebenem se zuby daleko od sebe. A nakonec celý účes zpevněte fixačním sprejem. My jsme použili TIGI Bed Head Hard Head pro silné zpevnění.

kulma4

 

Letní účesy pro kudrnaté vlasy

K letnímu looku se skvěle hodí květinové doplňky do vlasů. Zkuste třeba jednoduchou květinovou čelenku s drobnými růžičkami. Pro denní nošení si ji jednoduše můžete nasadit ve stylu hippie a dovést tak romantický Boho styl k naprosté dokonalosti.

Pro večerní nošení pak ze zadních vlasů vytvořte volný drdůlek. Stačí jednotlivé pramínky jemně připnout pinetkami a volně ponechat jen přední prameny lemující obličej. Získáte krásný účes tak trochu ve stylu 20. let.

Pokud máte raději živé květiny, vyberte si kvítka ve svých oblíbených jarních barvách, připněte si je pinetkami za jedno ucho a užívejte si jejich krásné vůně!

kulma5

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: